Grāmatzīmes

Wildstar

Citi nosaukumi: Wildstar

Wildstar internetā - bezmaksas multiplayer lomu spēle klients futūristiska vidē. Spēlētāji tiks transportētas uz noslēpumaino planētu Nexus un izpētīt savu teritoriju, slēpjot daudz pārsteigumu. Izveidots ar NCSoft projektā ir šādas funkcijas: karikatūra grafika, dinamisku spēļu notikumiem, klātbūtne socializācijas, oriģināls cīņas, interesants gabals, uz āru vienkāršību un pieejamību interfeisu. Wildstar bezmaksas transports jūs fantāzijas pasaulē, kas ir pievienots uzturēšanās dizzying piedzīvojumu. Iepriekš esat dzīvojis uz planētas Nexus eldanov rasi, augstu attīstības līmeni. Bet ar dažiem mīklainos apstākļos viņa vienkārši pazuda bez pēdām, un jāaizstāj ar jaunu iedzīvotāju - Empire frakcija un trimdinieki. Sāk spēlēt spēli Wildstar un jūs kļūstat pilsonis tas dīvaini un pievilcīgs, tajā pašā laikā visā pasaulē. Kāpēc tikai tur! Un plaša teritorija gaida savu pētījumu, un neiedomājams daudzums noslēpumaino artifacts un ekoloģisko sistēmu ar saviem gags, un ļoti bagātu faunu. Jums patīk pavadīt laiku šeit!

Simple Wildstar reģistrācija jūs aizvedīs uz spēļu vietām, un jums būs iespēja izvēlēties, ko ceļu, lai sekotu. Izvēloties spēli klasi, ar šo jūs piešķirt priekšroku konkrētām profesijām, īpašo spēles stilu. Ir četras klases pieejami nika pētnieks, karavīrs, zinātnieks un kolonists. Tie visi ir unikāla, un katrs no tiem ir interesants savā veidā. Starp citu, viņa lēmums, jo spēles gaitā var mainīt un mēģināt iet atšķirīgu dzīves veidu. Starp citu, pārstāvji no dažādām klasēm bieži mijiedarbojas. Darba vietas prasa tikai ķekars palaist, lai atbalsts ir ļoti ērts kaimiņš.

Brauciena laikā jūs bieži redzēt mobs. Viņi vienmēr ir jācīnās pret katru mob jūs varat attīstīt savu stratēģiju. Bet viens pret vienu cīņas kaujas sistēma nav ierobežots. Jums būs iespēja piedalīties aizraujošās cīņas masu PvP, kas atbilst labākajām tradīcijām pašreizējo video spēles. Kopumā, nebūtu garlaicīgi!

Es gribētu teikt dažus vārdus par faunu. Sakārtoti viss šeit ir diezgan savdabīga. Labi, pat tik liels ēst mazs, bet tas ir skaidrs, kāpēc daži medības tikai naktī, un vēl reidi Dodiet saulainā dienā. Par vietām spēli ir daudz kvestu dzīvnieki, bet tas bieži vien gadās, ka tie kļūst par upuri no spēcīgākajiem dzīvniekiem. Un tad jūsu varonis, lai veiktu to pašu kvestu zverushku vispirms darīt prom ar šo briesmoni, kas apēda viņu. Nu, vismaz no mirušu dzīvnieku līķus norīt iet neievainots. Ja jūs esat aktīvi iznīcināt plēsoņām, tad pēc kāda laika viņi būs daudz mazāk, un tādējādi kaitēt samazināsies. Wildstar spēle ir veidota tā, lai jūsu darbības, kā arī citi spēlētāji darbība var ietekmēt vidi.

Ņemot sāka spēlēt Wildstar mēģināt attīstīt savu raksturu. Mācīties izmantot un tās fizikālo parametru un pieejamās tehnoloģijas, tajā pašā laikā. Krājumi drosmi un sākt medības par vienu no bīstamākajām Visuma planētām! Pieņemsim, ka jums vienmēr ir paveicies, lai sasniegtu vēlamo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more