Grāmatzīmes

Mainīgā pasaule

Citi nosaukumi: Novirzot World

Variable World online - multiplayer spēli stilā futūristisks militāro stratēģiju.

Online game Mainīga pasaule nav noteikt īpašas sistēmas prasības, lai jūsu datoru, pat ar pieejamajiem mobilajiem tālruņiem un viedtālruņiem, taču problēmas var rasties, ja jūs sākat spēli pārlūku Opera Mini (Web pārlūkprogramma mobilajām ierīcēm.)

Pievienoties spēli Mainīgais pasaulē ir pavisam vienkārši - jums ir nepieciešams, lai ievadītu vēlamo segvārdu, paroli, e-pasta adresi un izvēlieties vēlamo valodu. Mainīgais World piedāvā arī tiešsaistes reģistrācija jūs automātiski reģistrēt uz spēļu forumu ar tādu pašu segvārdu, kas spēlē.

Šajā spēlē jums būs nepieciešams izpētīt nezināmu planētu, un, lai iegūtu līdzekļus, izmantojot datu bāzes. Mainīgā pasaule online spēle ir četri resurss

- Metāla (ražo robots kalnraču)

- Eļļa (naftas ražo robots)

- Kvarcs (kvarca kolektors)

- Urāna (urāna ieguves robots).

Visi roboti padarīs jūsu robotu savācējs. Kad jūs spēlēt spēli online Mainīga pasaule, tad jums būs iespēja izstrādāt robotus savām vajadzībām, un, ja nepieciešams, tos grozīt. Bez tam, jūs pats ražot ieročus un bruņas, kas aizsargā viņu, proti:

- Kinetic ieroči (un metāla bruņas)

- Laser ieroču (atspoguļojot bruņas)

Plazmas ieroci (enerģijas bruņas).

Ieroči un bruņas jums nepieciešams, jo citi spēlētāji centīsies iekarot savu bāzi un izvēlieties savus resursus. Lai sekmīgi aizstāvētu un uzbrukums, spēles Variable World tiešsaistē sniedz jums iespēju attīstīt savu taktiku, lai dara visu trīs kārtās cīņa. Šī taktika tad varat zvanīt un ietaupīt laiku pa laikam izmantot veiksmīgi, un nevis radīt to no jauna.

Jums būs iespēja izvēlēties no trīs veidu uzbrukumiem ienaidnieka bāzēm

- Labvēlīgas,

- Okupācijas

- Virzīšanās.

Capture ļauj veikt visu peļņu no pamatnes profesiju - tikai 40%, bet noliecot paredzēts pārvietot ienaidnieka bāzi dažas šūnas ar iespēju noraidījumu. Visi kausi, ka jūs saņemat, ja veiksmīga uzbrukuma tiek pārvērsti naudu.

Lai izlīdzinātu izredzes cīņās bāzē var uzbrukt tikai vienu armiju, kurā, turklāt, ir ierobežojums svara bruņas vienību.

Play spēli Mainīgais World Online labi, ka, piešķirot rindā savas datu bāzes, jūs varat iet bezsaistē, kamēr jūsu datu bāzē būs smagi jāstrādā. Sākumā spēle jums tiks dotas trīs bāzes, un, pieaugot jūsu līmenis celsies, un spēja kontrolēt lielāku skaitu bāzēm.

Lai iegūtu veiksmīgu spēli, jums būs nepieciešams, lai izstrādātu instrumentus, piemēram,

- Unit ekonomika (zinātne, tehnoloģijas, tirgus),

- Block dizains (bloķēt izturības aprēķins, projektēšana ieročus un munīciju)

- Transporta block

- Block ģeoloģija.

Ar straujo attīstību katra bloka līmenī, kad jūs spēlēt Mainīgs pasaulē, vai arī jums ir iespēja nopelnīt vairāk, vai arī iespēju veidot labāku roboti, vai ātri pārvietot, lai iegūtu vairāk resursu, attiecīgi.

Uz planētām, kur jūs vadīt resursu ieguvi, ir ļoti dažādas ainavas - upes, kalni, tuksneši, meži, pilsētas, kur jūs varat iegūt īpaša veida resursu un dizaina blokiem par lētāku cenu.

Tu sāc spēli īpašā jomā iesācējiem, kur neviens nevar atņemt jūsu bāzi. Tiklīdz jūs jūtaties varētu pilnībā veikt Mainīgais World, pievienoties aliansei - arodbiedrības līdz 20 spēlētājiem, kas atbalsta viens otru.

Mainīgais World reģistrs ir pieejams trīs serveriem planētām

- Sirius

- Vega-1

- Antares.

Nobīde World atvērs planētas, jūs kapteinis izmantot robotus, un attīstīt savu taktiku cīņām.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more