Grāmatzīmes

Neapstrīdams

Citi nosaukumi:

Neapstrīdams Ļoti reālistiska boksa spēle. Jūs varat spēlēt mobilajās ierīcēs. Grafika ir laba, 3D, izskatās diezgan reālistiska. Visi bokseri tiek izrunāti, jo šie cilvēki runā patiesībā. Mūzika ir enerģiska.

izstrādātāju nepārprotami ļoti mīl šo sporta veidu. Viņi pielika visas pūles, lai jūs sajustu visu, ko jūt īsti bokseri.

Spēlē ir iekļauti vairāk nekā 50 īstu bokseru.Spēles izstrādes laikā man bija jāsadarbojas ar viņiem visiem, lai sasniegtu maksimālu autentiskumu.

Katrs no cīnītājiem ir neticami talantīgs, taču jūs joprojām varat uzlabot savas prasmes.

  • Uzlabojiet savu kāju darbu un pārvietojieties pa ringu neticamā ātrumā
  • Uzziniet vairāk nekā 60 veidu sitienus un uzziniet, kā tos kombinēt
  • Izmantojiet trikus un maldinošas kustības, lai maldinātu ienaidnieku
  • Strādājiet ar savu ķermeni, lai izvairītos no bojājumiem

Spēlē ir iespējams redzēt un pat kļūt par dalībnieku visneticamākajās cīņās. Nekas nav neiespējams, jūs pat varat noorganizēt konfrontāciju starp bokseriem, kuri dzīvoja dažādos laikmetos un kuriem nebija iespējas tikties īstā cīņā.

Jums būs iespēja iestudēt iespaidīgas cīņas piecās dažādās arēnās pēc jūsu izvēles. Tās ir reālas vietas, nevis izdomātas vietas. Daži no tiem ir piemērotāki atklātajiem treniņiem vai demonstrācijas sparingam, bet galvenajiem notikumiem vislabāk piemērota liela arēna.

Pat ja esat tālu no boksa pasaules un nezināt noteikumus, jūs interesēs spēlēt Undisputed. Izstrādātāji ir sagatavojuši jums skaidru pamācību spēles sākumā un pakāpenisku pretinieku līmeņa paaugstināšanu. Pateicoties šai brīnišķīgajai spēlei, jūs varat uzzināt vairāk par boksa pasauli, kas ir viens no iespaidīgākajiem sporta veidiem.

Cīņas laikā ne visu izšķir brutāls spēks, boksa mačs ir kā šaha spēle un parasti uzvar tas, kurš ir sagatavojis efektīvāku stratēģiju.

Visas cīnītāju kustības izskatās tik dabiskas, jo tās ir īstas kustības, kas saņemtas ar sensoru palīdzību.

Lai gan izstrādātāji ir padarījuši spēli reālistisku, humoram tajā ir vieta. Piemēram, jūs varat ievest ringā cīnītāju ar sevi kā pretinieku vai redzēt, kā izskatīsies konfrontācija starp dažādu svara kategoriju bokseriem.

Neaizmirsti par spēli, par ikdienas apmeklējumu saņemsi balvas.

Svētku laikā notiek īpaši čempionāti, un spēļu veikalā jūs gaida atlaides.

AI līmenis ir augsts, turklāt jums ir iespēja to ietekmēt, izvēloties vienu no trim pieejamajiem grūtības režīmiem.

PvP režīmā varat cīnīties ne tikai ar AI, bet arī ar jebkuru citu spēlētāju.

Spēļu veikalā iegūsi iespēju iegādāties jaunas sporta formas un ekipējumu par čempionātos nopelnīto spēles valūtu vai par reālu naudu. Spēle ir bezmaksas, jo izstrādātāju vienīgie ienākumi ir jūsu pirkumi veikalā.

Varat bez maksas lejupielādēt

Undisputed operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites lapā.

Instalējiet spēli tūlīt un kļūstiet par absolūto boksa čempionu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more