Grāmatzīmes

Vikingu klanu karš

Citi nosaukumi: Vikingu klanu karš

Spēles par Vikingu klanu karu datorā dodieties uz savu karotāju

Plarium regulāri priecē MMO stratēģiju fanus ar jauniem spēļu produktiem. Vikingu klanu karš iznāca 2015. gadā. , un kopš tā laika tikai pateicoties regulāriem atjauninājumiem, tiek paaugstināta popularitātes josla. Spēle tika izstrādāta kā mobila lietojumprogramma, kurā spēlētāji no visas pasaules varēja apvienoties vikingu klanos un izteikties pret ienaidniekiem.

Ierosinātais zemes gabals ir ļoti dinamisks un daudzveidīgs. Jāsaka arī, ka Vikingu klanu karu var bez maksas lejupielādēt datorā, kā arī izstrādāt savu stāstu. Tomēr līdztekus tam tiek nodrošināta arī finanšu sastāvdaļa, ja paātrinātai reklamēšanai un attīstībai ir pieejami resursi, artefakti un sūknēšana. Monetizācija ir kā bezmaksas atskaņošanas sistēma, taču piedāvājums ieguldīt reālu naudu iestatījumos var tikt izslēgts.

Galvenais uzdevums, ar kuru spēlētāji saskaras, pārņemot Spēka vietu, kas atrodas jebkuras karalistes centrālajā daļā. Tas ir iespējams tikai kā daļa no jūsu klana.

Klana vadītājs, kuram izdevās to izdarīt, kļūst par karalistes karali ar sagūstīto Spēka vietu un var jebkuram no padotajiem piešķirt vienu no 16 paredzētajiem tituliem. Kļuvis par jauna ranga īpašnieku, spēlētājs izjūt visu savu ietekmi - gan pozitīvo, gan negatīvo.

Spēlei raksturīgās iezīmes

Vēl viena svarīga detaļa kopš 2017. gada bija iespēja savā datorā lejupielādēt vikingu klanu karu. Šajā gadījumā scenārijs un uzdevumi paliek nemainīgi:

 • Izveidojiet un uzlabojiet klanus
 • Attīstiet savu pilsētu, izveidojot nepieciešamās telpas Resursu (pārtika, minerāli, koks, metāls) ieguvei
 • Uzkrājiet spēles valūtu (sudrabu un zeltu)
 • Pumpējiet galveno varoni
 • Piedalieties kaujās
 • Sasniedziet galveno mērķi

spēlētāju kļūst par dzijām un klaniem kopā ar līdz 100 dalībniekiem. Katrā no tām ir unikāla heraldika, sauklis, nosaukums un hierarhija:

 • priekšnieks
 • vecākie
 • ģenerāļi
 • Warriors
 • parastais

vikingu spēļu klana karš apvieno cilvēkus no visas pasaules un pats sastāv no dažādām karaļvalstīm, kuras apdzīvo 45 000 spēlētāju. Katrs no viņiem veido savu pilsētu, lai pēc tam varētu brīvi pārvietoties savas dzimtās valstības teritorijā. Personisko norēķinu pat ir atļauts pārsūtīt uz citu karaļvalsti, bet tikai vienu reizi, tāpēc pirms liktenīgā soļa uzmanīgi pārdomājiet.

Nedaudz par cīņām

Visi zina, cik vikingi ir smagi, un visu savu apzinīgo dzīvi pavada iekarojumos. Tam veltīta Vikingu klanu kara spēle, lai arī nav izslēgta svarīga ekonomiskā daļa.

Šeit visi klani un karalistes cīnās. “Klanu kaujas” ietvaros arēnā atrodas dažādu karaļvalstu grupu pārstāvji, lai izmērītu spēku un prasmes. Cīņas rezultāts ir atkarīgs no tā, cik labi tiek iesūknēti tavi karotāji. Uzvarētājs tiek apbalvots ar prēmiju visas nedēļas laikā, paātrinātā tempā nonākot jaunām zināšanām, un būvniecības līmenis un citadeles resursu attīstība tiek paātrināta par 10%.

Arī vikingu kara klanu spēle organizē masveida karaliskos turnīrus. Karaļvalstis tiek nejauši sapārotas, un sākas cīņa. Uzvarētājs saņem Dievu raktuvju zeltu, kur dārgmetālu ieguve ir desmit reizes augstāka nekā klasiskajās zelta raktuvēs.

Cita vikingu klanu kara spēle klanā ļauj izveidot uzbrukuma karaspēku, lai uzbruktu ienaidnieka pilsētām. Un kā savstarpēju palīdzību spēlētāji var apmainīties ar resursiem, noderīgām zināšanām un prasmēm, kas veido spēcīgas alianses draudzīgo klanu starpā.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more