Grāmatzīmes

Ciems un lauku sēta

Citi nosaukumi:

Village and Farm jautra ferma mobilajām platformām. Spēlē jūs redzēsiet spilgtu grafiku karikatūras stilā. Mūzika izvēlēta tā, lai arī mākoņainā, lietainā dienā uzmundrinātu.

Šeit jūs atradīsiet daudz patīkamu darbu ap māju:

  • Renovēt un paplašināt māju un šķūni
  • Būvējiet darbnīcas un rūpnīcas
  • Uzsākt un rūpēties par dzīvniekiem un putniem
  • Apsējiet laukus un novāciet ražu savlaicīgi
  • Tirgot saražoto produkciju
  • Pabeidziet īpašus uzdevumus un iegūstiet pieredzi
  • Iepazīstieties ar saimniecības kaimiņiem

Šis ir īss un nepilnīgs gadījumu saraksts. Sāciet spēlēt Village and Farm un uzziniet paši, cik daudz dažādu uzdevumu un vēl vairāk izklaides ir.

Iesācējiem, lai saprastu vadīklas, vislabāk būtu iziet nelielu apmācību, par kuru rūpējās izstrādātāji.

Viss neaprobežojas tikai ar pašas saimniecības aktivitātēm. Jums būs iespēja apmeklēt tuvāko pilsētu un pat atvērt tur veikalus. Tuvumā esošo dīķi ir vērts apmeklēt, lai makšķerētu vai izliktu murdus vēžiem.

Sakārtojiet ēkas saimniecībā, kā vēlaties. Dekorēšanai varat iegādāties dekoru priekšmetus. Izvēlieties žogu un apstādiet to ar eksotiskiem augļu kokiem un ziediem. Audzējiet bites, lai iegūtu vasku un medu.

Iegādājieties sev mājdzīvnieku vai vairākus vienlaikus. Rūpējieties par saviem mājdzīvniekiem un neaizmirstiet ar tiem spēlēties.

Laika gaitā ražošanas ķēdes kļūs garas, kas nozīmē, ka būs nepieciešams vairāk uzglabāšanas vietas. Paplašiniet savu šķūni un izveidojiet tvertni, lai uzglabātu savus krājumus. Viegli nebūs, būvmateriālus ir grūti iegūt un to prasīs daudz.

Spēļu tirgū varēsiet tirgot saražoto produkciju, pircēji ir īsti cilvēki. Uzziniet, kas ir vispieprasītākais, un iestatiet ražošanu.

Uzaiciniet draugus spēlēt vai satikt jaunus. Izveidojiet kopienas un piedalieties konkursos kopā. Ja nepieciešams, jūs vienmēr varat lūgt palīdzību no sabiedrotajiem vai palīdzēt viņiem. Saziņai šeit tiek nodrošināta ērta tērzēšana.

Pievienojieties spēlei katru dienu un saņemiet ikdienas un iknedēļas aktivitāšu balvas. Pabeidziet ikdienas uzdevumus, lai nopelnītu vēl vairāk dāvanu.

Brīvdienās un lielāko sporta pasākumu laikā jūs gaida daudz tematisku konkursu ar balvām, kuras citreiz nesaņemsiet. Apkopojiet visas šādu priekšmetu kolekcijas.

Atjauninājumi bieži tiek izdoti, ienesot spēlei vairāk dekorāciju un jaunus, vēl interesantākus uzdevumus un konkursus.

Spēļu veikals ļaus jums iegādāties būvmateriālus un citus resursus par spēles valūtu vai reālu naudu. Sortiments tiek papildināts katru dienu un bieži vien nepieciešamās preces var iegādāties ar atlaidi. Bet pat bez tā jūs gūsit panākumus, tas prasīs tikai nedaudz vairāk laika.

Varat lejupielādēt

Village and Farm bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites šajā lapā.

Sāciet spēlēt tagad, lai sāktu veidot savu sapņu fermu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more