Grāmatzīmes

Venēcieši

Citi nosaukumi: Veneciancy

Venēcieši online - jaunu produktu pazīstama ar savu tiešsaistes spēles uzņēmums Bigpoint. Attīstītāji studijā cenšas ražot spēles, kā kopumā aptver dažādu žanru un kategoriju spēles, lai nodrošinātu visas fani tiešsaistes spēles attīstīto kvalitātes projektu.

Starp spēles, kas tur Bigpoint kā stratēģisks, militāro un dinamisku un piedzīvojumu, un tiešsaistes spēļu venēciešiem - Vidusjūras tirgotājiem ir tīri ekonomiska stratēģija, kas noteikti patiks visiem mīlētājiem nesteidzīgs un pārdomāto ekonomisko spēles.

Reģistrējies venēciešiem spēlē - nepieciešams solis, lai sāktu veidot savu tirdzniecības impēriju. Tāpat kā citas spēles no Bigpoint, venēcieši, kas projekta reģistrācijas ir tik vienkārši un ātri. Lai sāktu spēlēt spēli venēciešiem tiešsaistē, jums ir divas iespējas - vai nu, lai pabeigtu īpašu veidlapu, kas norāda to, kā savu segvārdu, paroli, sazinieties ar e-pasta adresi un dienā jūsu dzimšanas, vai cits pieteicies ar konta sociālajā Facebook. Ņemot vērā to, ka šodien gandrīz ikviens, kam ir piekļuve internetam, reģistrēts Facebook, otrais variants būtu ļoti ērti, lai lielākā daļa vēlas spēlēt spēli online venēciešiem. Ja jūs nolemjat, lai izveidotu vecmodīgs, tas ir interesanti zināt, ka spēle prasa savu dzimšanas dienu, lai veicinātu spēlētāja vārdu dienu, sniedzot īpašas prēmijas un iespējas spēles no Bigpoint ir nemainīga prakse. Reģistrēties venēcieši jebkurā gadījumā nebūs nepieciešams daudz sava laika, un jūs varat doties tieši uz spēli - tiešsaistes spēle venēcieši pilnībā pārlūkprogrammu balstīta un sākt veidot to ekonomikas karjerā nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt klientus.

Venēcieši tiešsaistes spēli ir liela spēle pasaulē ar daudzām vietām un attīstības iespējām. Tajā pašā sākumā, un tu nocelt mazā ostas pilsēta, spēlētājs vienkārši žilbt ar summu, visu ēku, kas var apmeklēt veidiem, un dažādu pieejamo spēļu resursu uzdevumiem. Mums vajadzētu arī pieminēt lielisku grafiskā dizaina spēles - venēcieši tiešsaistē, ir rūpīgi un ar uzmanību detaļām labi attīstīta spēļu vietās, kas ir glīti krāsotas ikvienai ēkai un ikonas. Šāda attieksme pret vizuālo dizainu tiešām liek spēlētājam laikos viduslaiku Venēcijas.

Kas jums ir iesaistīties tik skaistu un pilnīgu iespēju pasauli? Kad spēle ekonomiski, attiecīgi, un uzdevumi būs svarīgi - lai izveidotu konkrētu ēku, jums ir nepieciešams savu pilsētu šajā posmā, lai, no vienas ostas uz citu konkrētu produktu, lai aizsargātu pilsētu no uzbrukuma laupītājiem vai win ārvalstu norēķinu. Visi uzdevumi ir pievienoti tematiskās ainas - jūs ne tikai ir jāveic objektu no punkta A uz punktu B, un, piemēram, sniegt crate dārgs vīns izmērīt kaimiņu pilsētu, lai nodrošinātu viņa labvēlību un iegūt iespēju tirgot.

Īpaši jāpiemin ir pelnījis Izstrādātā sistēma kāzas, ar kuru jūs varat izveidot visu savu dinastiju, kas var arī pārvarēt bagātību un ietekmi pat karalisko ģimeni. Kā jūs varat redzēt, spēlēt venēciešiem interesanta un aizraujoša, šāds projekts nevar palikt vienaldzīga pret viņa fani visas ekonomikas politikas, jo īpaši tādēļ, venēcieši, var būt pilnīgi bez maksas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more