Grāmatzīmes

Karš Titans

Citi nosaukumi: Karš Titans

Šajā gadījumā, ja jums nav nolaidība sabiedrības uzmanību, patīk palikt uzmanības centrā, bet vēl nav izvairās vilnis dūrēm, par Titans spēli karš radīts jums personīgi. Spēle veiks jums tālu no mums daudziem gadsimtiem romiešu laikiem un gladiatoru cīņas.

Laikā, kad Romas impērija, kā arī jebkura cita civilizācija, pieprasot maizi un cirku, arēnā izgāja divas spēcīgs karavīrs, un ir pierādījušas savu spēju būt pirmais. Tas ir tas, ko piedāvā spēle karā Titans. Nav otrais. Ir tikai pirmais un zaudētāji. Bet mums ir jāiemācās piecelties pat pēc sakāves un doties tālāk, atrast spēku, lai cīnītos atkal un atkal ar savu pretinieku, un nav jābaidās, lai notverto vēlreiz. Bailes - tā ir neveiksme.

War of Titans tiešsaistes spēli liek ļoti sarežģīts, bet sasniedzams mērķis. Tas ir, lai katra virtuālā spēlētājs cīnītājs. Savukārt, spēlētājam ir dot savu raksturu līdz līmenim, kas nozīmē tikai vienu - ideāls meistarību gladiatora.

Jo kara Titans Online reģistrācija neradīs jums problēmas. Šeit mums ir, kā vienmēr, sniegtu pieteikšanās. Tas ir vārds, ar kuru jūs ievadiet spēli. Nākamais, norādiet paroli un izvēlieties vienu no piedāvātajiem kontinentiem. Katrs no šiem serveriem ir pieejami dažādās pasaules daļās. Izvēlieties vienu, kas atbilst jūsu. Tad jums ir nepieciešams ievadīt savu dzimšanas datumu, lai varētu noteikt vecumu spēlētāja un pieņemt spēli. Pēc reģistrācijas jūs varat izvēlēties rakstzīmju gladiators, kurš stāsies arēnā kaujas. Patiesībā, izvēle jums ir mazs, kā arī spēļu izstrādātājiem vajadzētu apsvērt tikai četri varoņi. Viņi gadījumā ERA grieķu-romiešu nosaukumi. Katra no tām ir unikāla, jo tās veida, patiesībā apveltīts ar speciālām īpašībām. Bet spēle jums būs iespēja labot savu mīluli, attīstīt to zināmu kvalitāti vai iemācīt kaut ko jaunu.

Sākt spēlēt tiešsaistes spēles karš Titans lietotājiem ar pieredzi ieteikt mācību uzdevumi. Šeit jums būs iespēja apgūt tehniku ​​kaujas un būtību spēli. Tavs varonis podnapryazhet savu virtuālo muskuļus, un jums - un jūsu pirksti iesilda poupravlyat ar peli vai tastatūru. Un pēc treniņiem - laipni lūdzam reālajā asinspirts!

Jo kara Titans vajadzētu būt pirmajā vietā, lai tiem, kas vēlas sajust reālo disku un kaislība, kas patīk, lai cīnītos kaujas un nevar stāvēt dzīvi bez piedzīvojumiem. Šeit mums ir jāiemācās vadīt un cirvi un zobenu, jo mēs sagaidām no pretinieks nav apžēlojies. Gladiators tiek lēsta attiecību kategorijām, piemēram, izturība un izturību, veiklību un, protams, ātruma kustību. Tas ir šie četri īpašie principi ir pamatā visu spēli. Katrs no labākajiem pretiniekus kādu. Tajā pašā laikā neviens traucē viņam ir jāzina, lai atklātu jaunas kategorijas.

Starp gladiators iet savu valūtu. Čukstot rēķinus šeit aizvieto zelta, sudraba un brilles. Vienkāršākais, kā jūs jau uzminējāt sevi, iegūt sudrabu. Ar zelta un dārgakmeņiem punkti būs grūtāk, jo viņiem tas ir iespējams Jackpot. Tas ir tik atalgojot, kas saņem ikmēneša uzvarētāju cīnās par dzīvību, kā viņi saka, un nāve. Reizi mēnesī arēnā tuvinās divus spēlētājus, un apdraudēta - Jackpot. Kaujas iznākums atkarīgs no tā, kādas prasmes būs izdevīgāka šajā scenārijā.

Ar Dodgers ļoti īss darbs grūts, bet ar spēcīgu var "iztikt", viens, kas ir lielāku ātrumu. Lai gan sadala šeit diez vai var prognozēt. Starp citu, kur katrs simbols var piemīt īpaša veida ieroci - stienis, cirvis, zobens, vai kaut kas cits. Parasti spēlētāji cenšas apgūt prasmi vienas sugas, nevis vilnis hit un palaist garām visu, kas nāk pa rokai. Bet jums var būt jūsu īpašu stratēģiju, tāpēc es ne plānot iepriekš. Īsāk sakot, spēle ir ļoti interesanta un aizraujoša, lai kavēšanās sākums labāk ne. Gladiatorial konkursi senajā Romā bija Putnu tautas. Tas nāk, lai redzētu pūļus, arēnā ir kā mūsu stadionos tika piepildīts līdz pēdējai ciematā. Mūsdienu pasaulē gladiatoru cīņas ir ne mazāk procentu. Noregulē tikai to, ka tagad jūs varat redzēt ne tikai to no klausīšanās pozīcijas, bet arī piedalīties tajā tikai sēž krēslā, nevis cieš no traumām un ievainojumiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more