Grāmatzīmes

Neapdziedāts varoņi

Citi nosaukumi: Neapdziedāts varoņi

Neapdziedāts varoņi Online - bezmaksas multiplayer lomu spēle fantāzijas stilā ar unikālu grafiku.

Neapdziedāts varoņi Online spēles padara šādām minimālajām sistēmas prasībām attiecībā uz datoru spēlētāju

1. Savienojumu ar internetu.

2. JavaScript spēj pārlūku tehnoloģija Flash.

3. Pašreizējās versijas Flash Player klātbūtne.

4. Displejs ar izšķirtspēju 1024 x 768 pikseļu vai augstāku.

Spēļu izstrādātāji neiesakām spēlējot šo spēli, Internet Explorer, Opera.

Reģistrēties neapdziedāts varoņi spēle ir ļoti ātri - Jums tikai nepieciešams ievadīt savu e-pasta adresi, un, un pieņemt lietotāja līgumu. Sīkāki norādījumi par neapdziedāts varoņi Online reģistrācija tiks nosūtīts uz adresi elektronisko pastkasti. Reģistrēt neapdziedāts varoņi nav nepieciešams, ja jums ir sava lapu sociālajiem tīkliem, piemēram, Vkontakte un Facebook - jūs varat ieiet spēlē, izmantojot savu kontu.

Neapdziedāts varoņi tiešsaistes spēli ir unikāls grafikas, kas atgādina komiksu. Tomēr tas neizslēdz to, ka pasaule artanga ļoti augstas kvalitātes, kas projektēta un ir dažādas vietās - no pilsētas Brīvās ostas, alās un dungeons.

Kad sākat spēlēt spēli online neapdziedāts varoņi, savu raksturu, var piederēt pie vienas no četrām klasēm:

• Warrior

• garīdznieka

• Ranger

• burvis

Tomēr, tikai atkarīgs no jums, kādas prasmes jums būs attīstīt savu raksturu. Neapdziedāts varoņi tiešsaistes spēli ir īpaša iezīme - kopumu kartes, kas jums patiks. Tas ir atkarīgs no viņiem savu rīku, ieroču, raksturs klasē. Ja jums nepatīk kaut ko, jūs vienmēr varat iegādāties vai uzvarēt cīņā par jaunu karti un sākt rīkoties diezgan atšķirīgi.

Kaujas sistēma ir Gājienu spēle. Jūs varat cīnīties gan uz skatuves, un veicot dažādus uzdevumus. Turklāt, visbīstamākais un viltīgs monstriem var koordinēt savu darbību un var uzbrukt jums visu grupu. Kaujas ir atšķirīgi un ir dažādas īpašības, piemēram, šķēršļi, attiecībā uz spēku, kas dod raksturu enerģijas punktam ieejas - izejas. Jūs varat staigāt, lidot, lēkt, uzbrukumu un izmantot savas prasmes.

Kad jūs spēlēt spēli online neapdziedāts varoņi, tad jums būs jāgaida dažādiem uzdevumiem, kas jums dos

• Circle of Power

• Steel Legion

Šīs divas organizācijas neapzinās burvjiem, un Warriors attiecīgi. Jums nav uzreiz dod darbu uz kausu, kas būs dažas unikālas lietas. Vispirms jums būs nepieciešams nopelnīt noteiktu reputāciju. Ja jūs darāt darbu apļa varas, ka jūsu reputācija cietīs Steel leģions un otrādi.

Jūsu raksturs būs īpašas brilles godību, kas būs atkarīgs no attiecību cilvēkiem visā pasaulē. Pēc nosaukuma raksturs, jūs varat arī saņemt vairāk un epitetiem, piemēram, Lielā gadatirgus, Zhetvoprinosyaschy vai Bezisvesny, pazemīgi. No nosaukuma rakstura atkarīgs arī tās iespējas - pievienoties klana, piedalās kaujas arēnā.

Kad tu esi neapdziedāts varoņi spēlēt, tad uzskriet ekonomiskajā sistēmā. Pirmkārt, visi resursi, kas spēlē, ir izsmeļošs, un spēlētājiem ir atsākt to. Otrkārt, tirgi jums rodas dažādas iespējas, cenas, dempinga un citus deficītu. Treškārt, jūs varat izveidot unikālu ieročus un tos pārdot.

Jūs varat izveidot tirdzniecības ceļu starp pilsētām pasaulē, jo tirdzniecība ar klanu izmantot ekonomiskās izaugsmes un uzbrukt no citām pilsētām.

Play neapdziedāts varoņi aizraujoši, jo tas tikai atkarīgs no jūsu rīcību un attieksmi pret saviem citiem personāžiem, jūs varat izveidot, bet neaprobežojas tikai ar vienu filiāli attīstību, kā arī vienkārši baudīt spēli.

Sistēma raksturu attīstību spēlē - bezurovnevaya, arī šajā spēlē nepastāv rasu un partiju konflikts, un tikai atkarīgs no jums, ar kuru jums cīnīties.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more