Grāmatzīmes

Webracing

Citi nosaukumi: Virtuālā Racing

Webracing online - ir pārlūka tiešsaistes spēli, kas iegremdē jūs virtuālajā pasaulē sacīkstēm. Ja jums ir mīļākais ātrumu un uzvar, ja jums tiek izmantoti, lai to pirmo reizi uz ceļa un nebaidās no briesmām ap stūri - tad šī pasaule par jums!

Tātad, lai sāktu spēli, jums ir nepieciešams doties tiešsaistē Webracing reģistrācija: logā, kas atveras, ievadiet e-pastu (pieteikšanās) un paroli, aizpildiet nepieciešamo informāciju, un ka jūsu reģistrācija Webracing pabeigta. Jūs varat sākt spēli!

Pirmkārt, jums būs izvēlēties plain auto: Fiat Punto vai VW Golf. Nākotnē, sacīkšu, jūs varat atļauties nopirkt ķerru pēkšņi uzlabot un vairāk ...

Tagad pieņemsim pāriet uz izveidot savu raksturu tiešsaistes spēli Webracing: pēc reģistrācijas jums būs nepieciešams domāt par nosaukumu un izvēlieties rakstzīmi vashomu viņa iemiesojumu. Jums būs nepieciešams, lai izplatītu 20 Bezmaksas prasmju punktus savu raksturu atkarībā no tā, ko jūs vēlaties, lai to - Drag Racer vai pro sacīkšu circuit. Vai jūsu vadītājs, kas Webracing tiešsaistes spēles, ir četri galvenie parametri ir: Tehniskā vērtība, Neatlaidība, aprūpes un reakcija. Webracing tiešsaistes spēli, ir piecu veidu uzlabojumus savu raksturu (vadītāja) - viena tipa katram parametram un vienu, kas cirkulē reiz visus parametrus. Iegādes uzlabojumus, jūsu transportlīdzekļa vadītājs var būt labākais pilots sacīkstes!

Play spēli online Webracing izņemot savu galveno varoni (vadītāja), jūs varat nolīgt divus papildus.

Tagad aplūkosim situāciju ar savu auto: pēc tam, kad būs vairāk vai mazāk cienīgu auto, lai piedalītos sacensībās, būs iespējams uzlabot. Uz savu auto, jūs nevarat uzstādīt vairāk nekā 14 objektus! Atkarībā no jūsu uzlabojumus savu auto, lai uzlabotu sniegumu.

Spēlēt Webracing labāk pērkot un pārdodot savu auto (var būt vairāk nekā viens auto! ), Remonts un melodija tos. Visu to var izdarīt savā garāžā. Svarīgi! Savā garāžā tiek likts tikai četras automašīnas (neskaitot aktīvs), bet jūs joprojām varat iegādāties papildu garāžā ...

Play spēli online Webracing, jums būs iespēja izveidot vai pievienoties esošo klubi.

Visi klubi, kas spēlē, dalīts līmenis un prasmes: Iesācējs, Amateur, Pro un čempionu.

Beginners - Tas ir klubs ar līmeni 1-3

Amatieru - klubs ar līmeni 4-6

Pro - Tas ir klubs ar līmeni 7-9

Champions - klubs ar līmeni 10-12

Palielināt Ranking un klubs ir uzvarējis dalībnieku kluba!

In tiešsaistes spēli Webracing, jūsu raksturs var būt darbs, tas var būt viegli, vidēji vai grūti. Atvieglo darbu, jo mazāka iespēja, ka jūsu raksturs tiks atlaisti, bet alga, kas atbilst šādam darbam. Darba iespējas jums ir, tikai 1 reizi 24 stundu laikā. Katrs darbs ir savs termiņš. Pēc termiņa beigām, jūsu raksturs saņem visu naudu. Runājot par naudu!

Šajā spēlē Webracing tiešsaistes spēļu ir sava valūta:

WR - šī sudraba monēta-spēles (viņi var nopelnīt, veicot vienkāršu darbu vai uzvarēt sacīkstēs)

GXP - tā ir viena spēle valūta (valūta var iegādāties ekskluzīvas preces par auto tuning, uzlabojumus, lai vadītājs ar uzlabotu un vairāku priekšmetu vaina Syndicate)

Benzīns - viņam būs nepieciešams, lai piedalītos sacensībās (race 1 "vērts", 20% no benzīna, 100% uzkrāto tieši 1 stundu).

Jo Webracing spēlē, jūs varat, kā izveidot un piedaloties jau izveidotajiem Races, turklāt, jūs varat rīkoties ne tikai kā braucējs, bet tikai kā skatītājs.

Visbeidzot, es saku, ka ir vēl tādas struktūras kā Syndicate (tas nozīmē bāzēm, daudzās sacensībās). Ar viņu, un ar visiem citiem, jūs varat iepazīties, lūdzam reģistrēties spēles Webracing. Veiksmi jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more