Grāmatzīmes

mežonīgas sirdis

Citi nosaukumi:

Wild Hearts ir RPG spēle, ko varat spēlēt datorā. Spēles grafika ir augstākā līmenī, taču attēla kvalitāte ir ļoti atkarīga no aparatūras veiktspējas, kurā spēle darbojas. Labi izpildīta balss spēle, patīkama mūzika austrumnieciskā stilā.

Spēles notikumi risinās pasaulē, ko sauc par Azumi. Šīs zemes ir mājvieta ārkārtīgi spēcīgiem briesmoņiem. Iepriekš viņi nebija agresīvi, taču kaut kas notika un šo milžu uzvedība mainījās. Sakarā ar to, ka šie radījumi ir kļuvuši bīstami Azumi iemītniekiem, viņiem ir uzsāktas medības un tieši tavs varonis kļūs par vienu no varoņiem, kas iznīcinās bīstamos monstrus.

Ilgu laiku burvju pasaules iedzīvotāji dzīvoja bailēs no neuzvaramiem monstriem. Bet līdz ar jūsu varoņa parādīšanos viss ir mainījies. Karakuri senā tehnoloģija ir atklāta no jauna un ar tās palīdzību varonis spēs iznīdēt gigantiskus monstrus.

  • Izpētiet maģisko pasauli
  • Savākt materiālus, lai izveidotu jaunas karakuri konstrukcijas
  • Uzvariet monstrus un pārdodiet trofejas
  • Uzlabojiet savas bruņas un ieročus

Uzdevumi nav grūti, taču tā šķiet tikai līdz brīdim, kad saskārāties ar pirmo no briesmīgajām radībām. Monstru izmēri ir iespaidīgi, un mazam cīnītājam nebūs viegli iznīcināt šīs radības. Karakuri nāks palīgā. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūs varat uzbūvēt aizsardzības struktūras, lamatas un torņus, no kuru augstuma dažu sekunžu laikā būs vieglāk uzbrukt monstriem.

Maģiskās pasaules iedzīvotāji bija šokēti par pirmajām trofejām, taču pamazām viņi pieradīs pie jūsu varoņdarbiem un pateiks paldies par to glābšanu. Nopelnīto naudu varat tērēt aprīkojuma un ieroču radīšanai un iegādei.

Katram no monstriem kaujas laukā būs nepieciešama atšķirīga pieeja un taktika. Padomā, kādas struktūras būs visnoderīgākās kaujas laikā, ja tev tām nepietiek resursu, iegūsti tās un uzvara ir gandrīz garantēta.

Lai gan pareizā taktika un pareizo karakuri struktūru izmantošana atvieglo cīņu, tikai spēcīgs un ātrs cīnītājs uzvar.

Lai apgūtu pamata cīņas paņēmienus, jums palīdzēs neliels treniņš, kuru labāk iziet, pirms sākat spēlēt Wild Hearts. Tad viss būs atkarīgs tikai no jums. Gūstiet pieredzi un izmantojiet to jaunu prasmju apgūšanai. Paņemiet ieroču arsenālu, kas jums ir visērtāk cīnīties. Nostipriniet bruņas, lai tās varētu izturēt spēcīgus sitienus. Izvēloties kaujas iemaņas, tu pats padarīsi tēlu zibenīgu vai stipru kā kalns. Viss būs atkarīgs tikai no jūsu vēlmēm. Cīnītāja izskatu var mainīt, kā vēlaties.

Spēlēt pret AI ir jautri, taču, ja vēlaties, varat uzaicināt savus draugus uz spēli vai sadarboties ar nejaušiem spēlētājiem tiešsaistē un kopā uzveikt ienaidniekus. AI pielāgojas situācijai, kad ir vairāki varoņi, arī ienaidnieki kļūs spēcīgāki. Bet kolektīvās spēles laikā jums būs pieejama jauna taktika.

Wild Hearts bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt un kļūstiet par visveiksmīgāko monstru mednieku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more