Grāmatzīmes

Warhammer 40,000: Dawn of War

Citi nosaukumi: Warhammer 40,000: Dawn of War

Warhammer 40,000: Dawn of War - datoru stratēģijas spēle reālā laikā. Spēle Warhammer 40,000: Dawn of War nozīmē skaidru mērķtiecīgu taktisko domāšanu. Spēles izstrādātāji, kompānija Relic Entertainment, par pamatu ņem valdes wargame Warhammer 40,000. Tika arī atbrīvo trīs daļas tik interesants papildinājums stāsts: Winter Assault, Dark Crusade, Soulstorm.

Internetā ir Warhammer 40,000: Dawn of War video un ekrānšāviņi, turklāt pārskatīšana, kas dod labu pamatu, lai iepazītos ar spēle. Ja jūs neesat ventilatoru no sērijas šīs spēles. Pēc iepazīšanās, jūs varat pasteidzies un apmeklējiet vietni un lejupielādēt Warhammer 40,000: Dawn of War.

Game Warhammer 40k Dawn of War pāradresēs jūs uz fantāzijas Visuma Warhammer 40,000, kas ir uz planētas elle. Esat varonis - viens no Marines, jūrnieki, kas saistīti ar sacensību.

Kopumā ir šādas sacensības:

• Space Marines;

• Orcs;

• haoss;

• Eldar.

Space Marines - ir pārstāvji no ģenētiski izciliem cilvēkiem, kuri bija izveidoti tēla "dēlu", kas pats imperators. Tas ir visspēcīgākais cīnītājiem.

Orki - barbari, kas pastāv, lai nodrošinātu cīņas. Noformējot milzīgu zaļu ādu weirdos. Vada viņu galvenais Orkamungus.

Chaos - šie nodevēji un atkāpās Space Marines, kurš nokļuva zem slikto ietekmi Chaos Gods. Bet spēli sauc Alpha Legion.

Eldars - pārstāvji no vecākajām skrējiens. Viņu tehnoloģijas ir labāk nekā citi.

Sākotnēji spēle Warhammer 40,000: Dawn of War Jūs varēsiet spēlēt pret Orc rasi, bet vēlāk jūs apzināties, ka tas nav sliktākais no jūsu ienaidniekiem. Chaos Space Marines, jo pārstāvji - ir īstie ienaidnieki.

Viss gabals spēle ir pilns ar sarežģītu un plavnoperetekayuschih konfliktu starp sacīkstēm spēli.

Visā spēle jūs savākt līdzekļus, lai izveidotu savu datu bāzi, kā arī tehnoloģiju attīstību. Resursi, lai iegūtu jūs sagrābt un savas kontroles punktus. Tie ir pastāvīgs resursu avots. Bet mums ir jāievēro, ka ražošanas līmenis nesamazinātos.

Kopš versija taktika - vienkārši nosūtīt armiju cīņā - var izraisīt, ir nepieciešams rūpīgi uzraudzīt katra parametrus raksturu savu armiju. Tāpat ir iespējams, lai papildinātu savu armiju jaunus spēlētājus taisni kaujas. Tas ir tikai skaits karaspēka un iekārtu kopumā ir ierobežota.

Spēle ir saņēmis labas atsauksmes, kā ārzemju un krievu žurnālistiem.

Grafiskā kvalitāte spēli Warhammer 40,000: Dawn of War pārstāvēta augstā līmenī. Attēls ir skaidrs un spilgtiem objektiem. Kopumā ir pietiekami patiesu priekšstatu.

Ar muzikālo pavadījumu arī nekādu problēmu, tāpēc izvēlieties atbilstošu mūziku, lai saglabātu noteiktu svīta.

Spēle Warhammer 40,000: Dawn of War vienā režīmā. Varbūt spēlēt ar draugiem komandu jums nav izdevies, bet ieteiktu šo aizraujoša spēle ir vērts mēģināt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more