Grāmatzīmes

Ejošais mirušais: ceļš uz izdzīvošanu

Citi nosaukumi: Ejošais mirušais: ceļš uz izdzīvošanu

The Walking Dead: Road to Survival - Viens nav karotājs laukā, it īpaši post-apokalipse

spēle Walking Dead: Ceļš uz izdzīvošanu - lomu spēle no studijas Scopely, kas izveidota, pamatojoties uz nosaukuma sērijām. Šeit jūs satiksit varoņus, kurus jau sen esat iemīļojuši, un tieši piedalīsities iecienītāko filmu sižetos. Jums būs jāsamierina ideāla izdzīvojušo grupa un jādodas viņiem līdzi, jāiesaistās pilsētas un sabiedrības attīstībā, jāsargā tā.

Spēles sākums, pirmais ieraksts

Pie pirmās ieejas jūs ieejat kaujā kopā ar Riku un Maggiju. Lai jūs varētu uzbrukt, jūs ieskauj divi staigājoši vīrieši, vispirms izvēlieties, kam un pēc tam noklikšķiniet uz kurš uzbruks. Darot darījumus vai uzņemoties zaudējumus, tiek piepildīta varoņa adrenalīna josla. Kad josla ir pilna, varat izmantot spēcīgu uzbrukumu. Dažādiem cīnītājiem ir savi unikāli paisumi, kas ir to galvenā īpašība.

Otrā cīņa jau notiks pret Glābēju, ar viņiem tikt galā būs grūtāk nekā ar zombijiem. Šajā cīņā jūs uzzināsit par varoņu klasēm:

  • stiprs
  • ātri
  • modrs
  • dzīvo

Modram ir priekšrocība pret spēcīgu, spēcīgu pret ātru, ātru pret izturīgu, izturīgu pret trauksmi. Bultiņas tiek parādītas blakus rakstzīmēm, kas rada papildu zaudējumus izvēlētajam ienaidniekam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka spēcīgie un ātrie ir tuvcīņas varoņi, bet modrie un izturīgie ir diapazona varoņi.

Uzvar

Jūsu otrā cīņa. Bet neatslābinieties, jūs ieskauj nākamā Pestītāja grupa, kuru vada Nigans. Un tāpat kā seriālā, arī Riks zaudē daudz labu draugu. Tieši pēc tam spēle The Walking Dead: The Road to Survival aizved mūs pirms diviem gadiem, kad izdzīvojušo grupa ieradās Vudberi pilsētas vārtos. Jūs esat pieņemts sabiedrībā, bet tiek lūgts par palīdzību un atbalstu pilsētas attīstībā. Tagad jums ir jācīnās par šo pilsētu un tās iedzīvotājiem. Darīt visu tās attīstībai un aizsardzībai. Jūsu pirmais uzdevums būs ceļojums uz mājas martu. Bet vispirms jums ir jāaicina jauns apgādnieka zaudējums, lai pabeigtu savu komandu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka komandā var būt ne vairāk kā 5 cīnītāji, kurus jūs un sestais speciālais varonis izvēlēsities. Jūs neietekmējat viņa izvēli, viņš pievienosies jums noteiktās misijās un pievienos bonusus visai komandai.

Kaujas ir sadalītas viļņos, kopumā var būt līdz trim. Katrā no viļņiem ir jānogalina staigājošie vai dzīvojošie pretinieki. Apvienojiet savu cīnītāju klases ar pretinieku klasēm, lai nodarītu lielus zaudējumus. Plūdmaiņas skalas aizpildīšana tiek saglabāta no viļņa līdz viļņam. Ja pirmajos posmos to netērējāt, varat to izmantot piemērotākā situācijā.

pilsētas vadība

Jūs varat izveidot un uzlabot struktūras, kas palīdzēs jums izdzīvot cīņā ar soļotājiem un citiem cilvēkiem. Ražošanas punktos pilsētas būvniecībai un uzlabošanai tiek izmantotas izejvielas. Uzlabojiet tos, lai palielinātu produktivitāti. Izejvielas jāuzglabā izejvielu noliktavā, paaugstinot tās līmeni, jūs palielināsit tās jaudu. Izejvielas savukārt tiek izmantotas māju celtniecībai, kur dzīvo izdzīvojušie. Galvenā ēka ir rātsnams, šeit koncentrējas visas pilsētas aktivitātes. Jo augstāks ir rātsnama līmenis, jo vairāk jūs varat būvēt ēkas un jo augstāka būs jūsu veselība frakciju karos. Svarīga darbnīca ir vieta, kur tiek izveidotas un pilnveidotas lietas un aprīkojums. Mācību vieta paaugstinās izdzīvojušo līmeni un uzlabos tos. Ar katru jaunu līmeni Pilsētas zāles atvērs jaunas unikālas ēkas.

Download The Walking Dead: Ceļš uz izdzīvošanu datorā, jūs varat izmantot emulatoru android Bluestacks. Tas ļaus jums datorā palaist visas android spēles vai programmas. Lai to izdarītu, vispirms lejupielādējiet un instalējiet to un tikai pēc tam instalējiet pašu spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more