Grāmatzīmes

Pavēles vienotība

Citi nosaukumi:

Unity of Command ir uz gājieniem balstīta stratēģijas spēle, ko varat spēlēt datorā. Grafika šeit ir vienkāršota un ieskicēta, taču tas spēli nemaz nesabojā. Balss spēle ir laba, mūzika veicina uzmanības koncentrāciju spēlei.

Izstrādātājus, veidojot šo projektu, iedvesmoja galda spēles. Šeit ir spēle, kas daudzējādā ziņā ir līdzīga populārajai Risk.

Spēles notikumi risinās Austrumeiropā Otrā pasaules kara kulminācijā. Izvēlieties vienu no pusēm un mēģiniet uzvarēt. Mācīšanās spēles sākumā ievērojami palielinās jūsu izredzes gūt panākumus.

  • Nodrošiniet karojošai valstij visus nepieciešamos resursus
  • Izveidojiet spēcīgu armiju, lai sacenstos kaujas laukā
  • Iznīcini ienaidnieka karaspēku un cīnies par kontroli pār teritoriju

Šie ir galvenie uzdevumi, kas jārisina, spēlējot Unity of Command.

Lai arī no pirmā acu uzmetiena spēle var šķist vienkārša, nekļūdieties, šī ir lieliska stratēģijas spēle, kurai nebūs garlaicīgi. Spēle rada atkarību, viegli aizrauties un zaudēt laiku.

Gājieni tiek veikti pārmaiņus ar pretinieku. Nav nekādas steigas, jūs varat pārdomāt katru gājienu, pirms pārvietojat savas armijas pa spēles laukumu.

Mēģiniet izmantot reljefu un veģetāciju, lai uzlabotu savu vienību izredzes uzvarēt. Daži karaspēki saņem bonusu, kad viņi atrodas augstumā, vai otrādi, kad tos paslēpj mežs. Gluži pretēji, militāro kravu piegādei vēlams, lai būtu ceļi. Loģistikai spēlē tiek pievērsta īpaša uzmanība. Armija, kurai ir vislabākais nodrošinājums, cīnās daudz efektīvāk.

Skaitlim arī ir nozīme. Jo lielāku kartes daļu jūs kontrolējat, jo vieglāk būs izveidot jaunas vienības, jo kontrolētās pilsētas nodrošina papildu resursus. Taču nevajag uzreiz visus spēkus mest uz pilsētu, ap kuru ienaidniekam ir lieli spēki. Paskaties kartē un padomā, varbūt ir kāds virziens, kurā būs vieglāk virzīties uz priekšu. Bet ir situācijas, kad no frontāla uzbrukuma nevar izvairīties. Šādos gadījumos mēģiniet koncentrēt pēc iespējas vairāk vienību kaujas zonā.

Arī laikapstākļi ļoti ietekmē kaujas iznākumu. Spēcīgu lietusgāžu laikā smagais aprīkojums kļūst ļoti neaizsargāts samazinātas manevrēšanas spējas dēļ. Apgabals, kurā vienība var pārvietoties un uzbrukt, tiks iezīmēta dzeltenā krāsā pēc vienības atlasīšanas kartē.

Artilērija un aviācija sliktāk strādā miglā un mākoņainā laikā. Gatavojoties uzbrukuma vai aizsardzības darbībām, ņemiet vērā meteoroloģiskos apstākļus.

Kad jūs iegūstat pieredzi, jūsu karotāji kļūst stiprāki un laika gaitā var sasniegt līmeni. Centieties veltīgi neupurēt vienības, kuru līmenis drīz var tikt paaugstināts. Augstāks līmenis nozīmē vairāk iespēju kaujas laukā.

Unity of Command bez maksas lejupielādēt datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt, lai pārbaudītu savas komandiera prasmes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more