Grāmatzīmes

Karš Thunder

Citi nosaukumi: Karš Thunder

Kara pērkons — pilnīga iegremdēšana Otrā pasaules kara laikā

Datorspēle War Thunder ir balstīta uz reāliem Otrā pasaules kara notikumiem, izmantojot dažādu tā laika militāro aprīkojumu. Šodien spēlē jūs varat cīnīties ar tankiem, lidmašīnām, kuģiem, iznīcinātājiem un helikopteriem. Visi to gadu militārā aprīkojuma veidi, izstrādāti līdz mazākajai detaļai. Viss sākās ar aviāciju, taču izstrādātāji nolēma ar to neapstāties un padarīt spēli pēc iespējas reālistiskāku, pievienojot cita veida kaujas transportlīdzekļus.

Radītāji nopietni uztvēra projekta vēsturisko daļu, spēle War Thunder pilnībā atjauno reālos militāro operāciju notikumus. Pievienojoties šim projektam, lietotājs nonāk citā laikā un var pētīt kara vēsturi, patstāvīgi piedaloties tā laika notikumos. Vēsturiskā sastāvdaļa nav vienīgā, kas ir maksimāli tuvu patiesībai, izstrādātāji, veidojot lidmašīnas un tankus, pētīja katra modeļa īpašības, visas militārās tehnikas vienības sakrīt ar prototipiem, izskatu un tehniskajiem parametriem. Arī pašas spēles fizika ir maksimāli pietuvināta realitātei, pēc smaga trieciena bedrē var salūzt tanka kāpurķēdes vai tikt bojāta šasija.

Gaisa simulators, kā sākotnēji bija iecerējuši šī projekta autori, taču spēle pārsniedza vienkāršu vairāku spēlētāju tiešsaistes spēli, kurā galvenā ideja bija militārā stratēģija un lidojuma simulācija. Pievienojot projektam papildu aprīkojumu, izstrādātāji pacēla spēli jaunā globālā līmenī. Visu aprīkojumu var nosacīti sadalīt tajā, kas lido, peld un ceļo pa zemi. Citiem vārdiem sakot, aviācija, helikopteri, sauszemes transportlīdzekļi un flote.

Sākotnēji bija iespējams lidot vai ceļot tikai dažu valstu kaujas vienībās. Bet šodien spēlē ir pārstāvētas vairāk nekā 10: ASV, Vācija, PSRS, Lielbritānija, Japāna, Ķīna, Itālija, Francija, Zviedrija un Izraēla. Katra valsts ir unikāla savā veidā un arī tehnikai ir savas īpatnības. Kāds ir spēcīgs tanku ražošanā, kāds lieliski izgatavo lidmašīnas, un kāds ir neuzvarams jūrā. Lai saprastu kauju globālo raksturu, jums jāsaprot, ka kaujā vienlaikus ir liels skaits spēlētāju un viņi var jums uzbrukt no jebkura virziena.

Spēles War Thunder smalkumi

Lai pievienotos projektam, ir jālejupielādē spēle War Thunder, šī ir klienta versija. Pēc nelielas programmas (palaidēja) instalēšanas datorā spēlētājs sāks savu ceļojumu laikā tiešsaistē. Lai lejupielādētu Var Thunder, jums ir nepieciešams vismaz 1. 5 gigabaiti RAM un 3 gigabaiti vietas cietajā diskā. Pēc klienta instalēšanas ir nepieciešama reģistrācija, un spēlētājs saņem nepieciešamos pamata resursus. Jūs varat piedalīties cīņās četros kaujas režīmos, kas ir sadalīti pēc kārtas pēc grūtības pakāpes. Iesācēji apmācībai var izvēlēties arkādes režīmu, kurā ir palīgs, viņš sniegs norādījumus par vadības smalkumiem un šī tehnoloģiju modeļa iezīmēm. Reālistiskā režīmā tiek pilnībā atjaunota reālu cīņu vēsture un reljefs. Simulatora režīms ļauj spēlētājam iejusties pilota vai tankkuģa lomā, līdz mazākajai detaļai, nepagriežot aizdedzes atslēgu, jūs nekur neaizbrauksit un nelidosiet. Cīņas darbības ir daudzveidīgas, tajās var piedalīties gan komandā, gan patstāvīgi:

 • Misijas vienam vai kooperatīvam spēlētājam - šeit jāizpilda dažādi speciālie uzdevumi vai jāpiedalās cīņās pret datoru ienaidniekiem;
 • Uz sesijām balstītas komandu cīņas – tajās piedalās īsti spēlētāji. Katrā komandā ir 16 lietotāji, viņi karo viens ar otru. Lai uzvarētu, jums jāizpilda uzdevumi, jāiegūst vai jāiznīcina ienaidnieka lidlauks;
 • Sacensības - pilotu sacensības trases pārejā ar maksimālo ātrumu;
 • Notikumi - autentisku kauju vēsturiska atjaunošana. Šāda veida kaujās var piedalīties tikai tie transportlīdzekļi, kas atradās šajā vietā reālā karā.

Militārais aprīkojumsWar Thunder: tanki, lidmašīnas, helikopteri, kuģi

Grūti aprakstīt visu, kas spēlei ir pievienots tās pastāvēšanas laikā. Darbs turpinās arī šodien.

 • Tanki: vieglie, vidējie un smagie, pašpiedziņas lielgabali, SPAAG un atsevišķa premium bruņumašīna.
 • Flote: liellaivas, laivas, jūras mednieki, iznīcinātāji, kreiseri, līnijkuģi + augstākās klases bruņutehnika.
 • Aviācija: iznīcinātāji, uzbrukuma iznīcinātāji, uzbrukuma lidmašīnas, bumbvedēji, reaktīvie lidaparāti, helikopteri + augstākās klases bruņumašīnas.

Ir arī tehniskās pakāpes, tās ir septiņas. Jo augstāks rangs, jo augstāka kvalitāte un kaujas jauda. Septītajā ierindā parasti ir modernās kaujas vienības, taču šeit var atrast arī kādu retumu, kas sevi labi pierādījis kaujas laukā. Neaizmirstiet par premium klases bruņumašīnām. Viņa atstāja pēdas vēsturē, un viņai ir sava leģenda, ar kuru varat iepazīties. Sēžot pie šāda aparāta stūres, neviļus jūtas kā mūsu laika varonis, kurš cīnās par taisnu lietu.

War Thunder Viking Rage PC — galvenais spēles atjauninājums

Vairāk nekā četri desmiti jaunu transportlīdzekļu Zviedrijai un ārpus tās:

 • CV 90105 TML - tornītis un 105 mm lielgabals pārvērtīs jūsu kājnieku kaujas mašīnu par īstu tanku.
 • Pvrbv 551 ir tanku mednieks, kas bruņots ar īstu zviedru TOW vadāmu raķešu palaišanas iekārtu.
 • lkv 103 - mīnmetēja, pašpiedziņas artilērijas vienība, ir lieliska dinamika un ātrums, jaudīgs akumulācijas šāviens.
 • Lago I ir vidēja izmēra tanks, viens no pirmajiem zviedru tankiem Otrā pasaules kara uzliesmojuma laikā.
 • U-SH 405 - letālie ieroči var būt arī mazi, aprīkoti ar divām raķešu palaišanas ierīcēm, lieliska manevrētspēja.
 • Zibens F. 6 - britu reaktīvais lidmašīna, spēja pārvarēt divu maču ātruma atzīmi, tai ir lieliskas lidojuma īpašības.
 • kreiseris Sverdlovs ir viegls un manevrējams, lieliski tiek galā ar izvirzītajiem mērķiem, izstrādāts priekš PSRS.
 • ZTZ96A – Ķīnas galvenais kaujas tanks, kas pasaulei iepazīstināts otrās tūkstošgades beigās, aprīkots ar termovizoru.
Spēlē, protams, parādās

Apache helikopteri (AN-64) ASV. Mēs neaizmirsām par jaunajām vietām Zviedriju un Dāniju. Tik ātri lejupielādējiet War Thunder Viking Rage savā datorā un pievienojieties cīņai!

Paredzamais War Thunder atjauninājums

Spēlē tika ievestas labākās lidmašīnas un pārtvērēji MiG-27M un JA37C Jaktviggen ar attiecīgi Saab J35A Draken. Kopā 45 kaujas vienības un to uzlabojumi. Divas jaunas vietas "Cosmodrome" un "Breslau". Jauna lidmašīnas misija "Operācija Honolulu" no alternatīvā Visuma (kas varēja notikt). Šis atjauninājums kaujām pievienoja dinamiku. Lai redzētu pilnu atjauninājumu sarakstu, datorā ir jālejupielādē War Thunder un jāpievienojas pirmajai cīņai!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more