Grāmatzīmes

Warkeepers

Citi nosaukumi: Warkeepers

Warkeepers tiešsaistes spēli - bez th multiplayer s online Shooter žanrs MMORPG , piedāvā oriģinālu, aizraujošu sižetu, nepārspējams grafikas, radot milzīgu impulsu spēle. Tādējādi spēle Warkeepers ļauj ar pilnuma ienirt reāli pasaulē cīņas, varonība un uzvaru.

Pievienojies spēļu Warkeepers nebūs grūti, jo tai ir tikai iet uz spēli vietā, sāciet reģistrācijas Warkeepers, tad atveriet lauku, lai aizpildītu savu spēlētāja vārdu, e-pasta adresi un paroli. Pēc Warkeepers Online reģistrācija ir veiksmīgi pabeigta, par ko liecina paziņojumu uz e-pasta adresi, kas tika norādīta. Justies brīvi, lai sāktu pētīt visas iespējas spēļu vietas!

Lai spēlētu šo spēli online Warkeepers nepieciešama šādām sistēmas prasībām:

  • Operētājsistēma: Windows XP / Vista / 7 (ieteicams Windows 7)
  • Atmiņa - 2 GB
  • Grafika - DirectX 11 diskrēts, 512 MB (1024 MB), vieta - 1GB

Sākot spēlēt spēles tiešsaistē Warkeepers, tu uzreiz saproti, ka viņas stāsts ir pārsteidzoši neparasts un intriģējošs. Darbība notiek 1944 - Otrā pasaules kara. Tas ir tāpat kā neviens cits spēle priecēs vēstures mīļotāji un cīņas pagātnē cilvēcei. Vācija un Japāna cieš saspiešanas sakāvi par spēku alianse, bet zinātnieki Reich nenogurstoši strādā, lai izveidotu jaunu, biedējošs ieročus, kas ir savukārt gaita kara. Tomēr, tas, tie apdraud ne tikai ienaidnieka spēkiem, bet arī uz visu dzīvi uz Zemes.

Arī Warkeepers var spēlēt divos režīmos: PVE (pret datoru botu) vai PvP (pret tiem pašiem spēlētājiem dzīvs, kā jūs esat.) Katram režīmam ir savas priekšrocības un vērtību. Piemēram, piedaloties PVE cīņas un iznīcināt ienaidnieka darbaspēku (un dažos gadījumos tas nav tik viegli), jūs varat nopelnīt nepieciešamo pieredzi tālākai attīstībai savu raksturu, iegūt jaunus ieročus un daudzas citas noderīgas atribūtus spēli.

PvP cīņas - cīņa ar spēlētājiem, arī atrodas internetā. Lai sakaut tos, jūs varat saņemt daudz lielāku atdevi nekā ar PVE. Plus, tas ir skaidrs, ka sadarboties ar reāliem cilvēkiem, nevis datora intelekts ir daudz interesanta un aizraujoša.

Īpašu atmosfēru spēli padara dažādas teritorijas, kurās ir nepieciešams veikt šo uzdevumu, vai vienkārši satikties un nosūtīšanai ienaidniekiem, kuru vidū var atrast biedējoši "priekšniekiem". Tātad jūs varat nokļūt pamestām laboratorijas vai drūms katakombas, kur katrs otrais ir vērts būt uzmanīgiem un gatavs zibens-strauji reakciju un izskatu drosmi.

Kā jūs varat redzēt, ka spēle Warkeepers - ideāls veids, kā apgūt pēdējās cīņas pagātnē mūsu planētas, bet nevar zināt, kā mainīt šo situāciju, ņemot vērā vairākus fantastisku funkcijas, ko izstrādātāji vairāk intrigu spēle.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more