Grāmatzīmes

WARSTORY

Citi nosaukumi: Warstory online Ieviest

Company, attīstītājs tiešsaistes datorspēļu Bigpoint pazīstami visiem faniem šāda veida izklaides daudzu veiksmīgu un pārdomāto projektiem. Tas ir iemesls, kāpēc izejas jebkuru jaunu spēli no šī uzņēmuma uztver spēlētāji kā nozīmīgs notikums.

Tas pats attiecas arī uz spēles WARSTORY tiešsaistē, kas sniedz spēlētājiem Otrā pasaules kara laikā, un piedāvā sānu sabiedrotos, amerikāņi vai Padomju Savienība, un turēt izšķirīgus cīņas Eiropā un viņu pašu acīm redzēt kritumu nacistu Berlīnē. Šajā online spēlē WARSTORY sapratu parasti spilgti un krāsaini, kas ir iemesls, kāpēc spēlēt spēles tiešsaistē WARSTORY būs interesanta ne tikai mīļotājiem vēsturisko kauju, bet visi fani tiešsaistes spēļu komanda.

Pievienoties spēlē WARSTORY sapratu parasti vienkārša un intuitīva, tāpat kā visiem citiem spēles no BigRoint. Jums ir nepieciešams izvēlēties segvārdu (vārds, ka jūs turpināsiet lietot spēlē), paroli, lai pieteiktos savā kontā, un sniegt e-pasta adresi, kas tiks nosūtīta e-pasta apstiprinājumu reģistrāciju un kas tiks regulāri nosūtīta svaigas spēļu jaunumi.

Reģistrēties WARSTORY tevi tikai dažas minūtes, un, ja mēs uzskatām, ka, lai spēlētu WARSTORY nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt īpašu klientu (pārlūkprogrammu balstīta spēle pilnībā), tad jūs varat gandrīz uzreiz sākt spēlēt WARSTORY. Šajā gadījumā, ja esat reģistrējies uz sociālo tīklu Facebook, WARSTORY reģistrācija būs jums, nospiežot pogu - šāds patīkama iespēja sagatavoties saviem spēlētājiem tiešsaistes spēļu izstrādātājiem.

Pēc reģistrācijas, jums ir jāizvēlas, kuru no tautu jums būs spēlēt. Izvēle pārstāv Sarkanās armijas un sabiedroto armijas. Jūsu mērķis - veikt galīgo cīņu pret Trešā Reiha, online spēle satur vairāk nekā 50 WARSTORY absolūti reālas vēsturiskās cīņas par uzvaru, kurā tas ir ļoti svarīgi izmantot kaujas taktiku un stratēģiju un skaidru kustību koordināciju sabiedrotajiem. Ar pavadoņiem jums nebūs problēmu - WARSTORY online spēle ir ļoti populāra, un to cilvēku skaits, kas vēlas spēlēt spēli online WARSTORY desmitiem tūkstošu.

Interesanta iezīme spēle ir izmantot tehnoloģijas, papildus standarta vienībām un atdalītās tā saucamo "varoņi" - īpašajām vienībām, kas ir patiesi unikāls spējas, kas nav pieejami citām vienībām, saistības un kuru uzvedību kaujas varētu būt izšķiroša ietekme uz iznākumu. Tādējādi visiem sasniegumiem spēle pasaulē, jums tiks veicināta ar īpašām medaļām, un viņa rada tiešsaistes spēli WARSTORY uzskaiti par visiem kļuva slavens varoņi un regulāri dod viņiem dažādas prēmijas, papildus atpazīstamību un reputāciju starp citiem spēlētājiem.

Darbs, kas jums ir, lai veiktu šajā spēlē, rūpīgi pārdomāts un ir dažādi. Atsevišķu darba vietu pāreja var būt nepieciešams pavadīt visu laiku, bet šajā laikā, jo jautri un spēlēšanas neodnoobraznogo ieinteresēti procesā nevar zaudēt, bet gan pretēji.

WARSTORY tiešsaistes spēles - lielisks piemērs tam, kā nevajag padarīt pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes spēles. Spilgti un skaisti grafikas, komplicēts darbs, interesantu un detalizētu stāstu, elastīgu prēmiju sistēma un sasniegumiem, un kā rezultātā tas viss - liels skaits spēlētājiem un faniem no visas pasaules. Izmēģiniet to un jums atrast sevi kaujas komandiera lomu Otrā pasaules kara, kas ir diezgan spēj izlemt iznākumu par nākamo svarīgo kaujas laikā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more