Grāmatzīmes

Laika impērijas

Citi nosaukumi: Timeage

Time of Empires Online - bezmaksas multiplayer online pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas izgatavoti žanrā globālās stratēģijas. Daudzi pazīstami ar šo šedevru spēļu industrijas kā "civilizācijas", un tāpēc tiešsaistes spēli laiks of Empires Online ir tālu radinieks tiešsaistē. Visa Stāsts īsumā ap pastāvīga konfrontācija iebilst pret pilsētas un valstis, kuru vieno klanu, sākot ar seno periodā un atstājot tās attīstību tālākā nākotnē.

Datums Laiks Spēle impēriju vienkārša un saprotama ikvienam, un tevi diezgan daudz laika. Viss, kas jums jādara - lai ievadītu spēli nosaukumu, lai ievadītu spēlē, parole drošības ieceļošanas un e-pasta adresi, kas pēc kāda laika jūs saņemsiet paziņojumu, ka registratsiyaVremya impērijas ir beigusies.
Time of Empires online spēle nav samākslots tehnisko informāciju par jūsu datora, jo, lai baudīt spēle, jums būs nepieciešams, ir jebkurš dators, kas nodrošina iespēju piekļūt internetam un uzstādīta tā dara.

Sākot spēlēt spēli online Time Empires, tu rīkojies kā gudrs valdnieks, rīcībā ir vairākās pilsētās. Jūsu pienākumi ietver pilnu pārvaldības jautājumiem jūsu zemes: no būvniecības dažādu ēku un pētniecību, lai deklarācijai par karu, mieru, saglabājot tautu no dažādiem epidēmijas, piemēram, mēri vai sērga. Spēle ir Gājienu, un jūsu raksturs ir zināma rīcības punktiem dienā, viņš var tērēt. Pie katras ēkas, pētniecības vai kaut kas cits pavadīja zināmu laiku.

Protams, izvēloties agresīvu attīstības ceļu, jūs varat uzreiz doties karā ar kādu kaimiņu cilts diezgan vāja, bet pieredzējušiem spēlētājiem ieteiktu sākt spēlēt spēli online Time Empires pirms vsegodumat par stiprināšanu varu savas apmetnes.
Būtībā, lielākā daļa ēku, lai jums dažas ienākumu veidā noteiktiem resursiem, piemēram, akadēmijas uzkrātu "zināšanas", izmantojot kuru jūs varat izpētīt jaunas tehnoloģijas. Tāpat kā vairumā pasaules stratēģijās ar hronoloģisko detaļas klāt spēle sadale tehnoloģiju laikmetā. Tikai neaizmirstiet labklājību savās nodaļās, piemēram, ēdiens tiek tērēti saglabāt dzīvotspēju pilsētnieku un karavīriem par zeltu var iegādāties ēku un piekļuvi īpašām spējām. Tāpat kā "civilizācijas", spēle ir vispārējo līmeni labklājību savā zemē. Ja tas ir zems, bailes, ka jūsu tēmas būs emigrēt uz kaimiņu zemi.

Turpinot spēlēt impērijas ar izdevumu nedaudz laika attīstību valsts, var droši uzskatīt par griežoties pie politisko un militāro sistēmu savā valstī. Šeit Jūs varat izmantot dažādas rakstzīmju, kas ir īpaša misija un unikāli katram laikmetam.

Spēle ir ļoti dinamiska un sākotnēji kontrolēt visu apkārtējo zemi un savu valsti, var likties diezgan biedējošu uzņēmums. Bet, kad šis satricinājums kļūst ļoti viegli pierast, un tad mēs nevarēsim izvairīties jūsu uzmanību vairāk, nē, lai pat vismazākās izmaiņas.

Būtu jābūt uzmanīgiem, kad kontroli pār savu zemi, jo, ja, piemēram, garnizona pilsēta ir piepildīta ar jaudu, būvniecība militāro vienību tajā uzreiz apstājas. Patīkami gandarīti par iespēju spēlēt diplomātiskās sarunas. Tomēr ir viena iezīme: var vienoties tikai ar tām valstīm, kur jums ir jūsu vēstnieku, un pabeigšanu lielākā daļa no šiem līgumiem, jūsu vēstnieks pazūd.

Pilnīgi īstenota spēle klanu sistēma, kas ļauj katram spēlētājam izbaudīt visas priekšrocības, spēlējot un bauda spēle kopā ar saviem biedriem. Bet tur ir, pēc pirmā acu uzmetiena, ir acīmredzams iezīme, bet nav īsti skaidrs, par spēlēm šī žanra: apvienot klana spēlētāji var tikai ar nosacījumu, ka viņu zeme ir tuvākajā apkārtnē. Tas nozīmē, ka, ja jūs nolemjat mainīt klana, jums būs nepieciešams, lai pārvietotu uz citu vietu, lai nav padarīt sevi problēmas ar kaimiņiem.

Game Laiks Empires spēle, kurā jums būs ne tikai jautri, bet arī interesanti, kas paredz jaunas rakstzīmes, un, ja jūs esat viens no tiem - lūdzu reģistrējieties un pierādīt, ka jūs esat cienīgi, lai kļūtu par īstu varoni, kas spēj atkārtot likteni Aleksandra Lielā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more