Grāmatzīmes

Karš Russov

Citi nosaukumi: Kari Rus

Russov War Online - daudzspēlētāju stratēģija pārlūku spēles bez maksas, pleases mums diezgan neparastu iestatījumu. Tiešsaistes spēli kara Russov stāsta par vēsturi, seno Krieviju, tās noslēpumus un tās īpašo un unikālo nooks. Nesen ar konveijera spēli vairāk un vairāk šīs spēles iet, tas ir saistīts ar to, ka viņu popularitāti starp Igrovka NVS valstīs pieaug. Tas ir tāpēc, ka katrs no tiem, kas spēlē šīs spēles vēlas pievienoties unikālo un autentisko kultūru dzimtajā vēsturi. Un mums vajadzētu teikt, ka šī ir spēle, jūs varat kvalitatīvi palīdzēt.

Pievienoties spēlē kara Russov diezgan vienkārša, un nav nepieciešams daudz sava laika. Lai sāktu spēlēt spēli kara Russov tiešsaistē, jums ir nepieciešams, lai ievadītu lietotājvārdu, e-pasta adresi un konta paroli. Vēlāk jūsu pastu saņems vēstuli, informējot, ka reģistrācija Wars Russov pabeigta, un tagad jūs varat sākt spēlēt spēli online Russov karu. Neskatoties uz to, ka spēle pati par sevi ir pārlūks, tas neliedz tai ar savu klientu, vienkāršs un viegls, ka nevar, bet priecāties.

Sākumā spēle jums ir tiesības izvēlēties valsti, kas pārstāvēs. Ar un liela, izvēle nav īsti kaut ko, un milzīgs. Jūsu rīcībā ir iespēja pievienoties rusam vai bērnu stepes un vējš - Nomads. Russ, proti, ir liela nācija, kas spēlē un ir mazkustīgs. Nomadi paši un tikai iesaistīto personu, kas nēsā uz izturību cietokšņa, meklējot tiem, kas joprojām ir pārāk laba un bagāta dzīve ir veiksmīgi labumu no tiem. Nomadu warriors ir ļoti lēti ražot, un visvairāk daudz. Šis ir viens no daudziem uzreiz īpašu vēsturisku saraksti, ar kuru palīdzību mēs varam droši teikt, ka spēle ir izturīgām. Šie klejotāji liegta iespēja aizstāvēt sevi cietokšņi, tādējādi izstrādātāji balstīts priekšrocības abu karojošo pušu. Russov War online spēle, kas ir pārliecināti, lai jums izmantot jūsu klaips.

Šajā spēlē, mums ir dota iespēja izvēlēties no vairākām vietām: Reglamenta Horde Sākot Russow vai Wild lauks. Man jāsaka, ka, ja jūs esat jauns, lai spēli, Wild Field ir piemērots tieši Jums. Attiecībā uz pārējo, kas jau sasists un laika gaitā pārbaudītas kaujas spēlētāji izvēle būs atkarīga no jūsu spēles stilu, un frakciju, ka viņi izvēlējās paši.

Priecē vēsturisko patiesumu militāro vienību, kas abound šajā spēlē to, kas katram ir skaidrs, kas ir raksturīga tikai viņas pozitīvās un negatīvās puses. Principā tie ir atkarīgi no konkrētās jomās, kurās jūs lietojat vai Atlaist kaujas.

Pirmais spēlēt kara Russov Jūsu rīcībā ir mazs ciems, kas jums ir jābūt modriem, lai aizsargātu pret reidi, un galu galā izveidot milzīgu Grads - to tad lielpilsētās, nepieejams un valdzinošu jaudu.

Būtībā spēle Russov kara Online ir veidota tā, ka tad, ja taktika uguni un zobenu jūs svešzemju vai jūs vēlaties spēlēt droši un būt simtprocentīgi pārliecināts par uzvaru, tad viss, kas jums jādara - tas ir tikai kukulis ienaidnieks virsnieks un tad jūsu izredzes gūt panākumus ievērojami pieaugs.

Jo kara Russov spēlēt pārstāvji hercoga Krievijas kukuļus ar to, ka jau no paša spēles sākuma, lai kļūtu par pilntiesīgu pārvadātāja s karalisks titulu. Jums tiks pakārtots konkrētu valsti jūsu zemnieku, dzimtļaudis un dažiem mājiņās, tāpat kā senajā Krievijā.

Game Karš Russov internetā ir bezmaksas, bet jūs vienmēr varat iegūt klientu, kurā izstrādātāji ir uzlabojusies grafikas sastāvdaļa spēles, tādējādi nodrošinot jums vēl lielāku iegremdēšanai pasaulē, kas pilna ar mīklu dzimtās vēsturi. Jāatzīmē, ka priekšrocības, ievietojot galu reālu naudu, un tā nevar, bet priecāties.

Tātad, ja stāsts nav svešs jums, ja Jums ir asiņošana no lielākajiem valdniekiem un kungiem stepēm un brāļi vēja, ne tūļāties un vienmēr spēlēt šo lielisko spēli. Tagad stāsts ir piepildījies!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more