Grāmatzīmes

Aternuma karavadoņi

Citi nosaukumi:

Warlords of Aternum uz gājieniem balstīta stratēģija mobilajām platformām. Grafika ir laba multfilmu stilā, stilizēta kā klasiskas spēles. Spēle ir labi apskaņota, muzikālie skaņdarbi izvēlēti tā, lai tie atbilstu vispārējam spēles stilam.

Kļūsti par spēcīgāko ģenerāli spēļu pasaulē.

  • Savervēt un apmācīt karotājus
  • Cīnies cīņas par resursiem
  • Paplašiniet savas zemes un aizstāviet tās no orku bariem
  • Cīnieties ar citiem novadiem par resursiem un zemi

Papildus iepriekšminētajam, spēlē jūs gaida vēl daudzas interesantas lietas. Ko tieši jūs uzzināsiet, spēlējot Warlords of Aternum.

100 000Kaujas un armijas pārvietojas pa teritoriju, kas sadalīta sešstūra zonās. Ja esat uz gājieniem balstītu stratēģijas spēļu cienītājs, iespējams, jau esat redzējis līdzīgus risinājumus. Tas ir ērti, skaidrs un sniedz daudz iespēju rīkoties.

Izpētiet apkārtējo pasauli, atrodiet resursus un ticiet savai jauno cīnītāju komandai. Sargieties no pretiniekiem. Jūsu armija nespēs tikt galā ar nevienu ienaidnieku, it īpaši pašā spēles sākumā.

Daļu atrasto resursu un artefaktu var apsargāt. Par tādiem atradumiem būs jācīnās.

Mēģiniet pievienot savai karaļvalstij pēc iespējas vairāk teritoriju. Tātad jūs saņemsiet vairāk naudas katrā solī un pieņemsiet darbā vairāk karotāju.

Izveidojiet savas apmetnes un mēģiniet tās pēc iespējas vairāk nostiprināt. Orku bari regulāri pārbaudīs jūsu aizsardzību ar reidiem. Viņi nav īpaši prasmīgi karotāji, taču viņu ir daudz, un tas var radīt nepatikšanas.

Papildus orkiem var uzbrukt arī citi spēlētāji, ja viņi ir naidīgi pret jums.

Uzaiciniet savus draugus uz spēli vai iepazīstieties ar jauniem. Sazināties un veidot alianses kopīgām aizsardzības un militārām kampaņām.

Jūsu karavīru ieročus un bruņas var uzlabot vai aizstāt ar jaudīgākiem. Labāk bruņoti cīnītāji iegūst nopietnas priekšrocības kaujas laukā.

Pamazām jūs varēsiet stiprināt savu armiju un izveidot komandu, kas spēs tikt galā ar gandrīz jebkuru pretinieku. Izvēlieties, kuras prasmes attīstīt, tas ir atkarīgs no tā, cik labi jūsu karotāji sadarbosies.

Cīnieties pret citām vienībām PvP režīmā un paceliet savu reklāmkarogu reitinga augšgalā. Bet atcerieties, jo augstāk jūs pakāpsiet reitingā, jo vairāk būs to, kas vēlēsies jūs noņemt no šīs pozīcijas.

Spēļu veikals ļauj veikt pirkumus gan par spēles valūtu, gan par reālu naudu. Piedāvājumi veikalā tiek regulāri atjaunināti. Ierīces iestatījumos varat izslēgt iespēju iegādāties preces par naudu, tas noderēs, ja ierīci dažreiz izmantos bērns.

Game saņem atjauninājumus ar kļūdu labojumiem un jaunu saturu. Izstrādātāji cenšas veikt uzlabojumus.

Warlords of Aternum bez maksas lejupielādēt operētājsistēmā Android, varat sekot saitei šajā lapā.

Ja jums patīk tādas spēles kā Heroes of Might and Magic, tad šī spēle jums noteikti patiks! Varbūt jūs nekad neesat spēlējis šādas spēles, tad jums noteikti vajadzētu to izmēģināt, instalēt spēli tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more