Grāmatzīmes

VirCities

Citi nosaukumi: VirCities

VirCities tiešsaistē - bezmaksas pārlūku balstītu multiplayer spēle, kas simulē pilsoņu dzīvi. Jums parādīsies lomu noteiktu raksturu pilsētas iedzīvotājiem, un izstrādās un apgūt konkrētu profesiju, tieši piedalīties politikā un cenšas darīt visu iespējamo, lai dzimtajā uzplaukusi. Jūs atradīsiet sev apkārt dažādi cilvēki, no kuriem tur ir ārsti, uzņēmēji un parastiem darbiniekiem un politiķiem. Play VirCities nav mijiedarbojas ar to ir neiespējami. Laikā spēle būs situācijas, kad vienā vai otrā veidā ir tikt galā ar citiem iedzīvotājiem metropoli. Piemēram, dažreiz ir nepieciešams kāds, lai palīdzētu, teiksim, nežēlīgi galvassāpes un izmisīgi nepieciešams apmeklēt ārstu - tas ir problēma, un jums nav lemt atsevišķi. Vai ir kādi jautājumi par, tad kāpēc ne lūgt padomu darbinieks? Ir vērts piebilst, ka spēle nozīmē VirCities sociāli aktīvu dzīvesveidu, un ir vientuļnieks nedarbojas. Bez spēļu mijiedarbību, spēlētāji var sazināties ar otru, izmantojot tērzēšanu. Tātad, kā jūs varat redzēt, vientulību šeit un nesmird! Pievienojies mums atrast uzticamus draugus, sāk iepazīšanās apgrūtinoša un vienkārši ir jautri ar aizraujošas spēles!

Play bezmaksas VirCities var būt jebkurš. Turklāt, projekts ir ļoti pieņemamām cenām, un nav šoks lietotājiem augstas sistēmas prasības. Spēle ir diezgan piemērots internetam pieslēgta datora vidējo konfigurāciju, un, protams, klātbūtne viena no modernām pārlūkprogrammām. Kļūt jaunā dzīvesvieta būs VirCities reģistrācija. Konta izveides process ir šāds: ierakstiet aizstājvārdu, saskaņā ar e-pasta adresi, paroli un apstipriniet pārdomāts par šādu rindu norādīta grīdas, kā arī vēlamo pilsētu, izvēlētā avatar iepazīstināja segvārds uzaicinājis jūs atskaņotājs (ja tāds ir) un pārrakstīt kodu no attēla. Beidzot Jums ir jāapstiprina, ka jūs pieņemat lietotāja līgumu un pēc tam noklikšķiniet uz "Pierakstīties pilsētā."

Reģistrācijas laikā, jūs izvēlaties vienu no piecām pilsētām. Piedāvātas tādās pilsētās kā Maskava, Londonā, Ņujorkā, Pekinā un Tokijā. Parādās izvēlētās pilsētas, kā iesācējs, jums būs dzīvot kopmītnes istabā, kas jums sniedz. Un sākumā maisa var iegūt naudu, lai izdzīvotu pirmo reizi. Jums ir iemācīties un saprast, kas ir tas, ko. Ieteicams sākt ar vienkāršām viesiem, kas ir īpaši izstrādāts, lai jaunpienācējiem. Starp citu, darbs dod augšu, un tas arī stāsta jums, ja kaut kas nav skaidrs.

Vairāk vai mazāk kapteinis, otrā lieta, kas jums jādara - ir atrast darbu. Nepieciešamas esamību cita ienākumu avota pēc izdevumu naudu, pirmkārt, jūs atradīsiet sev strupceļā. Raksturs, kas pastāvīgi ir nepieciešams nopirkt dažas lietas, pārtika. Profesija, var izvēlēties, lai jūsu patikas. Tad jums ir nepieciešams, lai attīstītu savas prasmes un augt profesionālā ziņā. Cik stundas dienā, lai strādātu atrisinās paši. Bet neaizmirstiet, ka varonis noteikti būs nepieciešams vismaz pāris stundas miega, vai kas cits, kas sacensībā par bagātību, tas vienkārši krīt uz leju, no noguruma, kas uzkrājas kopsolī ar uzkrāto algu. Laika gaitā, jums būs ietaupīt pietiekami daudz naudas, lai atvērtu savu uzņēmumu, un vairs netiks strādā kāds cits. Būtu teikt, ka šajā virzienā lietotājam tiek dota izvēles brīvība. Gribu atver ražotni, kuru vēlaties - laboratorijas pētījumiem, kuru vēlaties - veikals pārstrādes līdzekļiem vai ražošanas objekta pašiem līdzekļiem, un tā § , Lai sāktu uzņēmējdarbību, ir nepieciešama licence, un varēs iegādāties to ar saviem ietaupījumiem.

Ir skaidrs, ka jums būs spēlēt VirCities, koncentrējot savu uzmanību ne tikai par darba jautājumiem. Tātad jums būs iespēja, ja jūs vēlaties apmeklēt īpašu bāzi un piedalīties kaujās. Tas palīdz daudz, lai izbēgtu no ikdienas raizēm. Kaujas sistēma ietver cīnās ar botiem un citiem spēlētājiem (ar viņu piekrišanu). Ir cīņa automātiskā režīmā. Veiksme ir atkarīga no parametriem, kas ir apveltīta ar nu varonis, kā arī ieroča izmantošanu.

Interesants veids, kā spēļu pasaulē ir politiskā sistēma. Pie galvas pilsētas pieceļas. Tā ir atbildīga par valsts uzņēmumiem, kas atrodas pilsētas vadību, un piedāvā dažādus likumus, kas pēc tam tiek apspriesti sanāksmē tādiem nopietniem cilvēkiem kā padomdevēji. Padome pieņem lēmumu, balsojot vai nav garām citu likumu. Visi pilsētas iedzīvotāji var piedalīties politiskajā dzīvē un ietekmēt likteni pilsētu atsevišķi. Galu galā, katru mēnesi balsošana, kuras rezultātā pasākumus un ievēlēto domnieku. Būtu teikt, ka nav nekādu ierobežojumu, un var palaist jebkuru pilsoni. Tātad, ja ir tāda vēlme, jūs varat pārvietoties politikā.

Spēle ir daudzi un dažādi elementi. Spēle ir ļoti piesātināts un aizraujoši! Un labāk, ja tā vietā, lai lasītu par iezīmēm projekta, jūs esat par savu pieredzi, novērtēs tā pamatotību. Ticiet man, jums būs prieks - nav tieši vērsts vilšanos! Labu garastāvokli un labu veiksmi visiem jūsu centienus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more