Grāmatzīmes

Valdīšanas Fire

Citi nosaukumi: Valdīšanas Fire

Reign of Fire Online - multiplayer online spēles bez maksas, veikti stratēģiju žanrā. Made, starp citu, online spēles Reign of Fire fantāziju un, un liela, tas ir - Gājienu stratēģijas, kurās pēc noteikta laika katrs simbols tiek dota iespēja būt līdzīgi. Galvenais mērķis spēle - izveidot un attīstīt provinci spēcīgu valsti.

Pievienoties spēles valdīšana Fire ir ļoti vienkārša un neprasa daudz pūļu. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu spēlēt spēli online Power of Fire - ir ievadīt spēli vārdu un paroli. Faktiski, šī reģistrācija Uguns iestādi tiks veikta.

No paša sākuma, ir tavās rokās vienā provincē izmēru hektāru, attīstība ir atkarīga tikai no jums. Palielināt savus piešķīrumus, jūs varat, izmantojot divas metodes: uguni un zobenu vai izmantojot valdzinājums, pārliecināšanas un diplomātiskās prasmes. Reign of Fire tiešsaistes spēli, kas prasa ļoti nopietnu koncentrēšanos, bet, ja jūs joprojām uzklausīt un atkarīgi spēle, ja būs pieredze īpašu šarmu maģijas, kas ir piesātinātas ar šo spēli, tad jums ir garantēta labs laiks.

Faktiski, izvēloties ceļu brutālu spēku ar pieaugošo iekšpusē jūsu provincē, jums ir nepieciešams, lai izprastu metodiku šādu neatņemamu spēle, kā arī deklarāciju par kara likumu. Uzvarēja kara ienaidnieks province iet pilnīgi saskaņā ar savu kontroli. Gudri pārvietoties ar strorony attīstītājiem ir spēja būt kara stāvoklī ar tikai diviem ienaidniekiem uzreiz. Kopš paziņojuma jums predsotavlyaetsya kreklus četras stundas, lai sagatavotos cīņai. Jomās, kas jums ir notverti, jūs varat instalēt vienu no vairāku veidu kontroles: monarhija, republikas, demokrātijas, komunisma diktatūras, tirānija vai teokrātija! Reign of Fire spēlē ir kvalitatīvi atšķiras no citiem produktiem, kas tas pārdeva daudz dažādu ēku, vienības un citi labumi, tik nepieciešamajiem sarežģītu Gamers-gardēžiem. Still, spēles veidotāji, kas nav maz pūļu, lai attīstītu savu valsti kļuva ļoti interesanti.

Galvenais rādītājs par attīstību jūsu valstī kvalitāte ir izmērs un stiprums savu armiju. Combat rakstzīmes spēli, starp citu, padara mad milzīgu summu: jātnieki, kājnieki, katapultas, aplenkuma torņi un pat pūķi. Spēlēt spēli online Power Fire mīlestību visiem faniem militāro taktiku un stratēģiju, un tikai cilvēkiem, kam ir jautri par nodevīgs uzvar brutāli asiņaini cīņas.

Uzņemtie savu teritoriju laika gaitā attīstīsies, iegūt savas kazarmas, kazarmas, kas tiks apmācīti burvjiem, un kājnieki, tirgus, kas ir atslēga uz ekonomikas attīstību. Torņa burvji un raktuves, kas ražo lielus ieguves ražošanas līdzekļus, ir ļoti svarīgi, lai ikviens, kurš grib, lai viņa valsts attīstījās harmoniski arī.

Katra ēka ir sava cena, ko mēra zelta monētas un noteiktu daudzumu izejvielu. Nav nepieciešams atskaitīts Gājienu stratēģijas, kas nozīmē, ka nozīme būvniecības atkarīga skaitu, pārceļas uz kuru tas tiks būvēts. Bet jūs varat labot šo situāciju, viss, kas jums ir nepieciešams, - kā pieņemt darbā vairāk darbinieku, un tad laiks, lai izveidotu savu ēku ievērojami samazināts.

Šajā spēlē, piemēram, uguns iestādei būs patīkami un interesanti visiem tiem, kam patīk zināms, jo burvju - tas ir tas, ko visums spēļu tiešraides.

Viena no iezīmēm spēle - īpašas patēriņa preces, kas minētas burvju pasaulē Magimatami. Viņi atvērt spēlētāja piekļuvi dažādiem bonusiem patīkams, gan militārās un rūpnieciskās.

Magee - ir galvenie skaitļi, kas spēlē. Par to attīstības līmeņa un kollichestva atkarīgs liktenis savu intelektu kampaņām sabbotazh armijas, un briesmīgā iznīcināšanu milzīgs pūķis un iznīcināt ēkas antagonisti.

Fire Power Spēlē kā ikviens, kurš kā bērns vienmēr sapņojis burvju piedzīvojumiem, un, ja jūs joprojām aicināt un mazpazīstams deva jums tic pasakām un šo preci uzvarēs - reģistru un pierādītu ko tu spēj kļūt Lord of Fire!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more