Grāmatzīmes

V pieaug

Citi nosaukumi:

V Rising ir RPG spēle, kas parādīs vampīra dzīvi no pavisam citas perspektīvas. Šeit jūs redzēsiet drūmu, bet ļoti skaistu grafiku, labu balss spēli un mūziku, kas radīs pareizo atmosfēru spēlē.

Vampīra dzīve nav tik vienkārša, kā varētu šķist. Ir daudzi faktori, kas var kaitēt šīm nakts radībām.

Lai izdzīvotu, jums ir jāpievērš uzmanība vairākām darbības jomām vienlaikus.

Šeit ir daži no tiem:

  • Izpētiet milzīgu atvērtu pasauli un atklājiet tās noslēpumus
  • Uzceliet pili, lai kļūtu par savu cietoksni, kur varat atgūt spēkus un atpūsties
  • Darbojieties tikai naktī, uzmanieties no postošās dienas gaismas
  • Apkopojiet resursus sava ekipējuma un ieroču uzlabošanai
  • Uzvariet savus ienaidniekus, atveriet jaunas spējas un attīstiet tās, kas jums jau ir
  • Kļūsti par vientuļu klejotāju vai sapulc draugu komandu, lai palīdzētu tev ceļojumā

Darīt visu vienlaikus nebūs viegli, it īpaši sākumā, bet ar laiku varēsi pierast pie spēles.

Pirms sākat spēlēt V Rising, jums nenāks par ļaunu iziet īsu pamācību un apgūt vadīklas.

Tālāk, dodieties ceļā. Pašā spēles sākumā mēģiniet palikt pēc iespējas neuzkrītošāks, lai neuzķertos uz pārāk spēcīgiem ienaidniekiem, pretējā gadījumā jūsu ceļojums var tikt pārtraukts daudz agrāk, nekā jūs vēlētos.

Kad esat ieguvis pietiekami daudz pieredzes, jūs vairs nevarat baidīties no šādām nejaušām tikšanās reizēm.

Spēju arsenāls, ko varat apgūt, ir patiešām milzīgs. Tie var būt dažādi kaujas paņēmieni un īpaši uzbrukumi, vai pat pārvēršanās par dzīvniekiem vai hipnozes māksla.

Attīstiet savus talantus, un jūs pat varat pārspēt pasaulslaveno Drakulu.

Pārvērtiet savu senču pili par necaurejamu cietoksni. Neļaujiet citiem klaiņojošiem vampīriem un atriebīgiem zemniekiem pārņemt varu. Uzceliet necaurejamu sienu ap pili un aizsargājiet visas pieejas tai ar nāvējošiem slazdiem.

Apkārtējā pasaule ir pilna ar iedzīvotājiem. Ne visi jūs sagaidīs, bet jūs neko nevarat darīt. Izsekojiet monstrus, nokļūstiet viņu midzeņos un aiznesiet visas tur atrodamās vērtīgās lietas. Iznīcini bandītus, lai iegūtu savā īpašumā iegūtos dārgumus. Izraisīt šausmas tuvējo ciema iedzīvotāju apmetnēs. Iznīcini vai pakļauj citus vampīrus, kuri ir iemaldījušies tavā domēnā.

Kā redzat, jums nekad nebūs garlaicīgi.

Pievērsiet uzmanību arī savlaicīgai ēšanai, tāpat kā visiem šīs sugas radījumiem, jums ir nepieciešams regulārs cilvēka asiņu uzturs. Pirms nākamā uzdevuma veikšanas apsveriet, cik pilns ir galvenais varonis.

Ne visi cilvēki ir iznīcināšanas vērti, jo viens pats nevar tikt galā ar tik milzīgu pili. Iekarojiet ciematu iedzīvotājus un padariet tos par saviem uzticīgajiem kalpiem.

V Rising lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl, nav iespējas. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un uzziniet, kā ir būt vampīram!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more