Grāmatzīmes

Uzvara Online Racing

Citi nosaukumi: Uzvara Online Racing

Spēle Victory Online gonki - sacīkšu simulators bezmaksas modelis ar reālistisku 3 D attēlu. Tas ir klienta spēle veidota klasiskā stilā saskaņā ar labākajām tradīcijām. Tas jūs aizvedīs uz pasaules piepildīta ar dinamiku, kurā izmisuma cienītāji pulcējās ātrumu. Jums būs pieejama tyuting aizraujoša, lai uzlabotu savu auto, dažādas kontroles metodes. Vintage sacīkšu automašīnas un dziesmas, kas ir tik lepna par spēli Victory . Online rase jūs vienkārši nevarat nepatīk! Projekts patiešām izceļas no daudziem līdzīgi, jo tās unikālo iezīmes. Konkurēt ar reāliem spēlētājiem, jūs varat laimēt balvas un saņemt prēmijas. Kopums rīkotajos pasākumos par trasē pilnībā valdīt pār jūsu uzmanību un nebūs garlaicīgi minūti!

Pirms uzsākt spēle, jums būs nepieciešams uzvaru . Tiešsaistes sacīkšu reģistrācija. Tādējādi šis process ir: Ierakstu segvārds, e-pasta adresi un paroli. Pēc tam, kad tas ir iespējams ielādēt klientam. Lai izvairītos no problēmām, jūsu dators ir jāatbilst šādām sistēmas prasībām: Darbības smistema Windows XP SP3, Vista, Win7; procesoru Pentium P4 1,8 GHz, grafikas karti - paātrinātājs, DirectX, 256 MB RAM, atbalsts Shader Model 2, klātesot skaņas karti , 1 GB RAM un 500 MB cietā diska. Arī nevar iztikt bez liela ātruma internets.

Pirms sākat braukt uz spēļu takas, pieņemsim pāriet uz fona. Tādējādi, korporācija DriveNet ietvertu visas ceļiem pasaulē, un tagad vienīgais transporta līdzeklis, viņas ļauno plānu ir vienīgais datoru kontrolētā automātisko kapsula. Bet sporta fani drosmīgie rases nepiekrīt šo situāciju un drosmīgi nepadoties nekaunīgs Corporation. Tie ir savienoti ar daudziem autobraucējiem un tagad sacensības notiek, kā tas bija noslēpums, jo dažādās slepenās vietās. Bez organizēti čempionātu visā pasaulē, un korporācijas nevar tikt galā ar sacensību komiteja.

Sāka spēlēt Victory . Online rase jums ir nepieciešams izveidot dizainu jūsu auto, un tad pakāpeniski izsūknēts. Lai sāktu, izvēlieties vienu no blokiem, kas ir atdalītas ar mašīnu: priekšējā, vidējā vai atpakaļ. Pirms jūsu problēma ir ne tikai jebkuru automašīnu apžilbināt piedāvāto priekšmetus, un iegūt modeli, kas būs piemērots jūsu braukšanas stilu, un, protams, arī maršruti ir nosacījumi. Starp citu, viens no patīkama momentus izveidojot automašīnu, ir krāsots. Galu galā, jūs varat izvēlēties gan krāsu un modeļus. Kaut komponentu skaits, kas paredzēti apdares nav ierobežots. Laikā, kas sastāv no īsiem sacīkstēm spēle Jūs saņemsiet pieredzi un dažādas iekārtas. Pieredze, galvenokārt, ir nepieciešams, lai uzlabotu to tehniskās īpašības mašīnām. Pilnīgi visas automašīnas ir tādas īpašības kā svars, sajūgi, aerodinamiku, bremzēm, rokturis, jaudu. Katru jaunu līmeni nodrošina piekļuvi papildu komponentus, rezerves daļu un pat spēļu veidiem. Tāpēc Victory . Tiešsaistes sacīkšu spēle kļūst interesanta! Ir spītīgs, jūs neapšaubāmi saņemt vienu no pirmajām vietām kopvērtējumā.

Online Racing notiek uz dažādiem maršrutiem. Pamesta ASV militārā bāze, kas ir jābūt tuksnesī šosejas Fort Fast, kas tiek uzskatīta par ideālu vietu liela ātruma sacīkstēm. Vēl viena trase atrodas Antarktikā slēgtā tehnoloģiskās struktūras. Trešā trase tika zaudēta drupās apdzīvoto Rock Island. Tas ir pamests priekšpostenis piekrastē Anglijas. Nav svarīgi, kuru ceļu izvēlēties, iespēja parādīt mākslas braukšanas vienmēr būs! Tātad, parādīt tikai to, ko jūs varat darīt!

Victory . Tiešsaistes sacensības Online izdevās ieinteresēt lielu lietotāju skaitu. Pievienojieties mums un jums geju spēļu kopiena, baudīt greznu dzīvi sacīkšu braucējs! Var jūs vienmēr un visās veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more