Grāmatzīmes

Warlander

Citi nosaukumi:

Warlander ir vairāku spēlētāju darbības stratēģijas spēle, ko varat spēlēt datorā ar interneta savienojumu. Spēlētāji šeit redzēs skaistu 3D grafiku karikatūras stilā. Tēlus ierunā profesionāli aktieri, un mūzika izvēlēta tā, lai celtu karavīru morāli.

  • Izveidojiet taktiku, lai ieņemtu ienaidnieka pili
  • Neļaujiet savu pili ieņemt
  • Pārvaldiet savu varoni kaujas laukā
  • Veidojiet alianses ar citiem spēlētājiem

Šķiet, ka preces no saraksta nesagādās grūtības, taču praksē viss ir daudz grūtāk. Jums ir jāpanāk ideāls līdzsvars, un tikai tad jums veiksies.

Pirms spēlējat Warlander, jums noteikti ir jāiziet neliela apmācība, kurā tiks parādīti vadības pamati.

Pēc tam nosauciet savu varoni un izvēlieties sev vēlamo klasi. Tas var būt milzīgs bruņinieks tuvcīņā, burvis, kas spēj nodarīt milzīgus bojājumus no attāluma, vai, piemēram, strēlnieks.

Kolektīva spēle vienā uzbrukumā var piedalīties līdz simts spēlētājiem. Uzvara ir iespējama tikai tad, ja katrs no viņiem cīnās no visa spēka un pieturas pie kopīgas stratēģijas. Ir svarīgi, lai komandā būtu pēc iespējas vairāk spēcīgu karotāju un mazāk jaunpienācēju, pretējā gadījumā uzbrukums var neizdoties.

To pašu principu var ievērot, izvēloties aliansi, kurai vēlaties pievienoties. Ja jūs nolemjat izveidot savu, tad tikai jūs izlemjat, kas tajā būs. Centieties piesaistīt pieredzējušus un spēcīgus spēlētājus, taču nevajadzētu izraidīt visus jaunpienācējus, jo, sapratuši spēles taktiku, viņi kļūs par milzīgu spēku.

Uzbrūkot ienaidnieka garnizonam, neaizmirstiet atstāt pietiekami daudz karavīru, lai aizstāvētu savus vārtus, pat ja tie nav prasmīgākie karotāji, viņi spēs aizturēt ienaidniekus, līdz ieradīsies palīdzība.

Šādās spēlēs ir ļoti svarīgi nepalaist garām dienas, lai nepieviltu komandas biedrus. Lai motivētu jūs biežāk ienākt spēlē, izstrādātāji ir nodrošinājuši iknedēļas un dienas balvas apmeklējumam.

Lielāko sporta pasākumu vai sezonas svētku laikā jūs spēlē gaidīs jautri konkursi ar tematiskām balvām. Šādās dienās izstrādātāji ir īpaši dāsni un dāvina daudzas noderīgas dāvanas.

Spēļu veikals ļaus jums iegādāties rotaslietas, ieročus un citas noderīgas lietas. Apmaksai tiek pieņemta gan spēles valūta, gan īsta nauda. Iztērējot nelielu summu veikalā, jūs pateiksiet paldies izstrādātājiem un motivēsiet tos padarīt spēli vēl ērtāku un interesantāku. Bieži vien veikalā notiek izpārdošanas un tas ļaus iegūt vēlamās preces daudz lētāk. Pārbaudiet veikalu katru dienu, lai nepalaistu garām atlaižu laiku.

Pārbaudiet atjauninājumus, tie nodrošina jaunu saturu un pievieno spēlei vietas, kurās jums ir jācīnās.

Warlander lejupielāde bez maksas uz PC, varat sekot saitei lapā. Spēle ir pilnīgi bez maksas, lai to instalētu jebkurā laikā. Papildus datoram jūs varat spēlēt arī, izmantojot konsoles.

Sāciet spēlēt tūlīt un kļūstiet slavens kā neuzvarams karotājs maģiskajā pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more