Grāmatzīmes

Universālie Monsters Online

Citi nosaukumi: Universālie Monsters Online

Universālais Monsters Online - dinamiska pārlūkprogrammu balstīta spēle veidota stilā Moba, kur braukšanas terrifying monstriem no mīļākās filmas spēlētājiem piemēro savas stratēģiskās prasmes. Runājot par vienu no briesmīgajiem rakstzīmes, jums ir iespēja pilnībā īstenot savus ambiciozos plānus. Jums šķiet, ka ievadīts par monstru, kas visvairāk pārsteidza ar savu gaumi, un kontrolēt savu rīcību. Kopā ar komandu, jums ir visas iespējas pieaugs līdz stardom, piedzīvot prieku žilbinošas uzvaras pār citiem spēlētājiem, iznīcināt neierobežotu skaitu scurrying pa ielām zombiju, dāsni ietaupīt skaistules briesmās, tikai, lai galu galā ar majestātisku smaidu, ņemot tos no karstā pateicības vārdiem. Tagad varat piedalīties slēgtā beta tests, un drīz Universālais Monsters Online Spēle saņems oficiālu izlaišanu. Kopīga produkts visiem pazīstamas firmas Bigpoint un Universālais Pictures lepojas ar skaistu 3D grafiku, lielisku mehānika kustības, skaņas kvalitāti, iespaidīgu specefektu un, protams, pieejamību kā modelis bez - , lai - spēlēt .

Pievienoties spēlē Universālais Monsters Online , saņems ielūgumu uz pasaules aizraujošas cīņas reālajā laikā. Tā kā spēle ir paredzēta, lai piesaistītu lielu skaitu lietotāju, sistēmas prasības nebūs jums šokējoši šķērslis Reinkarnācija ir "šausmas". Galvenais moderna pārlūku un interneta pieslēgums, un jūs varat Universālais Monsters Online spēlē ar vēl minimālu datora konfigurāciju. Delight un vienkāršotu procesu, lai izveidotu kontu. Universālais Monsters Online pārbaude - ir aizpildīt laukus, piemēram, lietotājvārdu, paroli, e-pasta adresi, dzimšanas datums. Parakstīšanās uz ziņu veidošanu un kas apliecina atbilstību noteikumiem, jūs darīt prom ar to. Būs tikai jāgaida attiecīgo burtu, sirsnīgi ielūdz jūs uz fantastisku mājvietu.

Play spēli Universālais Monsters Online Jūs varat kā šādas zīmes: Wolfman, Dracula, Frankenšteins, MAN- vilkacis, būtne no Melnās lagūnas un daudzi citi. Pazīstami raksturs veidi? Protams! Galu galā, pirms tie pazibēja pirms mums stāstus labāko šausmu filmu. Tikai tad jūs varētu tikai skatīties, kā notikumi risināties, un tagad ir tiesības veikt savas korekcijas, spēcīgi ietekmē attīstību gabala. Apmeklējiet ādas paraugu un pierādīt citiem, ka spēja - labi, nav tas vispievilcīgāko nodarbošanās, jūs varat būt jautri pie jūsu atpūtai?

Jums būs nelabojams cīņa par izdzīvošanu, sadursmes ar dažādiem ļaunajiem gariem, asiņainā konkurē ar citiem spēlētājiem. Būtu labāk, ja kopā ar saviem biedriem. Mēģināt atrast veidu, kā iegūt draugus un biedējošas iedzīvotājus apvienot savus centienus. Pretējā gadījumā jums būs ideāls mērķis iznīcināšanai, un nebūs ilgi. Sajūta atbalstu, nav biedējošu iedziļināties arēnā un mēģināt iekarot ienaidnieku bāzei. Kaujas laikā, mēģināt iznīcināt tik daudz, cik iespējamiem sāncenšiem. Galu galā, ja to bāzes stenda, rezultāts tiks piegādāti cīnīties upuru skaitu no abām pusēm. Cīņa "komandu komanda", ir šāds: 5 spēlētāji no abām komandām iet pret otru, miris tiek aizstāti ar jauniem spēlētājiem, un beidzoties noteiktajam laika viss nomierinās. Ja Jums ir bijusi aktīva un spēj iznīcināt vairāk cīnītājiem, nekā ienaidnieks izdevies izdarīt - jums ir uzvarētājs! Tiešsaistes spēli Universālais Monsters ievēro principu "uzvarētājs-visiem." Tas ir, jums būs iespēja ne tikai, lai atgrieztos pie cietokšņa skaistuma komandā, bet arī veikt reidus ienaidnieka teritorijā. Turklāt uzkrāto pieredzi, jo sūkņu varonis iet tieši cīnīties. Jauka un ko jums vajadzētu būt apbalvoti ar sudrabu. Patiešām, bez spēlē valūtā nevar darīt. Lai iet par to! Viss ir tavās rokās!

Ilgāk tu spēlē Universālais Monsters Online , lielāks jūsu līmenis. Raksturu attīstību sola atvērt jaunas iespējas, un tās spēja pakāpeniski uzlaboties. Acīmredzot atkarību spēle vairāk, un jūs nevēlaties, lai izjauktu prom no viņa. Šaušalīgs skats radīs Jums neaizmirstamu pieredzi! Mēs ceram, ka jūs kļūsiet Avid ventilatoru no skaista spēle, un jūsu atsauksmes būs nekas, bet pozitīvi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more