Grāmatzīmes

Aiz ienaidnieka līnijām 2

Citi nosaukumi: Aiz ienaidnieka līnijām 2

Behind Enemy Lines 2 - datorspēļu žanrā stratēģisko ekshen. Bet kā to pateikt faniem spēli - tā ir ne tikai stratēģija, ir cīnītājs. Spēle ir izstrādājusi neliela Ukrainas Labākais veids, kā . Šī ir otrā daļa no sērijas spēlēm ienaidnieka aizmugurē. Aiz ienaidnieka līnijām 2 spēle, kurā ir iespējams mainīt notikumu gaitu Pirmā pasaules kara. Protams, tikai spēlē. Tikko nokļūst atmosfērā spēli jūs jūtat savu spēku vēsturiskiem notikumiem - ir iesaistītas karā.

Jo sākumā, pirms uzsākt slaktiņu, iesakām izlasīt šo spēli nutriju, pamatojoties uz šo pārskatu un izlasiet skenēto aiz ienaidnieka līnijām 2 video. Bet tad jūs varat apmeklēt vietni un lejupielādēt aiz ienaidnieka līnijām 2. Un iet ātri laikā, kas notiek šeit.

Play Aiz ienaidnieka līnijām 2 pamosties vienu no nedaudzajām amatpersonām armiju, tas ir tikai, cik armija no karojošajām pusēm - izvēlaties. Spēle ir trīs galvenās cīņas kampaņu dažu valstu iesniegtajiem:

  • Kampaņas Vācija;
  • Kampaņas PSRS
  • Anglo-American kampaņu.

Kampaņa Vācijā - galvenie pretinieki padomju karaspēks. Ir desmit uzdevumus, no kuriem trīs apmācība un tā tiek atvērts tikai tad, kad visas iepriekšējās eja.

Kampaņa PSRS - galvenie ienaidnieki Vācijas kampaņā. Arī sastāv no septiņiem misiju, plus trīs apmācību. Un pēdējais - visgrūtāk.

Anglo-American kampaņa - kampaņa sabiedrotie. Apvienojot divas valstis, kas ir tikpat daudz misiju.

Izrādās, ka aiz ienaidnieka līnijām 2 misijas pārstāvji vienādā skaitā.

Spēle Behind Enemy Lines 2 ir milzīga izvēle ieročiem. Kas varētu iznīcināt ienaidnieku tu pieklājīgi: mašīnas, ložmetējiem, lielgabaliem, tvertnes, raķešu palaišanas iekārtas, džipiem un vairāk.

Dažādu veidu tas viss, lielos daudzumos.

Jūs lomu karjeras un nedomāju, ka šeit jūs varēsiet spēlēt par skaidru definīciju un stilu. Nē. Jūs izvēlaties to, vai pat izveidot pats. Un viss ir jūsu rokās. Bet katra no vīriešiem ir savs inventārs. Un jebkurā brīdī var aizstāt savus ieročus.

Pārstāv visus iespējamos veidus spēku, piemēram, bultas, mašīnu Gunners Gunners, virsniekiem, snaiperi, liesmumetēju, anti-karaspēku un citām vienībām.

Cīņa jūs ne tikai ar datoru, kā ienaidnieks, kā arī tīklu ar citiem tāda paša rakstura kā jūs.

Game Behind Enemy Lines II ir diezgan labas kvalitātes attēlus, ar lielu fizikas, kas padara spēli lūžņi vislielāko šedevrs savā žanrā. Skaņa ir arī veiksmīgs papildinājums šajā pilnīgu priekšstatu par pilnību. Un, protams, spēle ir augstā līmenī. Tur pat kā īsta zaudējumu rasties un reālos apstākļos.

Vispār, jums ir sapratuši, ka, lai spēlētu spēles Behind Enemy Lines 2 baudu pati. Bet ir vērts izmēģināt uz savas ādas sarežģītības spēle, un saprast, atkal, cik grūti bija mūsu vectēvi un vecvectēvi aizstāvēt savu dzimteni. Vārdu spēle ir nekavējoties atklāj mums būtību spēli.

Neaizmirsti uzaicināt kolēģus par pilnu pieredzi. Lielas uzvaras, un labu veiksmi jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more