Grāmatzīmes

Kara komandieris: naids uzbrukums

Citi nosaukumi: Var komandieris

Game kara komandieris: Rogue uzbrukums militāro kaujas faniem.

Amerikas izstrādātājs Kixeye savā kontā ir ieguvis vairākus veiksmīgus projektus, un kara komandieris: Rogue Assault pievienoja šo sarakstu. Darbs pie jaunās SJO mobilo ierīču stratēģijas ilga vairākus gadus (2014.-2016. Gads). in) Bet mēs varam droši teikt, ka rotaļlieta pievērsīsies žanra faniem, kuri nepalaid garām iespēju uzņemties komandu spēcīgu armiju. Produktam ir vairākas jaukas īpašības, kas labvēlīgi atšķir to no līdzīgas masas:

  • Excellent darbojas visās platformās.
  • Izmantojiet parastu 3G un vidēja ātruma pakotni.
  • . Ir automātiski atlasīti 6 grafisko iestatījumu varianti, atkarībā no izmantotās ierīces.

. Katru kara komandieris: Rogue Assault var lejupielādēt bez maksas, bet tiek nodrošināta arī pirkumu iespēja. Tomēr, lai tērēt naudu, neviens neuztraucas, un ir pilnīgi iespējams darīt to, kas ir pieejams bez maksas. Starp citu, lejupielādēt karu komandieris: Rogue uzbrukums datorā, jūs varat, un tas ir vēl viens plus par labu spēlei.

0 Neliela aizvēsture.

. Spēles izrādīšanas spēks attiecas uz tuvākajā nākotnē, kad pasaules ekonomika sabruka. Tas noveda pie kopējā bezdarba, un tas izraisīja badu. Cilvēki gāja uz ielas, taču drīz vien mierīgi sacelšanās pakļāvās agresīvam zavarushkas. Iestādes zaudēja situācijas kontroli, noziedzība samazinājās, pieauga bandu skaits.

Saņemot piekļuvi ieročiem, īpaši spēcīgas frakcijas pārvarēja Eiropu, deklarējot okupētās teritorijas brīvās valstis. Ir pienācis laiks jaunai diktatūrai, kas ir tik nežēlīgāka kā jebkad. Spēlētāju uzdevums vadīt militāro bāzi un iznīcināt vienu no asinskārajiem ģenerāļiem, neļaujot viņam izplatīt savu ietekmi pār citām zemēm.

Jūsu darbības spēlei.

Game kara komandieris: Rogue Assault attīstās divās nozarēs:

  • Bāzes veidošana un nostiprināšana
  • Piedalīšanās PVE un PVP cīņās

. Jūs varēsiet piekļūt trim galvenajiem metāla resursiem (bez tā uzlabojumi nebūs), torijs (metāla analogs, bet progresīvāks), eļļa (palīdz vienībām atgūties pēc cīņas). Tas ir labi, jums vienmēr vajadzētu būt, tāpēc uzmanīgi sekojiet savlaicīgai krājumu papildināšanai. Iegūstiet tos savā labā, kā arī saņemat kā atlīdzību par pabeigto uzdevumu. Ja jūs neesat jaunāks par militārajām stratēģijām, jūs zināt darbības principu. Šajā ziņā kara komandieris: Rogue Assault spēle nesniegs kaut ko jaunu: pastāvīgi attīstīt bāzi, būvēt ēkas, iegūt resursus, sūknēt karaspēku, izmantot jaunas teritorijas un kontrolēt tās.

Viena no rotaļlietas īpašībām ir neierobežota piekļuve līdzekļiem. Tas nozīmē, ka to avots nav zems, tāpēc drosmīgi uzkrāj nepieciešamo summu turpmākajai modernizācijai un būvniecībai. Tomēr šim nolūkam jums ir nepieciešama jūsu klātbūtne, jo spēle"Var Commander"netiks attīstīta"miega režīmā". Ja tas ir pietiekami, lai sadalītu uzdevumus citos projektos un atgrieztos vienā dienā, lai iegūtu ražu vai iegūtu citu rezultātu, tas nedarbosies. Lai pārietu uz jaunu līmeni, jums ir personīgi vadīt ikvienu. Visveiksmīgākā kaujas daļa. Jums ir jāizveido sava armija, izvēloties dažādus karaspēka veidus, izpētot to īpašības. Pieejamie kājnieki, cisternas, kravas automašīnas, militārā aviācija, visu iespējamo kalibru kājnieku ieroči un iznīcināšanas rādiuss.

Pirms doties uz uzbrukumu, veiciet pilnīgu izlūkošanu, pārliecinieties, vai ienaidnieks atrodas jūsu zobos, un neaizmirstiet pārdomāt rīcības taktiku, lai šī operācija būtu veiksmīga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more