Grāmatzīmes

Vikingu Klanu karš

Citi nosaukumi: Vikingu klana karš

Igra vikingi Klanu karš (vikingu klanu karš) datorā.

vikingu spēle Klanu karš spēlēs uz ziemeļu zemēm, kur daba ir skarba, un tikai spēcīgākie, gudrākie un drosmīgākie var izdzīvot. Sniega kalni ieskauj izpostītās pilsētas, kas izdzīvoja no barbariskajiem reidi, viņi lūdz Dievu, lai viņi izdzīvotu vēl vienu dienu. Bet ne viss ir tik skumji, kā šķiet pirmajā acu uzmetienā, šīs tautas galvenā priekšrocība ir prāta spēks un drosme. Viens karavīrs ir vērts divpadsmit, galvenais ir atrast gudru valdnieku, kurš viņus vadīs, lai cīnītos pret ienaidniekiem un spētu paaugstināt izpostīto pilsētu ekonomiku.

iPlayer Vikings Klanu karš ir lieliska multiplayer pārlūka stratēģijas un lomu spēles kombinācija. Lietotāji varēs izpausties dažādos veidos - kļūt par pilsētas plānotājiem, attīstīt ekonomiku un izveidot diplomātiskus kontaktus, un, protams, izmēģināt sevi kā gudrus komandierus, kontrolējot spēcīgāko armiju, kas aizstāvēs jaunizveidoto valsti. Šajā pasaulē vienīgais noteikums ir iespējams tikai ar spēku, ar drosmīgu karavīru atbalstu, paplašināt pilsētas robežas un likt likumus šajās skarbajās zemēs.

vikingu zemju apdzīvo reti, haoss valda šeit un ikviens vēlas iegūt pēc iespējas mazāk ierobežoto resursu, kā arī neierobežotu varu. Lai mēģinātu kļūt par sniega zemju kapteini un kontrolēt spēles bagātības, ir nepieciešama vikingu kara karu reģistrācija. Jums ir jāiet cauri tikai vienreiz, aizpildot visus laukus atbilstošā formā, proti, nākt klajā ar segvārdu un atstāt e-pasta adresi. Ir vēl vieglāk pieteikties, izmantojot kontu kādā no sociālajiem tīkliem.

Spēles iezīmes Vikingi Klanu karš.

Pēc reģistrācijas procedūras pabeigšanas spēlētāji var izvēlēties varoni, virtuālo lineālu. Tas var būt gan vīrietis, gan sieviete. Visi veidi ir ļoti raksturīgi, vikingu asinīs ieplūst. Veicot izvēli, varonis nokļūst mazas grīdas īpašumā, kas ir izpostīta pils, un vairāki cilvēki, kas izdzīvoja no pastāvīgajiem reidi. Vienreiz lielā pilsēta ir izpostīta, iznīcinātas ēkas un gudri vecākie, kas nolemj šo apmetni. Spēlētāja galvenais uzdevums ir atjaunot pilsētu, izveidot nepieciešamos resursus un izveidot armiju. Katra ēka ir svarīga ekonomikas un militārās varas attīstībai:

  • Augļi rūpējas par lauksaimniecību,
  • Darbnieki zāģu rūpnīcā, veidojot dēļu no meža, kas nepieciešami būvniecībai;
  • Ar karjeriem darbs ir pilnā sparā, drošas aizsardzības nodrošināšanai ir nepieciešamas spēcīgas sienas,
  • Krāsnēs veidojiet varonis bruņas un drēbes, viņā viņš var kļūt neuzvarams;
  • V izārstēt karavīri:
  • .Mūsu muižās viņi tiks apmācīti militāros trikus.

B vikingi Klanu karš nav iespējams spēlēt datorā, neizstrādājot zinātni un iegūstot zināšanas, lietotāji ir laimīgi šajā jautājumā, ienaidnieki nevarēja iznīcināt vecāko rullīšus, viņu gudrība var doties uz mūsdienu valdnieku, ja viņš atrod laiku mācīties folio. Vēl viena spēles iezīme ir karšu pieejamība, tās visas 81, kā tās attīstās, no līmeņa līdz līmenim, paver iespēja pāriet uz jaunām zemēm, jo ​​jaunākā karte, mazāk spēcīgie ienaidnieki var būt ceļā.

Geroi ir atsevišķs sižets, to var attīstīt, iegūst pieredzi un zināšanas. Jo vairāk uzdevumu ir izpildīti, cīņas uzvarēja un labiem darbiem tiek darīts iedzīvotājiem un pilsētai. Jo lielāks rakstura spēks. Viņš iegūst spēju pat mazāku armiju, lai viņš uzvarētu pār spēcīgāko ienaidnieku. Jo augstāks varoņa līmenis, jo vairāk artefaktu un bruņu pilsoņu ražo viņam, viņi dod pārākumu pār citiem spēlētājiem.

Playing Vikings Klanu karš datorā ir daudz vieglāk, ja pievienosies vienam no klaniem. Bez sabiedrotajiem jūs nevarat uzvarēt vienotos ienaidniekus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more