Grāmatzīmes

Pavēles vienotība 2

Citi nosaukumi:

Pavēles vienotība 2 Uz gājieniem balstītas stratēģijas otrā daļa. Lai spēlētu, jums būs nepieciešams dators. Grafika ir kļuvusi labāka salīdzinājumā ar pirmo daļu, lai gan saglabājusi raksturīgo vizuālo stilu. Balss spēle un mūzika, tāpat kā iepriekš, nekādas pretenzijas neizraisa, viss kārtībā.

Hronoloģiski spēles notikumi risinās Otrā pasaules kara laikā. Spēles pirmajā daļā jūs vadījāt kampaņu Austrumeiropā. Šoreiz jums ir jāvada sabiedroto spēki kaujās Eiropas kontinentā.

Ja spēlējāt iepriekšējo daļu, tad jums nebūs grūti izdomāt vadīklas. Apmācība paredzēta iesācējiem.

Uzdevumi paliek nemainīgi:

  • Nodrošiniet pastiprinājumus armijai
  • Loģistikas iestatīšana
  • Aizsargājiet galveno mītni
  • Vadiet karaspēka virzību uz priekšu

Un, protams, iznīciniet ienaidnieka spēkus.

Spēle izskatās kā galda spēle, kas pārnesta uz PC, un tā nav tikai tā. Tāpat kā pirmā daļa, arī otrā nepārprotami kopē galda spēli Risk, un tas nemaz nav slikti, jo tā ir viena no labākajām galda stratēģijām. Spēles iespējas ir iespaidīgas. Papildus tiešai karadarbības veikšanai ir arī citi veidi, kā nodarīt kaitējumu ienaidniekam. Sakārtojiet sabotāžu aizmugurē un iznīciniet ceļus un loģistikas centrus, lai palēninātu naidīgo vienību virzību.

Upes ir šķērslis, veidojiet tiltus, lai tās pārvarētu, un iznīciniet ienaidnieka krustojumus.

Mēģiniet atrast pareizo pozīciju savām vienībām pirms kaujas. Tas var nest uzvaru, kad ienaidnieka spēki ir pārliecinoši un situācija šķiet bezcerīga.

Spēles laikā pretinieki mainās. Transportlīdzekļu straujai attīstībai liela nozīme ir ceļiem un loģistikas centriem, kuros transportlīdzekļi var papildināt degvielas krājumus.

Kartes neizpētīto apgabalu klāj kara migla, izmantojiet izlūkošanas lidmašīnas, lai ielūkotos ienaidnieka teritorijā. Turklāt ar aviācijas palīdzību jūs varat dot triecienu ienaidniekam vai piegādāt munīciju un degvielu savai armijai.

Cīņas laikā jūs dodat savām vienībām mērķi uzbrukumam, un pēc tam tās apmainās ar sitieniem.

Galvenais centrs ir štābs, ja tas tiks ieņemts, karš tiks zaudēts.

Kauju laikā bojātie transportlīdzekļi jānosūta uz bāzi atjaunošanai.

Piedalieties Eiropas atbrīvošanā. Stāstu kampaņā ir visas slavenākās Otrā pasaules kara cīņas.

Jūs varat spēlēt Unity of Command 2 tikai kā sabiedroto karaspēks, tāpēc iebrucēji noteikti tiks uzvarēti.

Spēle nav lineāra, sižetam var būt daudz atzaru, kas mainīs visas turpmākās darbības. Tāpēc vēlreiz iziet spēli ir ne mazāk interesanti kā spēlēt pirmo reizi.

Tiem, kas vēlas izveidot savu skriptu, izstrādātāji ir nodrošinājuši ērtu redaktoru, pateicoties kuram tas neaizņems pārāk daudz laika.

Unity of Command 2 bez maksas lejupielādējiet uz PC, diemžēl tas nav iespējams. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai apmeklējot izstrādātāja vietni.

Instalējiet spēli un attīstiet savu komandiera talantu lielākajā karā mūsdienu vēsturē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more