Grāmatzīmes

Savvaļas Guns

Citi nosaukumi: Hans Wild

Online spēles Wild Guns aicina Jūs doties uz attālu prēriju Meksiku, kur jūs atradīsiet karstā cīņu par bagāto un auglīga zeme. Ko izvēlēties - mieru caurules vai cirvis, jāizlemj tagad!

Savvaļas Guns tiešsaistes spēle pieder žanra Arcade spēles (Action / Arcade), kas konceptuāli ir ļoti līdzīgs Arcade rotaļlietām. Tomēr šeit ir izklaide, storylines, rakstzīmes, un resursi - īsi sakot, viss, kas padara to par pilntiesīgu datorspēle. Diemžēl, ka Wild Guns online rusificēts nav, tomēr, tā ofsayte, ASV valsts jums būs pieejama angļu valodā - ticiet man, šeit ir ļoti viegli saprast.

Attiecībā uz sistēmas prasībām, šeit ir vismaz iespējami - spēlēt Wild Guns uzvalks pat jūsu biroja datoru no jebkuras pārlūkprogrammas.
Pievienoties spēlē izņemot to, ka angļu valoda ir sarežģītu veidlapas aizpildīt, bet mēs tagad saprotam, pakāpeniski visā.

Tātad Savvaļas Guns reģistrācija sākas ar iespēju «reģistru tagad par brīvu» - pirms aizpildīt laukus: nosaukums (vārds), parole (Password) un e-pastu. Bez tam, jums ir nepieciešams, lai izvēlētos serveri, kas jums būs spēlēt spēli Wild Guns tiešsaistē. Trīs serveri šeit - Death Valley, un West Hill Capture šautenēm. Un trīs klases varoņi, kuri izvēlas šeit - kovbojiem, indiāņiem un meksikāņu.

Cowboys Visvairāk klasē, tie ir aizstāvji (ko lielākā un spēcīgs) un palīgi ieguvi resursu.

Meksikāņi - visvairāk līdzsvarotu klases, spēcīga aizsargu un aizsardzībā.

Indiāņi - klases agresīvas, spēcīgi viņu uzbrukumu, bet saistībā ar aizsardzību diezgan vāja.

Pēc iecelšanas serveri un klasi viņa varonis, tagad ir pieņemt noteikumus un lietotāja līgumu par to, kas patiesībā Savvaļas Guns tiešsaistes reģistrācijas un galiem.


Spēlēt tiešsaistes spēli Wild Guns startējot uzreiz, nav tādas process, kā pielāgot savu raksturu (jo žanra, kas ir Neatprasāmi). Nu, jūsu nākamais solis ir meklēt ciematu, kur apmesties. Šeit, starp prēriju, jūs varat izvēlēties jebkuru ciematu un sāk attīstīties, lai pārvērsties par plaukstošu un neieņemams bāzi. Protams, lai to izdarītu, nepieciešams resursus. Saņemt tos nav grūti - tie ir apkārtējās ainavas jums - koks meža, dzelzs raktuves, māla augsnē. Jūs varat arī audzēt graudus, lai pārdotu, vai apmaiņā pret citiem resursiem. Maz neattīstīts var doties izpētīt apkārtni uz ceļa savākšanas vērtīgu un interesantu sev artefaktus. Sekojiet acu par apkārtējām teritorijām jūs varat patīk izskatu jūs ko citi apmetnes, un jūs vēlaties, lai paplašinātu to ietekmes zonā.


Play spēli Wild Guns tiešsaistē, jūs nevarat bez tās karaspēku, lai radītu to būs nepieciešams algot karavīrus. Noma viņiem iet uz krogu un, protams, ņemot vērā zelta monētas. Runājot par naudu. Zelta skalošanu nebūs viegli, jums ir nepieciešams izmēģināt savu veiksmi uz Goldfields. Kaut gan, ja jūs esat laimīgs ar ražu, tad jūs varat veikt naudu, pārdodot graudus.
Pēc tam, kad izdevās savākt komandu algotņi savvaļas Guns spēle ir vairāk jautrības - nemainīgs apdedzinot, noturīgas pretinieki un daudz šaujampulvera skapītim.


Savvaļas Guns online spēle, kurā jums ir lieliska iespēja sajust drosmīgie kovboju Westerns ienirt atmosfērā, un visu, kas saistīts ar to. Sargāt savu teritoriju no agresīviem usurpers, attīstīt savu infrastruktūru, lai mieru ar tiem ap jums ciltis, vai gluži pretēji, būt aktīviem un paplašināt savu saimniecību. Kopumā gaismas caurule miera vai ne aprakt cirvis - tas ir atkarīgs no jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more