Grāmatzīmes

War2149

Citi nosaukumi: War2149

Igra War2149: Jauna kosmosa Odissija. Katra komanda ir viegli pieejama, un tai joprojām ir jāmēģina pazust plašajā izvēlnē. Jo lielāks sasniegums, jo lielāks ir jūsu panākums attīstītajā lietā. Bet šo produktu skaistums ir kāds, ko ikviens var veidot savu Visumu, iet cauri attīstībai un iekarojumam, bet pavisam cita lieta, lai paliktu uz augšu, lai uzspiestu bailes un cieņu pret kaimiņiem. Pievienošanās aliansei palīdzēs izdzīvot jaunā pasaulē, jo jums ir militārs un ekonomisks atbalsts, savstarpējs labums un darba vietas. Baudot draudzīgu plecu tuvu, daudz vieglāk izveidot un attīstīt floti, izpētīt apkārtni, iegūt spēku iekarotajās planētām. Jums vajadzētu cīnīties ar visu izmēru kuģiem, uzbūvēt aizsardzības, militārās bāzes, atšķirīgu ražošanu.

 • Shehtery dod priekšroku panākumiem resursu ražošanā un tehnoloģiju attīstībā, lai palīdzētu sabiedrotajiem. Lai to iegūtu, izmantojiet izlūkošanas zondes, un, ja viņu rokās ir patiešām vērtīgi dati, viņi dalās tajos ar sabiedrotajiem vai pārdod ieinteresētajām personām.
 • Vash flotei vajadzētu sastāvēt no jebkura lieluma kuģiem, lai varētu veikt dažādas darbības un uzdevumus. Lielākā daļa no tiem ir mazi un izveicīgi braucieni, kas būs noderīgi izpētes un vietas noteikšanai, mērķtiecīgai triecienam visneaizsargātākajā vietā. Ātrai manipulācijai noderīgi cīnītāji un cisternas ar spēcīgu bruņu aizsargās aizmuguri. Piekļuve šiem un citiem bagātības War2149 atvērta reģistrācija, kas pārvērš jūs par galaktikas rezidentu.

  Igrovaja specifika.

  iPlayer War2149 dod jums prieku par darbību, pateicoties gandrīz visām spēles sastāvdaļām - cīņas spēkiem, būvniecībai, ekonomikai.

  • Bystroe būvniecība zdaniy
  • Uskorenny izaugsme tehnologiy
  • Sozdanie alianses un pievienojieties chuzhie
  • Naraschivanie militārā moschi
  • Manevrennye telpa korabli
  • Dostupnost pieņem darbā svešzemju karaspēku ras
  • Stremitelny ekonomiskā izaugsme vai papildu kaujas spējas, iegādājoties artefaktov

  Turklāt spēlētāji var kontrolēt vairāk nekā 25 dažādas tehnoloģijas un 58 noderīgus talantus, vienlaikus paaugstinot savu militāro vienību līmeni.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more