Grāmatzīmes

Cilšu karš

Citi nosaukumi: Cilšu kari

Cilšu kari: Kara ciltis online - ir pārlūkprogrammas spēle, kas ņem tevi viduslaikos. Spēlēt cilšu kari ir iespējams, pat jūsu biroja dators, jo minimālās datora prasības, kas nepieciešamas, lai palaistu spēli: operētājsistēmas Windows 98/ME/2000/XP/Vista / Seven Procesors Intel Pentium III 800 MHz RAM 256 Mb un 64 videlkarta MB.

Pievienojies spēle Tribal Wars: Kara ciltis neprasa papildu programmu lec un ļoti vienkārši. Pievienojies cilšu kari: Kara ciltis prasa iesauku - īpaša vārdu spēle, parole un e-pasta adresi. Jūs varat reģistrēties jebkurā no 18 spēļu pasaulēm, tomēr, izskatot iezīmes cilšu kari: Kara ciltis online reģistrācija ieteikt pieredzējušiem spēlētājiem pievienoties tautas pasaulē, tikai tad, ja jūs vēlaties, lai rūpīgi pārbaudīt iezīmes spēli. Panākt ar kaimiņiem attīstībā jums vēl joprojām nav izdevies, un neliels ciems nepiesaista jau būvniecības impērija. Vēlāk jūs varat spēlēt jaunā pasaulē, kas tur un kļūt suverēns valdnieks. Kontu jebkurā vienā no pasaules ir spēkā visās citās pasaules, bet katrā Šodien nevar būt vairāk nekā viens konts.

Online spēles cilšu kari: karš sākas ar ciltīm, tas dod jums tiny ciems, kas vispirms ir kaut kā skaisti sauc (vārds var mainīt rātsnamā) un attīstīties. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams līdzekļi

- Ražots no kokzāģētavas koka,

- Clay Pit dod māla

- Mine - metāls.

Lielāka ēka, jo vairāk resursu tā rada. Tāpēc pirmajās dienās jums būs nepieciešams, lai mīnu resursiem. Lai mantkārīgs kaimiņi nevarēja ņemt augļus saviem darbiem līdzekļi var būt paslēptas cache jaudu, kas atkarīga no viņa līmenī. Arī visā ciematā jūs varat veidot neieņemams sienas.

Kad ļaujiet spēles cilšu kari: Kara ciltis tiešsaistē, jums ir nepieciešams nekavējoties sagatavot karaspēku. Un tad jūs varat sākt, lai aplaupītu maziem vai pamestiem ciematiem, tādējādi palielinot resursu pieejamību un paātrināt tās attīstību. Ja jūs varat vēl nav ne aplaupīt nedz aizstāvēt, un jūsu kaimiņš ir acīmredzami gatavojas doties karā, jūs varat mēģināt rakstīt viņam diplomātisko vēstuli. Kad esat mazliet spēcīgāka, jūs varat sākt meklēt līdzīgi domājošiem sabiedrotajiem, ar kuriem jums būs attīstīt savu cilti, lai aizstāvētu un uzbrukums.

Cilšu kari: cilšu kari online spēle dod skaistu grafisko pārskatu viņa ciematā, un īpašnieki piemaksu rēķina, neatkarīgi no parastajiem medijiem var saņemt vairāk un vairāk, piemēram, laiku, kurā piepildīta noliktavu.

Kad jūs spēlēt spēli cilšu kari: Kara ciltis online, tad jums būs iespēja izvēlēties no 13 vienību veidiem, katrai vienībai ir savs mērķis. Piemēram, skauts var izpētīt, kas notiek uz kaimiņu un cik daudz no saviem resursiem, un ar palīdzību augstmaņiem var iegūt citus ciemus pilnībā, savienojot tos saviem īpašumiem. Visi pārējie karavīri arī savas īpašas prasmes, kas ir labi izpētīta pirms sāk cīnīties.

Spēlēt tiešsaistes spēles cilšu kari: Tribal Wars - ir iespēja kļūt par līderi savā cilts, vai tikai vecākā, kurai ir tiesības pieņemt jaunus dalībniekus cilts, kā arī rakstot vēstules spēlētājiem savas cilts un vadīt diplomātiskās attiecības ar kaimiņiem . Spēlēt tiešsaistes spēles cilšu kari: Kara ciltis, mēs nedrīkstam aizmirst, ka tas ir komandas spēle, tāpēc uzņemt cilts garšas ārkārtīgi svarīga. Ja jums nav tevi vai kādu cilti, vai, piemēram, jūs varat izveidot savu cilts. Veiksmīgi spēlēt Tribal Wars: Kara ciltis var aktīvi nodarbojas ar tirdzniecību, - veikt tirdzniecības darījumus, kaimiņiem un laist tirgū savus pārpalikumu resursus. Šī funkcija arī ļauj jums nosūtīt resursu palīdzību, draugam vai piešķirt līdzekļus savos ciematos.

In cilšu kari: Kara ciltis play - unikāla iespēja kunga mazā ciematā, lai kļūtu valdnieks pasaulē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more