Grāmatzīmes

Warriors un Mages

Citi nosaukumi: Warriors un Mages

Warriors un Mages Online - pārlūkprogrammu balstīta online lomu spēlē spēli bez maksas, kas tematiski var attiecināt uz ļoti populārs mūsdienās fantāzijas žanrā. Tiešsaistes spēli Warriors, un Mages ir shareware, kas nozīmē, ka nav spēļu naudu var iegādāties tā saukto uzcenojums, kas paredz noteiktus bonusus. Šīs spēles Projekta veidotāji ir lepna, lai izsauktu savu produktu par vienu no visstraujāk augošo spēļu kopienai, kas ir pastāvīgi atjaunināta, un ir piepildīta ar dažādiem bonusiem un labumi, gan pieredzējušiem un ir weathered cīņas dalībniekiem un novices līdzīgi, tikai, lai sāktu attīstīt spēli pasaulē. Tieši tāpēc, ka šī Warriors, un Mages tiešsaistes spēles, kas ir patika ar visiem, kas bija jāizlemj, izmēģināt sevi spēle pasaulē, piepildīta ar dažādiem pārsteidzošu noslēpumu un mīklu.

Pievienoties spēli Warriors un Maga - process nav laikietilpīga. Viss, kas jums jādara, lai sāktu spēlēt spēli Warriors un Mages online - ievadiet konta nosaukumu, e-pasta adresi un paroli. Faktiski, šī reģistrācija Warriors un Mages tiks pabeigta, un jūs varat sākt spēlēt spēli online Warriors un Mages. Pirmkārt, lai gan, jūsu e-pasta jānāk paziņojumu, ka jūsu konts ir aktivizēts.

Spēļu Warriors un Mages online īstenoti, lai jūsu pleciem gulstas kontroli Individuālā spēles raksturs, uzlabošanai un attīstībai, kas būs atkarīgs no jums. Ar un liela, jūsu mērķis šajā spēlē - uz dažiem prasmes savu raksturu, piedalīties turnīros, sīva cīņas, un pat politiska vai diplomātiskajā darbā.

Pēc katra sīva cīņa jums būs nepieciešams īstenot, lai savu veselību. To var izdarīt būs slimnīcā. A remonts ieroču vai aprīkojums, kas nepieciešams visvairāk. Kaujas sistēma šajā spēlē, kā jau ierasts daudzās līdzīgās spēlēs - soli pa solim. Jums iet pirmais, un tad jūsu pretinieks. Cīņa Jums ir iespēja par normālu spēlētāju, un ar NPC - monstra. Būtībā, kur katrs simbols ir devusi personiskās spējas un īpašības ir jau pazīstami un pilnīgi jauns: manna, veselība, valdzinājums, ticība, maģija, nogurums, maģija izturība un ķermeņa koncentrācijas. Par to, kas brīdī, jūsu raksturs līmenis ir tieši atkarīgs no tā, cik brīvas jūs sajutīsiet spēlē. Pieredze, caur kuru jūsu raksturs attīstīsies, jūs varat nopelnīt kampaņām un cīņas. Katrs līmenis palielinājās parādīs Jums zināmu punkti cūciņa attīstību.

Iesācēji sāk spēlēt pie nulles līmenī, un piecās tās atvēra iespēju studēt burvju viļņus, desmit brīvu piekļuvi ārstēšanai un rekuperācijas cīņā ar pyatnidtsatomu līmeni tā kļūst pieejama Mistiskā asinis. Nu divdesmitā pats līmenis ir pāreja apmācībā visus noslēpumus dievību.

Jāatzīmē, ka līdzīgas sistēmas jau ir ieguvuši viņu uzticību un pierādīts priekšrocības salīdzinājumā ar daudziem citiem formātiem vairumā mūsdienu tiešsaistes spēles. Ekonomikas sastāvdaļa spēli, kā arī īsteno atbilstīgā līmenī, kas nav taisnība daudziem viņas kolēģiem Igroprom.

Spēle valūta spēlē nepieciešams iegādāties dažādas preces, piemēram, iekārtu, ieročus un citas preces. Pagaidām to var iedalīt trīs veidos: zelta, sudraba un vara. Monēta ir pasākums vērtības atsevišķu preču, ka Jums iegādāties veikalā. Patiesībā, patīkami gandarīta, ka uzvarēt sīva cīņas kā balvu jūs saņemsiet ne tikai dažādus ieročus un aprīkojumu, bet arī finansiāli izdevīgu. Tā izmērs nosaka cik daudz kaitējuma jūs esat radījis apmērā pretinieka cīņas laikā.

Daudzi ir weathered dažādas tiešsaistes pasaulēm Gamers, ka viņi sāka spēlēt Warriors un Mages, pēc kāda laika jūs sākat, lai pierastu un tiešām stingri ticu, ka kaut kur paralēlu Visumu ir burvju pasaule, lai gan tikai ārpus uzraudzīt, bet vēl milzīgs, noslēpumaina un fascinējoša. Un, ja jums nav sveša garu piedzīvojumu, bet sirdī jūs joprojām paši neārstējamas romantisks bruņinieks, tad šī spēle ir priekš jums.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more