Grāmatzīmes

Vikingu pilsētas celtnieks

Citi nosaukumi:

Viking City Builder pilsētas veidošanas simulators ar reāllaika stratēģijas elementiem. Spēles grafika ir skaista un diezgan reālistiska. Tēlus ierunāja aktieri, un muzikālās kompozīcijas tika izvēlētas labi.

Pēc īsas apmācības pabeigšanas, bez kuras iesācējiem būs grūti pierast pie spēles, jūs būsiet gatavs doties.

Vikingi, kas jums jāvada, skarbie karotāji iekarotāji, kas viduslaikos biedēja Eiropas apmetnes. Jūsu komanda dosies šādā ceļojumā. Pirmkārt, jums ir jānolaižas nepazīstamā krastā, jāiegūst viens vai vairāki mazi ciemati un šajā vietā jāizveido sava apmetne.

Tālāk jāsagatavojas piedzīvojumam:

  • Apgūstiet lauksaimniecību, lai iegūtu pietiekami daudz pārtikas armijai
  • Atrodiet tuvumā esošās vietas, kur iegūt akmeņus, koku un metālu
  • Uzceliet mājas saviem cilvēkiem
  • Apgūstiet jaunas tehnoloģijas, kas ļaus ražot labākus ieročus
  • Nodrošiniet savai pilsētai pietiekamu aizsardzību

Pēc visu šo uzdevumu izpildes būs iespējams domāt par tālākiem iekarojumiem. Sūtot armiju kampaņā, nekad neatstājiet apmetnē pārāk mazu garnizonu. Vietējie kungi noteikti izmantos šo situāciju, lai atgūtu savas zaudētās zemes. Pat ja tas neizdodas, viņu armija var iznīcināt daudz no tā, ko jums ir izdevies sasniegt.

Šī norēķināšanās nebūs vienīgā. Celt cietokšņus, lai nostiprinātos jaunās teritorijās, nodibinātu tirdzniecības attiecības starp pilsētām.

Spēlēt Viking City Builder būs interesanti, jo papildus neticamai grafikai izstrādātāji ir pielikuši pūles, lai pēc iespējas precīzāk atjaunotu laikmetu. Visas ēkas, gan dzīvojamās, gan komerciālās, pilnībā atbilst tam, ko uzbūvēja īstie vikingi. Ieročiem un paražām ir analogi arī viduslaiku vēsturiskajos notikumos.

Cīņas sistēma nav pārāk sarežģīta, lielāka uzmanība tiek pievērsta taktikai un stratēģijai, kā daudzās šī žanra spēlēs.

Valdīt impērijas dzīvi un ekonomiku ir ne mazāk interesanti kā savu teritoriju paplašināšana. Piešķiriet cilvēkiem profesijas, definējiet uzdevumus un to izpildes secību, apmāciet jaunus karotājus.

Visam ir nozīme, spēles pasaule ir apdzīvota, un briesmas tajā var radīt ne tikai cilvēki. Nodrošiniet aizsardzību mežstrādniekiem un citiem strādniekiem ārpus apmetnes, pretējā gadījumā viņiem var uzbrukt vilku bars vai, piemēram, no ziemas miega pamodināts lācis.

Kungi, kuriem šīs zemes piederēja pirms jums, arī nebūt nav nekaitīgi. Pārsteidzot viņu ciematus, jūs varat viegli tikt galā ar pretestību. Bet, tiklīdz eiropiešu armija pulcēsies un ieradīsies atgūt savas zemes, jums var būt grūti, ja līdz tam laikam nebūs laika izveidot spēcīgu aizsardzību.

Spēle ir aizraujoša, un ainavas ir ļoti skaistas, lai gan projekts ir sākuma stadijā. Pirms iznākšanas daudz kas tiks uzlabots un papildināts.

Viking City Builder bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl jums tas neizdosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt un palīdziet drosmīgai vikingu ciltij apdzīvot Eiropu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more