Grāmatzīmes

Warpath: Ace Shooter

Citi nosaukumi:

Warpath: Ace Shooter militārā stratēģija mobilajām platformām. Šeit jūs redzēsit labu grafiku. Arī ar skaņu spēlē viss ir kārtībā.

Jūs gaida daudz dažādu lietu:

  • Izveidojiet un pārvaldiet cīnītāju vienības
  • Izveidojiet un attīstiet savu bāzi
  • Mīnu resursi
  • Pabeidziet misijas un iegūstiet pieredzi

Šis ir īss un tālu no pilnīgs gadījumu saraksts, un tagad par visu sīkāk.

Jūsu kalpiem visā pasaulē jūs gaida daudzas misijas visattālākajos zemes nostūros.

Izmantojiet stratēģiskos punktus pats. Jums ir jāiziet simtiem snaipera misiju, kurās varat parādīt savu precizitāti un prasmes ar šaujamieročiem, likvidējot pretiniekus.

A vesels šauteņu arsenāls būs Jūsu rīcībā dažādu uzdevumu veikšanai. Katru no tiem var uzlabot un aprīkot ar piemērotu tēmēkli.

Tikai labākais ierocis un cīnītāja prasme garantē mērķu iznīcināšanu.

Vada vienības kaujas laukā. Eksperimentējiet ar dažāda veida taktikām, lai sasniegtu rezultātus katrā misijā. Neaizmirstiet aprīkot savus karotājus ar nepieciešamo aprīkojumu. Bruņumašīnas, tanki un pat lidmašīnas padarīs jūsu armiju stiprāku.

Uzlabojiet cīnītāju īpašības, gūstot pieredzi. Uzlabojiet savus ieročus un aprīkojumu.

Lai nodrošinātu savu armiju ar visu nepieciešamo, ir nepieciešama bāze un daudz materiālu. Izveidojiet visu, kas jums nepieciešams. Paplašiniet savu teritoriju, lai savāktu vēl vērtīgākus resursus. Parūpējies par resursu ieguvi un aizsardzības būvju celtniecību, lai ienaidnieks nevarētu iekļūt tavā teritorijā.

Izveidojiet savu milzīgo māju tā, kā jums patīk. Izvēlieties pareizo dekoru un ievietojiet teritorijā trofejas un suvenīrus no dažādām misijām.

Pievienojieties spēlei katru dienu un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās balvas. Jūs varat spēlēt Warpath: Ace Shooter tik daudz, cik vēlaties, pavadīt spēlē piecas minūtes vai visu dienu, tas viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes.

Spēlē vienmēr kaut kas notiek, nav absolūti laika garlaikoties. Sezonas brīvdienās varat piedalīties īpašos pasākumos un iegūt unikālas trofejas, kuras citreiz nevar iegūt.

Šajā spēlē jūs nebūsiet viens. Atrodiet jaunas paziņas visā pasaulē, sazinieties, veidojiet alianses ar sabiedrotajiem. Cīnies ar īstiem ienaidniekiem tiešsaistē un uzvari. Bet, kā zināms, uzvarēt vienmēr nav iespējams, neuztraucieties, sakāves padarīs jūs vēl stiprāku.

Lai finansiāli izteiktu pateicību izstrādātājiem, jums būs iespēja veikt pirkumus spēļu veikalā. Galvenokārt tie ir dažādi dekorējumi, taču nopērkama arī spēļu valūta, kā arī noderīgi uzlabojumi un ieroči. Pirkumi nav obligāti, neieguldot reālu naudu, jūs varat sasniegt visu, taču tas var aizņemt nedaudz ilgāku laiku.

Warpath: Ace Shooter bez maksas lejupielādējiet operētājsistēmā Android, varat sekot saitei šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai izveidotu neuzvaramu komandu, iegādātos greznu savrupmāju un piedalītos solo snaiperu misijās!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more