Grāmatzīmes

Atmaksa

Citi nosaukumi: Veng

Sodīšanu Online - bezmaksas multiplayer online pārlūku RPG, izceļas starp citu spēļu produktu konveijera. Tas attiecas uz nometni pārlūku MMORPG, šobrīd ir viens no daudziem skaitlisko un attīstās visstraujāk. Un, acīmredzot, kā tikt galā ar tik lielu konkurenci un stingri turēt tirgus nišu? Bet tiešsaistes spēles sodīšanu - spilgts piemērs tam, ko sauc par "strādā spēlmaņiem." Tas nav skaistuma un izklaides attēliem, kas notiek uz ekrāna, un vissvarīgākais aspekts - rīcības brīvība ir pabeigta, kad jums organizēt visu, lai jūs varētu tieši ietekmēt visu, kas notiek ar spēli apkārtējo pasauli jums.

Pievienoties spēli atriebības vienkārša un nav nepieciešams daudz sava laika. Viss, kas jums nepieciešams - jūs ievadiet savu konta nosaukumu, e-pasta adresi un paroli bezpasnosti. Pēc tam, jūsu e-pastu, Jūs saņemsiet vēstuli ar paziņojumu, ka jūsu konts ir apstiprināts. Faktiski, šī reģistrācija tiks pabeigta sodīšanu, un jūs varat droši sākt spēli Gere atriebības tiešsaistē.

Pirmā lieta, kas krīt acīs šajā spēlē - tas ir milzīgs iespēju klāstu, kas tiek ieguldīts rokās izstrādātājiem spēlētājs. To dara daudz dažādu funkciju, jūs varat veikt savu raksturu tiešsaistes spēli sodīšanu un izceļas starp citām lomu spēles, kurā spēlētājs funkcionalitāte ir diezgan ierobežota. Universe kurā pašreizējo notikumu par spēli ir liela izmēra un daudzveidīga tās ainavu un "pildījumu". Bet tas ir interesanti, ka iepriekšējie dekoratīvie elementi, piemēram, kalni un meži bija vienkārši lieliska fona, tagad ir pilnas spēles elementiem, un tos var izmantot, iegūstot līdzekļus no viņiem, vai ražo dažādus priekšmetus. Tāpēc nav jāsteidzas, lai saņemtu ap koku vai kaudzē akmeņus, stāvot uz vietas, un labāk krājumi uz instrumentiem un iegūt mazliet resursi, tie būs noderīga jums.

Tāpat tas ir ar ekonomiskajiem izaicinājumiem. Mežā jūs vienmēr varat atrast pareizo garšaugi dažādu potions un eliksīru, un, ja jūs pēkšņi sajuta izsalkumu - vienmēr panākt savu zvejas pole, un tad jebkurā tuvākajā rezervuārā, jūs vienmēr varat noķert zivis un daudz aizu. Izstrādātāji atzīst, ka šāda pārpilnība viegli pieejama mijiedarbību objektu bieži vien mulsina cilvēkus un atturot jaunpienācējus, bet tie nodrošina, ka, ja jūs pavadīt pāris dienas, un saprast, kas notiek, tad milzīgs pazīmju kopums, kas tiks atvērti jūsu priekšā, vienkārši galvu spin. Spēlēt spēles tiešsaistē sodīšanu būs interesanti cilvēkiem, kuri ir noguruši no šablonisks žanra gabaliem MMORPG, jo uzdevums izstrādātājiem, lai saņemtu prom no klišejas bija prioritāte un votpochemu.

Sodīšanu Online spēles visu savu Visumu pasargāti četras sacensības, kas pieejami spēli kā: Orcs, Undead, Elves un vīriešiem. Un šeit mēs gaidām pirmo pārsteigumu. Izvēloties rase orkiem jūs būsiet patīkami pārsteigts, ka viņi - pozitīvas rakstzīmes vēsturē spēle pasaulē, un viņu mūžīgās antagonisti Purva elfi - negatīva. Un, par spīti visam, kas notiek, tas neliedz divas frakcijas iztikt militārā aliansē.
Cilvēki šajā spēlē tiek īstenota kā cēls kungiem armijas laikā. Aliansi ar tiem undead - miris elfi. Stāsts par spēli viņi - cēls un nerimstoši Oracles, nav nodevis viņa dieviete, pat sāpes nāves. Uzcenojumus, zemes gabals spēle ir vērts atsevišķa pārskatīšanas, bet mazliet vairāk par to var atrast īpašu spēli enciklopēdija, kas atrodas uz vietas spēli.

Tātad kopumā, mēs varam droši apkopot, ka tu spēlē sodīšanu ir ne tikai patīkami, bet arī interesanti. Protams, tas ir grūti iztikt bez dažiem trūkumiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more