Grāmatzīmes

Karš Thunder

Citi nosaukumi: Karš Thunder

The spēle War Thunder pilnībā iegremdēšanas laikā Lielā Tēvijas kara.

Spēle War Thunder ir balstīta uz reāliem Otrā pasaules kara notikumiem, izmantojot dažādus šī laika militāros līdzekļus. Visvairāk attīstītās aviācijas spēles, ne tik sen, tvertnes un bruņotie transportlīdzekļi tika pieslēgti projektam, un flote šodien ir spēles attīstības perspektīvas.

Developers ļoti nopietni vērsās projekta vēsturiskajā daļā, spēle Var Thunder pilnībā atjauno militārās operācijas. Lietotājs, pievienojoties šim projektam, nonāk citā laikā un var patstāvīgi mācīties Otrā pasaules kara vēsturi, piedaloties tā laika notikumos. Vēsturiskais komponents nav vienīgais, kas ir pēc iespējas tuvāks patiesībai, attīstītāji, veidojot lidmašīnas un tvertnes, pētīja katra modeļa iezīmes, visas militārās tehnikas vienības sakrīt ar prototipu izskatu un tehniskajām īpašībām. Pašas spēles fizika, cik vien iespējams tuvu realitātei, tvertne var tikt izlauzta ar kāpurķēdēm vai sabojāta, braucot pēc smagi skāra bedrē.

Air simulators, ko sākotnēji izstrādāja šī projekta autori, bet spēle pārsniedza vienkāršo multiplayer tiešsaistes spēli, kurā galvenā ideja bija militārā stratēģija un lidojumu simulācija. Pievienojot projektam papildu tehnoloģijas, izstrādātāji savu projektu ieviesa jaunā globālā līmenī. Visattīstītākā spēles daļa ir aviācijas bāze, projektā ir gandrīz pieci simti dažādu lidmašīnu, tie ir sadalīti pēc valstu ražotājiem:

  • USA;
  • THE PSRS;
  • Britānija;
  • Vācija,
  • Japāns.

In Spēles War Thunder, tvertnes parādījās tikai 2014. gadā, tās pārstāv trīs valstu, PSRS, ASV un Vācijas modeļi. 2015. gada beigās spēlētāji sagaida ievērojamu bruņumašīnu modernizāciju, jo autori paziņoja par Lielbritānijas armijas pievienošanos projektam.

Thinness Game War Thunder.

Lai pievienotos projektam, jums ir nepieciešams lejupielādēt spēli War Thunder, tāpēc šī ir klienta versija. Instalēšana datorā nav liela programma, spēlētājs tiešsaistē sāks savu braucienu laikā. Lai lejupielādētu Var Thunder, nepieciešams vismaz 1. 5 gigabaiti RAM un 3 cietajā diskā. Pēc klienta instalēšanas ir nepieciešama reģistrācija, un spēlētājs saņem nepieciešamos pamata resursus.

Piedalieties cīņās četros kaujas režīmos, kas savukārt ir sadalīti sarežģītībā. Iesācēji var izvēlēties iemācīties arkādes režīmu, kurā ir palīgs, viņš iemācīs šīs tehnoloģijas modeļa sarežģītības un funkcijas. Simulatora režīms ļauj spēlētājam justies kā pilots vai tankmanis, līdz pat mazākajai detaļai, pagriežot aizdedzes atslēgu, jūs nekur nebūsiet lidojis.

Combat darbības ir dažādas, tās var piedalīties gan komandā, gan neatkarīgi:

  • Misijas vienam vai vairākiem spēlētājiem - šeit ir nepieciešams veikt dažādus īpašus uzdevumus vai piedalīties cīņās pret datora ienaidniekiem;
  • Sessional komandas cīņas - viņi apmeklē reālus spēlētājus. Katrai komandai ir 16 lietotāji, viņi cīnās savā starpā. Par uzvaru ir nepieciešams veikt uzdevumus, sagūstīt vai iznīcināt ienaidnieka lidlauku,
  • Racing - sacensības starp pilotiem trases šķērsošanā ar maksimālo ātrumu;
  • Pasākumi ir patiesu cīņu vēsturiskā atjaunošana. Šāda veida cīņās var piedalīties tikai tehnika, kas reālā karā atradās konkrētā vietā.
Spēle ir krāsains, ar izcilu grafiku un skaņas saturu, šo projektu var pamatoti saukt par vienīgo šāda veida projektu.

 

War Thunder spēlē par brīvu!