Grāmatzīmes

Atskrūvējiet

Citi nosaukumi: Atskrūvējiet

Pretty pārsteidzošs spēle Unravel. 02. 2016 Tas ir ļoti drīz.

.Galvenais varonis - kaķēns Jarni, bet tas nav vienkāršs kaķis un adīts, un viņš ir tik nemierīgs un ziņkārīgs, kā parastie mājdzīvnieki. Viņš iznāca no grozu rokdarbu jaukai vecai dāmai, kurā gulēja daudzkrāsainu dziju, izvēloties sev sarkanu - mīlestības un laipnības simbolu.

In stāsts, kas filozofisko jēgu. Vecāka gadagājuma sieviete ilgi dzīvoja ar zaudējumiem. Jarni ir jānokārto nākamā un jāatgriež pazudušās ģimenes atmiņas, savienojot tās ar sarkanu pavedienu.

Vītne ir kaķēna turpinājums, un viņš to izmanto, lai pārietu uz jaunām teritorijām un mijiedarbotos ar objektiem un objektiem, kas atrodami dažādībā. Kā alternatīva čūska - liela vārna, un, ja viņš nolemj doties naktī, lai sasaistītu dzijas pavedienus ar lukturīti, lai apgaismotu ceļu. Atlaist savā datorā pašlaik neparedz krievu valodas klātbūtni, bet tāpēc, ka stāsts ir skaidrs bez vārdiem, tas nav svarīgi.

Sistēmas prasības.

  • OS: 64 bitu / Windows 8. 1/10
  • Memory: 4 GB RAM
  • Video karte ar DX11 aparatūru vai komponentu komplektu DX11
  • Protsessors: Intel Core 2 Duo procesors 2, 4 GHz vai AMD Athlon Phenom X2 2,8 GGts
  • Noutbuk (PC): GeForce GTX 745M, AMD Radeon HD 8650G, Intel 4400
  • Statsionarny dators: Radeon HD 5750 vai GeForce 450GT un 512 Mb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more