Grāmatzīmes

Valheima

Citi nosaukumi:

Valheim noteikti ir ievērības cienīga spēle. Tas ir RPG, taču tas ir arī viens no labākajiem atvērtās pasaules izdzīvošanas simulatoriem. Šajā spēlē spēlētājus gaida jauka grafika klasiskā stilā un ļoti labs audio pavadījums. Turklāt spēle ir kooperatīva, to var spēlēt gan viens pats, gan ar draugiem. Co-op režīmā var pievienoties līdz 10 spēlētājiem.

Pirms Valheim spēlēšanas jūs iepazīstaties ar skandināvu eposu. Jums pateiks, ka pēc kaujas augstākais dievs Odins nosūtīja vardarbīgus gūstekņus uz desmito pasauli, ko sauc par Valheimu. Pēc tam viņš nogrieza Yggdrasil zarus, kas savienoja šo pasauli ar citām pasaulēm. Bet pēc kāda laika Odins uzzināja, ka gūstekņi ir izdzīvojuši un plāno ļaunumu pret pārējām pasaulēm. Tad Odins nosūtīja karavīru dvēseles no Mitgardas uz Valheimu, lai izjauktu šos plānus.

Spēles gaitā jūs būsiet tieši tāds karotājs. Milzu krauklis jūs nogādās pašā centrā un no turienes jums jāsāk ceļojums pa Valheimas zemēm.

Šajā spēlē nav nemaz tik maz zemju, dažās stundās tai garām nevar tikt.

Jūs apmeklēsiet:

  • Pļavas
  • Melnais mežs
  • Purvi
  • Kalni
  • Līdenumi

Un šī ir tikai daļa no saraksta. Bet vispirms atrodiet materiālus ieročiem un instrumentiem.

Lai dotos uz nākamo vietu, jums jāatrod un jāuzvar pašreizējās vietas priekšnieks. Dažreiz to ir grūti pārspēt, bet dažreiz ir vienkārši grūti atrast. Uzvarējuši priekšnieku, iegūstam viņa trofeju un pakarinām to uz āķa apmetnē.

Ejot garām, jūs ne tikai savācat resursus, lai izveidotu sev ieročus un bruņas, bet arī aprīkotu savu apmetni. Jūs neesat šajā ziņā ierobežots, varat uz brīdi aizmirst par stāstu kampaņu un sākt būvēt, atjaunot, piemēram, pilsētu no citas spēles. Tas ir kā Minecraft. Interesanti būvēt, būvējot pat tiek ņemti vērā fizikas likumi. Ir nepieciešams pareizi aprēķināt ēkas svaru un nepieciešamo balstu jaudu, pretējā gadījumā viss sabruks. Iegūstot resursus, ir vērts būt uzmanīgiem, jūs varat viegli pat tikt pienaglots ar koku.

Būvniecība, apdzīvotas vietas izveide nav ierobežota. Stādiet dārzu, iestādiet dārzu. Audzējiet bites vai pat iegūstiet suni un kaķi.

Visai šai mājsaimniecībai nepieciešama aizsardzība, nepieciešams laicīgi visu norobežot ar sienām, citādi gaismā iemaldījušais trollis noteikti neiepriecinās jūs un citus ciema iedzīvotājus.

Būvēšanai būs nepieciešami materiāli. Jūs varēsiet izmantot laivas, lai piegādātu visu nepieciešamo. Spēles sākumā tas būs vienkāršs plosts, bet laika gaitā būs iespējams uzbūvēt garkuģi. Bet viss nav tik vienkārši, šī nav motorlaiva un būs jāiemācās izmantot buru, ņemot vērā to, ka vējš ne vienmēr ir godīgs.

Ēdiens spēlē neparastu lomu. Jums nedraud nomirt, taču ēdieni dod jums patīkamus spēkus, un dažādiem pārtikas veidiem ir atšķirīga ietekme.

Arī kaujas sistēmai nav liegta izstrādātāju uzmanība, viss ir ļoti reālistiski. Dažādiem ienaidniekiem var būt vājums pret noteiktiem ieroču veidiem, to vislabāk ņemt vērā bosu cīņās.

Valheim bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nedarbosies. Bet jūs varat iegādāties šo spēli Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt un pārliecinieties, ka šī ir viena no labākajām šī žanra spēlēm!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more