Grāmatzīmes

Šķēri

Citi nosaukumi: Šķēri

Sistēmas prasības:

Procesors: Core 2 Duo / Athlon X2 2 GHz

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Space: 1. 9 GB

Warp - datorspēle, kas apvieno labāko aspektiem klasisks Arcade puzzle un Maskēšanās spēles. Velku spēle dod mums iespēju sajust nav pazīstami lomu glābējs planētas no svešzemju draudiem, bet gan izmēģināt uz ādas ārvalstnieka no citas pasaules. Spēlēt Warp būs, lai izvairītos no agresoriem, jo ​​šeit, kur cilvēki jau veic. Briesmīgi un mānīgs Homo Sapiens ir, lai attēlotu mierīgu kosmosa ceļotājs likt viņam briesmīgs pieredzi. Spēle sākas kazemātos tikai viens no slepeno bāzi, kas atrodas dziļumā okeānu. Salds un jauki kosmosa būtne nosaukts Zero izplūst no uzraudzības un mēģina atstāt bāzi, kur tā laista un necilvēcīga eksperimentu pretīgs eksperimentus, bet veids, kā slepeno bāzi nebūs viegli. Velku, noslēpumains spēle piepildīta ar ķekars mīklas un bīstamu, mānīgs ienaidniekiem, kuri vēlas kaitēt tikai nelaimīgo svešinieks.

Spēle

Mierīgā un nekaitīgs radījums Zero, spēles varonis Warp ir asas fangs un milzīgs nagi, un tāpēc tiešas konfrontācijas ar aizsargiem un ļauno zinātnieku dzīvo slepenu zemūdens bāzi, sākt, viņš nevar. Velku, spēle, kur mēs esam, lai slēptu lielākā daļa, izmantojot Noslēgti cubbyholes un slēptās numurus, uzbruktu paši ienaidnieki būs tikai tādēļ, muguras un tikai apdullināt ienaidnieku un vēl tuvāk kāroto izeju no datu bāzes. Zero, lai palīdzētu svešinieks nāks viņa svešzemju spējas, proti, velku, ļaujot viņam teleportēties zibens īsos attālumos. Velku spēle notiks nemainīgā pārvietojas bāze, kur svešinieks ir pārvarēt sienas un aizslēgtas durvis ar vieglumu, atstājot viņu vajātāji un visas drošības sistēmas jutīgās vietas. Izmantojot tādu pašu iespēju Zero var sniegt visvairāk nepiemērotās vietās, kur tas ir maz ticams, ka kāds meklēs, mucās, atvilktnes un pat iekšā dzīvo. Velku var spēlēt un diezgan brutāla, jo ir iekšā citu objektu, mierīga ārvalstnieka jauda domas var izplatīties to šķiedras ar iespaidīgu sprādzienu, nav izņēmums, un cilvēkiem, kas būs nulle.

Puzzle

Spēle neļaus jums atpūsties kādu brīdi un mest vairāk un vairāk uzdevumus no līmenī, lai līmenī, piespiežot vairāk un izgudrot jaunas kustības, kā arī rīkoties ļoti ātri. Noslēpums zemūdens bāzei ir milzīgs izmērs, un tas būs daudz interesantu vietu, kur vēl būs jāiet. Pārvietojas telpā būs ne tikai spēja būt pieejama spēlētājiem un apvienojot visas iespējas, jūs varat atrisināt uzdevumus, ļoti dažādos veidos. Izvietot pie pamatnes rozā posteņiem, ko sauc attīstītāji kāpuri, atveriet spēlētāja piekļuvi jaunām prasmēm, lai ārvalstnieks, piemēram, klusu kustību vai attēlot objektus kartē. Neatkarīgi no pamatuzdevumiem misiju būs jāveic papildu uzdevumi, piemēram, iet līmeni noteiktā laikā vai iznīcināt visus ienaidniekus ar vienu konkrētu prasmi galvenais varonis. Šīs papildu darba vietas atvērs papildu bonusus un ļauj daudz ātrāk attīstīt jaunas iespējas nullei, kas būs atvērta visā spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more