Grāmatzīmes

Lord of the Galaxy

Citi nosaukumi: Lord of the Galaxy

Lord of the Galaxy online - multiplayer online stratēģijas spēle par brīvu. Bet aizķerties viss, kas stratēģija nav vienkārši, bet nav daudz - stratēģiska. Sāk spēlēt spēli Kungu Galaxy tiešsaistē, jūs automātiski piešķir īpašniekam visu planētu, kas būs vieta jūsu vareno impēriju, koptu un ar jums izstrādāto ceļā uz pasaules kundzību. Pievienoties spēlē Kungu Galaxy ir ļoti vienkārši. Viss, kas ir vajadzīgs no jums, lai nekavējoties sāktu spēlēt tiešsaistes spēles Kungu Galaxy - ievadiet konta nosaukumu, adresi jūsu e-pasta kontu un paroli. Patiesībā, nedaudz vienkārši soļi un reģistrācija Galaxy Kunga ir pabeigta. Uzreiz nozvejas acs nedaudz nesteidzīgs darba e-pasta pakalpojumu, bet gan tāpēc, ka vēstule, kas apliecina konta aktivizēšanu sasniegt uzreiz. Bet nezaudējiet cerību, jūs esat pārliecināts par to jāgaida.

Online spēle Lord of the Galaxy tiek īstenota tā, lai katrs spēlētājs, kurš vada savu planētu, darot visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tā ir viņa dzimtene ir kļuvusi visietekmīgākais un var būt robežās no galaktikas un ārpus tās.

Sākumā jums ir krājumi ir piecas vienības, kristāla un metāla. Tas viss - resursus, kas nepieciešami, lai izveidotu dažādas mīnas. Līmenis jūsu ieguves struktūru, jums ir attīstīt un pastāvīgi uzraudzīt to kvalitatīvu darbu, jo, kā ar uzlabotu viņu stāvokli savās noliktavās ievērojami pieaug ražo pārsteidzošu skaitu resursu. Kontrolē ražošanu, attīstītājiem vajadzētu pateikties gulstas uz pleciem savām automatizētajām palīgu, tā, ka pat tad, ja esat bezsaistē, jūsu raktuves turpina strādāt un veikt nepieciešamās izejvielas jūsu cūciņa banka.

Bet ne atpūsties, jo blakus jums attīstās milzīga apjoma perspektīvas un lielas impērijas, un jūsu kaimiņi no laiku pa laikam jūs neapstājas pripodnosit nepatīkamiem pārsteigumiem, kas izpaužas kā plēsīgu reidi, kariem, un citas nepatīkamas lietas. Lord of the Galaxy tiešsaistes spēle, kurā jums ir nepieciešams, lai saglabātu pie gatava cirvi.

Saules enerģija - tas ir viens no galvenajiem bāzes ēkās tas atkarīgs no tā, kā jūsu enerģija tiks nodrošināta augšpus raktuves. Patiesībā, kontroles enerģijas sniegts, izmantojot īpašu rādītāju, kas kļūst sarkana, ja nepieciešams izveidot vēl vairākas rūpnīcas. Ja pieprasītais pārsniedz elektroenerģiju, tad jūs noteikti redzēt to uz indeksu. Kontrole enerģijas - svarīga daļa no spēles, jo tas ietekmē to, kā ātri un precīzi jūs varat izveidot.

Aizsardzība impērija no sagūstīšanas ienaidnieka karaspēks, ko veic, izmantojot virkni flotes vienības, par kurām ir iespējams izveidot kuģu būvētava. Ierakstot vēlamo kollichestvo spaceships, jūs varat ne tikai atvairītu ienaidnieku, bet arī apmeklēt viņu ar nolūku gūt peļņu, savus resursus un veikt nelielu sabbotazh.

Laboratorija, kas ir pieejamas spēles, konstrukcijā dod mums zinātnisko komponentu attīstību savu impēriju, pēc būvniecības jūsu rīcībā būs jāizmeklē desmitiem tehnoloģijām, kas ne reizi palīdzēs jums gan miera un kara laikā.

Aprēķināšana spēle notiek caur tumšās matērijas - līdzīgu naudu. Ar tās palīdzību jūs varat iegādāties elites cīnītājiem, paverot iespējas jums izpētīt jaunas tehnoloģijas vai taktisko manevrus. Bonus, ko jūs vai pilnveidoti saņemta atkarīgs no īres izmaksas elites vienību - speciālists un specializāciju. Tikai tumšā matērija, var iegādāties dažādus klana bonusus vai nosūtīt to saviem draugiem. Lord of the Galaxy tādā veidā, lai spēlēt ar draugiem būs daudz interesantāka nekā solo.

Virs klans komponents attīstītāju pokorpeli pietiekami nopietni. Faktiski, tāpat kā daudzas citas spēles, jūs varat organizēt savu aliansi vai kļūt laimi esošās. Pierādījums lielisks pētījums par sociālo elementu spēli ir konstante atjauninājumus par foruma sadaļā klana spēle, kur spēlētāji laiku pa laikam karu otru un vendettas.

Play Lord of Galaxy ieteicams visiem, kas mocīt sidedness dažādas spēles fantāzijas žanrā. Ja vēlaties izmēģināt sevi lomu lielā imperators, kas ietilpst pie kājām visu planētu - šī spēle ir par jums. Piereģistrēties un pierādīt visiem, ka tikai jūs - reālā Kungs Galaxy.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more