Grāmatzīmes

Kārpas

Citi nosaukumi:

Wartales ir moderna uz gājieniem balstīta stratēģijas spēle. Ir mazliet neparasti redzēt labu grafiku šāda žanra spēlē. Nez kāpēc visbiežāk šādu spēļu izstrādātāji cenšas atdarināt klasiku un upurēt grafikas kvalitāti, lai spēlei būtu klasisks izskats. Patīkami redzēt, ka ir uzņēmumi, kas rada kaut ko savu, nevis cenšas atjaunot trešos varoņus mūsdienīgā veidā.

Spēle notiek Edoras impērijā, ko izpostījis liels mēris.

Pirms spēlējat Wartales, izvēlieties reģionu, līdz šim spēlē ir trīs no tiem, taču izstrādātāji sola daudz vairāk.

Pašlaik pieejams:

  • Vertruz
  • Tiltren
  • Artes

Nav tik maz, lai sāktu. Kamēr jūs izlasīsiet šo tekstu, to var būt jau ducis.

Tagad izveidojiet savu algotņu komandu un dodieties izpētīt neierobežotās impērijas provinces.

Sākotnēji jūsu cīnītāji pēc spējām maz atšķirsies viens no otra. Spēlējot noteiktās situācijās, daži no viņiem var izrādīt talantu atvērt slēdzenes vai slēpties, un kāds izrādīsies spēcīgāks cīnītājs vai strēlnieks. Tādējādi tiek atvērtas papildu specializācijas.

Četras attīstības nozares

  1. Spēks un jauda
  2. Tirdzniecība un labklājība
  3. Noziedzība un haoss
  4. Noslēpumi un gudrība

Izstrādājiet virzienu, kuru uzskatāt par cīnītāja prioritāti.

Papildus galvenajam sižetam jūsu ceļojumos jūs gaida liels skaits mazu uzdevumu. Pabeidziet visus uzdevumus, nopelniet naudu un pieredzi.

Klīstot, jūs bieži sastapsities ar ienaidniekiem, kuru sagrautajā impērijā ir daudz. Laupītāji, dezertieru karavīri un pat agresīvi zvēri. Nav nepieciešams katru reizi iesaistīties kautiņā, jūs varat būt gudri un kliedēt situāciju ar labu joku vai vienkārši atmaksāties.

Cīņa notiek gājienu režīmā. Katram cīnītājam redzēsit divas dzīvības joslas. Pirmais ir bruņu spēks, bet otrais ir veselība. Pirmkārt, patēriņā nonāk bruņas, un tad veselība. Kad abas stieņi ir izsmelti, varonis saņem atzīmi nāves brīdī un jebkurš pat vājākais sitiens viņam būs pēdējais. Kritušo cīnītāju vietā jūs varat nolīgt citus, taču tas nav pilnvērtīgs aizvietotājs. Tāpēc labāk ir darīt visu, lai nezaudētu sākotnējo atdalīšanas sastāvu.

Spēlē jums ir daudz iespēju, vēlākos līmeņos jūs pat varat pārņemt kontroli pār veselām jomām.

Aprīkojumam un ieročiem ir nozīmīga loma vienību kaujas spēkos. Mēģiniet aprīkot savu mazo armiju ar visspēcīgākajiem ieročiem un bruņām. Visas lietas var uzlabot, un, ja vēlaties, varat pat izveidot jaunas.

Jums būs jāmaksā saviem cilvēkiem dienas alga un jāparūpējas par pārtiku.

Spēlei pašlaik ir agrīna piekļuve, taču praktiski nav problēmu un satura ir daudz. Vēlāk izstrādātāji pievienos vēl dažas kampaņas un solīs dažādot jau tā ievērojamo ieroču arsenālu. Kā var spriest pēc iepriekšējiem izstrādātāja uzņēmuma produktiem, tie nav tukši solījumi.

Wartales diemžēl nevar lejupielādēt bez maksas uz PC. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā, it īpaši, ja to darāt pirms izlaišanas, varat to iegūt ar atlaidi.

Sāciet spēlēt tagad, šī ir viena no labākajām uz gājieniem balstītajām stratēģijām šobrīd!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more