Grāmatzīmes

Virtonomics

Citi nosaukumi: Virtonomica

Virtonomics Online - unikāls bezmaksas pārlūku multiplayer online spēle formāts, kuru īstenošana nav analogu internetā. Ar un liela, tiešsaistes spēli Virtonomics - liela mēroga ekonomiskā simulators. Šajā tiešsaistes spēli sazināties un sadarboties ar otru miljoniem biedru no visas pasaules.

Pievienoties spēlē Virtonomics nav ilgs laiks, un tas ir vienīgais nepieciešamais nosacījums, lai sāktu spēlēt spēli Virtonomics tiešsaistē. Lai reģistrētos, jums būs nepieciešams, lai lemtu par virtuālo valsti, kurā tu spēlē un ievadiet savu e-pasta adresi. Patiesībā, kad jūs nākt uz e-pasta paziņojumu, ka reģistrācijas Virtonomics ir pabeigta, jūs varat droši sākt spēli. Izvēloties valsti jāizturas ļoti uzmanīgi, jo tas kļūs par jūsu virtuālo mājas spēļu pasaulē.

Virtonomics online spēle, tas nav samākslots ar ģeogrāfisko atrašanās vietu vai vecuma un sociālajiem faktoriem igrakov un spēlēt, tas var būt ikviens, kurš mīl ne tikai aizraujoša, bet tas padara spēli pārvietot bashers, cerību.

Ar un liela, spēles klients - ir vieta, ap kuru griežas visa spēle. Tas viss natives dzīvo un virtuālās pasaules Virtonomics. Spēle simulē kvalitatīvi noteiktu ekonomiskie procesi un darbības, kas notiek ikdienas dzīvē vairumā lielajiem uzņēmumiem, un dažreiz pat valsts aparātā. Spēle ir nosacīti sadalīta vairākās darbības nozarēs: tirdzniecības, rūpniecības, banku, zinātnes un akciju tirgus. Papildus šīm nozarēm, spēle ir pieejama daži citi, kurā jūs atradīsiet sev sāk spēlēt Virtonomics.

Virtonomics online spēle ir veidota tā, ka jūsu komanda ir dažas iespējas: veikali, akciju fondi, sabiedrība vai firma, kaut piedalās biznesa procesos. Pēc saviem ieskatiem, jūs varat nolīgt darbiniekus savā uzņēmumā, noteikt viņu algas un nodrošināt, ka, ciktāl tas produktīvi un efektīvi tie darbojas, pārvaldītu vajadzīgo izejvielu piegādi, lai jūsu bizness ir vienmēr, lai iegūtu peļņu. Jūsu rīcībā ir arī spēja kontrolēt ārējo finanšu politiku. Jūs varat personīgi noteikt produktu cenas atbrīvo. Virtonomics spēlēt kas gandrīz nekad riepa ir pierādījusi sevi kā lielisku ekonomisku simulators un labu teorētisko un praktisko bāzi tiem, kuri vienmēr sapņojis darīt savu biznesu, bet pārāk lolo savu naudu riskēt tos sāk mācīties biznesa vadību. Nepārprotami apmierināts ar iespēju pārdot uzņēmumam citiem spēlētājiem.

Tas tikai tā gadījās, ka biznesa pasaulē no konkurences, nav iet visur. Konfrontācija šajā jomā notiek kontroles metodes no preču tirgus, preces, ko pārdod un vērtspapīriem. Protams, izstrādātāji nav saudzējuši pusē un dažādus darījumus, līgumus un alianses ir lielisks līdzeklis, lai attīstītu savu biznesa sobstvennogoo. Kas tiešām neko teikt, uzsvars uz sociālo komponentu spēle netika veikta velti, un tas atmaksājās.

Ilgums in Virtonomics pārrēķināta katru nakti un vienu parasto dienas laika, lai lidot visa spēle nedēļā. Līdz ar to, katru nedēļu tirgos mainās tie vai citi finanšu rādītāji, cenu lēciens, akciju cenas vienmēr iet uz augšu vai krīt dramatiski, noliktavas piepildīta ar jauniem resursiem un jūsu biznesa sniedz jums pelnījis ienākumus. Divi vārdi, dzīve vārīties. Katru reizi, kad šīs izmaiņas var ietekmēt dažus parametrus jūsu uzņēmumu, kas pēc tam ietekme uz rezultātiem, kas tiek aprēķinātas beigās nākamā spēle nedēļā.

Principā, no-brainer, ka nauda - galvenā valūta un primāro resursu spēlē. Viņi var tērēt par attīstību esošo uzņēmumu, jaunas būvniecības, ražošanas piegādes un daudz ko citu.

Kopumā, man jāsaka, ka spēlējot online spēle Virtonomics vērts visiem, kas redz alternatīvu biroja verdzību un dvēseles sapņus savas lietas. Reģistrēt un audzināt reālās pasaules slaveno uzņēmumu! Dizzying biznesa pasaule un daudz naudas ir gaida jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more