Grāmatzīmes

Pilsētas impērija

Citi nosaukumi:

Urban Empire ir spēle, kas saistīta ar pilsētas simulācijas žanru, taču tas ir tikai no pirmā acu uzmetiena. Grafika šādām spēlēm nav galvenais parametrs, bet šeit tas nav apmierinošs, viss izskatās pietiekami labi. Mūzikas un balss aktieru izvēle tiek veikta kvalitatīvi.

Ja jūs primāri interesē apdzīvotas vietas būvniecības simulācija, tad šajā spēlē jums nav nekā īpaša, ko darīt, un labāk ir meklēt kaut ko citu. Šeit viss ir gan vienkāršāk, gan sarežģītāk. Jūs patiešām attīstīsit pilsētu, bet ne ierastajā veidā un ne vienmēr tieši.

Šī spēle ir pilsētas pārvaldības simulācija, pieņemot lēmumus valdes sēžu laikā.

Visas darbības tieši ietekmē jums uzticētās pilsētas dzīvi un attīstību. Bet paies zināms laiks, lai to redzētu.

Jums ir jābūt

  • Iesaistīties politikā
  • Izlemiet, kā pilsētai jāattīstās
  • Noteikt nodokļus
  • Pārvaldīt pilsētas budžetu

Vairākus simtus gadu jūs valdījāt mēru dinastiju. Vairumā gadījumu jūs pieņemat lēmumus, izvēloties no vairākām iespējām. Tomēr jūs pats nevarat pieņemt lēmumus, kas maina dzīvi. Par visu tiek balsots mazā domē, kurā ir pilsētu dibinātāju ģimeņu pārstāvji.

Playing Urban Empire ir ieteicams galvenokārt tiem, kam patīk politiskās intrigas, taču citiem var patikt arī vērot, kā noteikti lēmumi ietekmē iedzīvotāju dzīvi.

Jūs varat ietekmēt padomes sastāvu, mēģinot padarīt to lojālāku jums, valdošo ģimeņu locekļiem. Vāciet kompromitējošus pierādījumus un citos veidos ietekmējiet lēmumu pieņemšanu.

Nav viegli ietekmēt citu cilvēku lēmumus, centies būt atjautīgs, taču tas ne vienmēr izdosies. Dažreiz pārmērīgs spiediens, gluži pretēji, var vērst cilvēku pret jums.

Spēle liks jums iedziļināties dažādos pilsētas dzīves jautājumos. Šeit nav vieglu risinājumu, vienmēr ir apmierināti un tādi, kuriem nepatīk tava rīcība. Atcerieties, ka nav iespējams izpatikt visiem un mēģināt darīt to, kas ir labākais pilsētas attīstībai.

Viss tiek realizēts ārkārtīgi reālistiski, tāds reālisms spēlēs ir ļoti reti.

Spēli dažreiz kritizē tie spēlētāji, kuri vēlas redzēt tūlītēju savu darbību rezultātu, taču dzīvē, tāpat kā šajā spēlē, tas ne vienmēr notiek.

Katra spēle aizņem daudz laika, un, ja jums patīk spēle, varat to baudīt ilgu laiku. Ja esat pabeidzis spēlēt, nekautrējieties, varat sākt no jauna, katra jauna spēle nav tāda kā iepriekšējā.

Jaunajā spēlē vari iet pavisam citu ceļu un uzzināt, kā izvērtīsies pilsētas liktenis, ja pagriezīsi tās attīstību pavisam citā virzienā.

Urban Empire lejupielāde bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Jums ir iespēja iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā izstrādātāju vietnē.

Sāciet spēlēt, pretējā gadījumā spilgtais padoms spēlē visu sagraus bez jūsu gudras vadības!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more