Grāmatzīmes

War of Empires

Citi nosaukumi: War of Empires

War of Empires online - ir bezmaksas pārlūka spēle, kas jau ir ieguvusi daudz fanu. War of Empires Online spēle ir liels grafikas un interesants gabals. Šī spēle piedāvā Jums veidot savu impēriju, pavadot savu civilizāciju, ar daudz karu par pasaules kundzību! War of Empires online spēle pieejama par jebkuru pārlūku, un neprasa instalāciju spēles klientu.

Lai piedalītos spēlē ir nepieciešama reģistrācijas kara Empires: izvēlieties galvenajā lapā spēļu serveri (Gladiator, Liu Bay, Megion Ankela, un drīz tiks atvērts vēl viens - Vallat), tad nospiežot pogu "Reģistrēties", Atvērtajā logā ierakstiet savu e-pastu, tad ievadiet savu paroli un nospiediet taustiņu "Play". Pirms jūs atvērt jaunu lapu, kur jums ir izvēlēties rasi Roma, Ķīnā, Persijā un Ēģiptē. Pēc izvēles rase, nākamajā lapā, jūs izvēlaties savu attēlu, dzimuma, varonis vārdu un pilsētas nosaukumu un atrašanās vietu pasaules kartē savā pilsētā. Noklikšķiniet uz "Ieeja spēli", un tas ir reģistrs spēlē War of Empires beidzas.

Katram varonim ir prasmes ir īpašas spējas, kas tiek izmantoti cīnīties. Vsego16 Spēja un var iedalīt četrās galvenajās grupās: jauda (tas palielina uzbrukuma ātrumu un bojājumus), Leadership (tas palielina skaitu karavīru), Agility (tai ir ietekme uz aizsardzību un dzīvi) un prāts (tas palielina izturību un bojājumiem). Visas šīs spējas var sūknēts izmantojot iet spēles līmeņi, apģērbu un dažādas eliksīru.

Lietas, kas jums būs nepieciešams, lai spēli, jūs varat iegūt par misiju, lai uzvaru Den un medaļas, kas iegūtas arēnā. Šajā spēlē ir resursi, piemēram, rūdas un dārgakmeņi, ar kuru jūs varat uzlabot savas lietas.

Game karš of Empires tiešsaistes spēli ir trīs galvenie vietās: jūsu pilsētas, spēle pasaulē un rajonā. Katrā vietā ir savas īpatnības ...

Game karš of Empires razvinut palīdzību vai uzlabotu stratēģisko domāšanu, kas ir noderīga, reālajā dzīvē.

Vai tu spēlē spēli karš Empires Online savā pilsētā, kur veiks virkni obligāto apmācību misiju, lai palīdzētu jums ātri varētu saprast visus aspektus spēli. Apmācības laikā, ieteicams ievērot norādījumus. Nākotnē, aizpildot misijas jūs varat iegūt nepieciešamos resursus vai dažus bonusus.

Visi spēlē quests iedala pamata, un Dienas attīstība. Izvēloties darbu, jums būs jāvadās pēc sava satura, jo katru misiju ir savs apraksts, mērķi, norādījumi par īstenošanu, un, protams, atlīdzība!

Spēlēt tiešsaistes spēles karš Empires jums vadīties ne tikai ar ekonomiskajiem rādītājiem, bet arī reliģija, militāro spēku, jo tās ietekmē arī turpmāko attīstību.

Spēle ir pieci laikmetu, ka jūs varat mainīt kursu spēli. Šī: Wild laikmets tumši vecumu feodālisms, viduslaiku un Empire.

Wild ēra - laikmets sākas ar šo spēli, kuru jūs varat izveidot savu pirmo ēkas;

Shadow laikmetā - šajā laikmetā, jūs varat veidot tirgu, Sanctuary, tempļi, Šaušana, Aizsardzības štāba, vārtus un žogu, un pat iznomājot loka

Feodālisms - šajā laikmetā, jūs varat veidot rātsnams, stabilu, godīgas, kā arī noma jātniekus

Viduslaiki - šajā laikmetā, jūs varat veidot skolas varoņi, Arsenal, noma ballisti un trebuchets (tie ir kara mašīnas)

Empire - šajā laikmetā, jūs varat būvēt cietoksni, kā arī darbā speciālus karaspēku.

Avansa katrā jaunā laikmetā, ir grūtāk nekā iepriekšējā.

Play War of Empires ir iespējams, izmantojot izsoles, kas ļauj pirkt un pārdot dažādus artefaktus, prasmju un visiem citiem spēlētājiem.

Jo kara Empires var spēlēt, cīnoties PvP-cīņās ar citiem spēlētājiem. Šeit ir dažas iespējas, lai kaujas: Attack (jūs varat darīt konfiskāciju ārzemju nometnēs), laupīšana (varat veikt resursu un zelta zādzību no citiem spēlētājiem) un krustošanās (šeit jūs varat nozvejas varoņi citiem spēlētājiem uz pasaules kartes). Papildus šiem PvP-cīņām, jūs joprojām varat cīnīties ar monstriem.

Spēle ir vairāk tērzēšana, pasts, Forums, un loterijā. Un tas nav robeža. ... Ja vēlaties uzzināt vairāk par spēli War of Empires reģistrācijas atvērs pirms jums aizkara visas iespējas šo spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more