Grāmatzīmes

Kara mašīnas

Citi nosaukumi: Var Carsine

Game kara mašīnas ir jūsu iecienītākās tvertnes.

Games uz tvertnēm aizpildīja virtuālo telpu, un šādu pārpilnību var uztvert dažādos veidos. No vienas puses, tā dod izvēles iespējas, bet no otras puses, ir daudz grūtāk atrast šo lolojamo rotaļlietu, kas atbilst visām prasmēm, kādas ir pieredzējušam tankkuģim. Kompānija Fun Games For Free piedāvā savu cīņu versiju spēļu projekta"Kara mašīnas"veidā.

. Tas tika pirmo reizi izlaists 2015. gada novembrī. , un gadu vēlāk tika pielāgota Android platformai. Šobrīd"War Machines"ir lejupielādējis vairāk nekā 10 miljonus lejupielādes. lietotāji. Spēle tagad tiek izplatīta bez maksas, bet tradicionāli ir samaksāts saturs fani, lai paātrinātu notikumu gaitu un saņemtu papildu prēmijas. Dažas preces var iegādāties par 25,99 2 699,99 UAH. , bet, ja jūs maksājat ikmēneša maksu, jūs saņemsiet piemaksu kontu, kurā ieguvumi ir daudz nopietnāki, un tvertnes ir daudz straujākas. Lai atskaņotu savā mobilajā ierīcē, ņemiet vērā, ka rotaļlietas izmērs ir 69 M, un Android versijai jābūt vismaz 4. 1 Ja jūs nolemjat lejupielādēt kara mašīnas savā datorā, tad iOS 7. 1 un augstāks.

Var Masinines rotaļlietas īpašības.

 • Bright graphics
 • Dinamiskās cīņas
 • Vairākas atlases vietas
 • Cisternu sortiments un to sūknēšanas nepieciešamība
 • Viena un komandas tipa cīņas

Tiklīdz spēļu"War Machines"ierīce ir uzstādīta, spēlētājs ieiet angāram, kur atrodas viņa aprīkojums. Ir mašīnu remonts un modernizācija, taču, lai tos maksimāli sūknētu, jums ir nepieciešams daudz naudas. Zelts un dimanti ir uzskaitīti spēlē. Zelta krājumus ir viegli iegūt, lai regulāri izietu uz kaujas lauka un iznīcinātu ienaidniekus. Dimanti ir daudz vērtīgāka valūta, un, ja jūs to nepērkat par reāliem naudas līdzekļiem, to varat saņemt bez maksas tikai pēc veiksmīga darba un cīņām pret tiešajiem spēlētājiem.

. Bez dārgakmeņiem degvielas tvertne ir arī vērtīgs artefakts kā balva. Arī turnīri notiek periodiski, kur uzvarētāji saņem vērtīgas balvas. Vispirms jāuzsāk iesācējiem, jāuzsāk uguns iedarbība un jāiegūst pieredze, tāpēc viņiem ir pieejams tikai viena spēlētāja režīms. Bet tas ir pat jautri braukt pa lauku, izsekot un iznīcināt ienaidniekus, savākt no tām monētas un savākt citas prēmijas:

 • Veselības atjaunošanas komplekti
 • Degvielas tvertnes
 • Leaks
 • Gold
 • Stars

Tikai pēc noteikta līmeņa sasniegšanas būs iespējams sadarboties ar citiem spēlētājiem un piedalīties masu komandējumos. Līdz brīdim, kad jūsu tvertnēm ir jāpalielina visas četras īpašības:

 • Bronu
 • Ūdens posms
 • Shortness
 • Atak

Katru funkciju var uzlabot ar piecām pakāpēm, tāpēc ir daudz pieaugt. Mucelis, tornis, kāpurs un dzinējs tiek sūknēts. Bez tam, jūs varat pieteikties uz parauga modeli vai izmantot izvēlnē atlasīto maskēties. Bultiņa kreisajā stūrī ir diezgan vienkārša kontrole, kas ļauj izvēlēties kustības virzienu, un pa labi ir redze un šaušanas poga. Tvertnes var pagriezt torni, uztvert objektus redzamā vietā, un skalas virs citu cilvēku aprīkojuma rāda bojājuma procentus. Vietnē vienmēr ir šķēršļi, un, pārejot pa sienu, ne jūs, ne ienaidnieks nebūs redzams. Tas palīdz radīt zināmu pārsteiguma efektu, kad jūs nezināt, kura puse būs apdraudēta. Ir arī patīkami, ka ir izvēle tuksneša vietām, mežiem, pilsētām, ziemas ainavām.

War Machines spēle tiek pastāvīgi atjaunināta, un kļūdas, ko nosaka spēlētāji, izstrādātāji ātri novērš. Neapšaubāmi, produkts ir kvalitāte un vērts jūsu uzmanību. Lai to pats novērtētu, lejupielādējiet to tūlīt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more