Grāmatzīmes

Pilsētas konkurenti

Citi nosaukumi: Pilsētas konkurenti

Pilsētas konkurenti online - ir bezmaksas pārlūka spēle, kas apvieno spēlētājus no visas pasaules. Tiešsaistes spēli Pilsētas konkurenti pieder pie kategorijas kāršu spēles, un tas tiek veikts stilā komiksi, kur visi notikumi unfolding spēles lielpilsētā Clint City, kas pastāvīgi uztur ienaidnieka klanu cīņas starp frakcijām, lai kontrolētu visu pilsētu. Spēlēt spēli Pilsētas konkurenti tiešsaistē var jebkuru pārlūkprogrammu (Internet Explorer 6 nav ieteicams! ) Un instalēt spēli klientu - nav nepieciešams! Piereģistrēties un sākt spēli ...

Reģistrēties Urban sāncenšiem: Ja jums ir konts Facebook, jūs varat pieteikties uz spēli, izmantojot šo kontu, nevis reģistrējoties uz vietas. Ja jums nav, tad nospiediet pogu "Reģistrēties un spēlēt" logā, kas atveras, jūs varat izvēlēties stilu savu pirmo kaujas klājiem: brutālu spēku (neļauj pretiniekam nekādu izredžu), Slow Death (print pretinieks pats ar savu maiss no trikiem ) uzraudzība (saglabāt situāciju kontrolēt un rīkoties aizstāvību). Tālāk, izvēlieties valsti, ievadiet attiecīgajos laukos e-pastu, lietotājvārdu, paroli, un norādīto kodu. Ja vēlaties saņemt ziņas no Urban konkurentiem, ielieciet ķeksīti "Jā" vai "Nē". Pēc tam pieņemt vienošanos ar spēles noteikumiem, un nospiediet pogu "Reģistrēties un spēlēt." Pie tam Pievienoties spēli Pilsētas konkurenti ir pabeigta, jūs esat gatavi spēlēt!

Šajā spilgti un krāsains spēli, jūs tiksies ar jauniešiem un mazināja neformāla ar dažādiem agresīvu mutanti, ar drosmīgo policijas un vardarbīgu mobsters, kā arī daudzi citi tikpat krāsains rakstzīmes ...

Sākumā spēli jūs saņemsiet savu pirmo darbu - misiju, dažādu veidu un līmeņu grūtībās. Lai veiktu uzdevumus, tu iegūsti punktus un balvas ...

Sākot spēli, jums tiek dota astoņas kartes ar dažiem burtiem, kas pieder dažādiem klaniem. Vienlaicīgi piedalīties kartes cīņā var tikai četras kārtis. Katra karte ir savas īpatnības: Strength un bojājumus (galvenais), Spēja un Atlīdzības (minor).

Sākumā kaujas, katrs spēlētājs izvēlas pa vienam no sava klāja vienu karti, un met to cīņā. Paturiet prātā, ka spēlētājs, kurš izvēlas savu karti otrajā cīņā, ir priekšrocība, ka tā jau redzēs karti pretinieka un varēs mest kaujas spēcīgāku karti. Lai veiksmīgi cīnītos ar Urban Rivals tiešsaistes spēli, katram dalībniekam ir pareizi izvēlēties komandu, kuru formu klājā kartes-rakstzīmes. Pilsētas konkurenti tiešsaistes spēles sniedz iespēju iegādāties tā sauktās kolekcionējamus karti-rakstzīmes (to skaitā ap 50). Ar palīdzību šo karšu, tas būs vieglāk uzvarēt cīņās, bet, lai iegūtu šīs zīmes nebūs viegli, tāpēc jums būs nepieciešams, lai string augšu. Pilsētās konkurentiem iesaistīti vairāk nekā 600 dažādas rakstzīmes, kam ir savs raksturs un prasmes, kas var attīstīties un apgūt jaunas.

Visi spēle rakstzīmes vieno klanu, kas šajā brīdī spēle - 22 (detalizētu vēsturi šo klanu var atrast komiksu grāmatas, kas ir pieejami uz vietas).

Spēlēt online spēle Pilsētas konkurenti var būt ar vairākiem spēle veidiem. Piemēram, tādas kā: Dienas turnīri, ELO, Survivor, DM. ...

Pēc sākotnējā posmā, jums būs cīnīties ar spēlētājiem savu līmeni (ti, nav sarežģīts). Tad, jo spēles gaitā, jūs pamazām pāriet uz daudz grūtāk līmeni (ja jums ir rūpīgi izvēlēties kādu taktiku, lai cīnītos). Galējie līmeņi būs pieejama un ir sasnieguši augstu latiņu spēlē (jau ir stingrāki noteikumi).

Lai veiktu cīņas pilsētu konkurentiem, jums spēļu naudu (Clintz) un pieredzi. Nopelnīto naudu var izlietot, iegādājoties jaunas rakstzīmes. Ar VIP-veikala "Boutique", jūs varat iegādāties elite-kartiņu rakstzīmes, bet reālu naudu.

Pilsētu konkurentiem spēlēt, jūs varat pastiprināt kaujas spēju savas kartes, izmantojot īpašas tabletes - Pillz (piemēram, tabletes uzlabo kaujas spējas rakstzīmju kartes 2 reizes). Sākumā kaujas, jūs saņemsiet 12 Pillz (kas var sadalīt pēc vēlēšanās no saviem cīnītājiem 4) un 12 dzīvi. Galvenais mērķis šajā cīņā - ņem tik daudz dzīvību no ienaidnieka. Kurš dzīvo tur būs vairāk, ir uzvarētājs!

Play Urban konkurenti var būt daļa esoša ģildes vai izveidot savu ...

Kopumā spēle ir ļoti jautri, jūs varat aprakstīt viņas ilgi, tas ir labāk spēlēt vismaz vienu reizi. Tātad, Urban konkurenti pārbaudiet gaida Jūs!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more