Grāmatzīmes

Ukrainas aizsardzības spēku taktika

Citi nosaukumi:

Ukrainas aizsardzības spēku taktika taktiskā uz gājieniem balstīta stratēģija. Spēlei ir vienkārša grafika, bet viss izskatās diezgan jauki. Skaņa ir laba, kadri izklausās reālistiski un skaļi. Tavs uzdevums spēlē, vadot nelielu armiju, ir sakaut pārākos ienaidnieka spēkus.

Kā daudzi uzminēja pēc nosaukuma spēlē, mēs runāsim par pēdējo lielāko militāro konfliktu mūsdienu vēsturē. Jums jāpieliek visas pūles, lai neļautu zemiskajam un viltīgajam ienaidniekam ieņemt jūsu valsti. Sargājiet no pilsētas iznīcināšanas ar civiliedzīvotājiem.

Pirms sākat spēlēt Ukraine Defense Force Tactics, jums ir jāpiešķir punkti, stiprinot jūsu izvēlētos karaspēka veidus.

Tālāk jūs izvēlaties piemērotāko taktiku.

Pavisam ir trīs no tiem:

  • Kombinēti
  • Artilērija
  • Kājnieki

Kopumā jūsu karaspēks būs aptuveni vienāds ar kājnieku un artilērijas vienībām. Ja izvēlaties kājniekus, tad lielākā karaspēka daļa būs kājnieki. Izvēloties artilēriju, jūsu spēki vairākumā sastāvēs no šāda veida karaspēka.

Šajā spēlē jūs pārmaiņus ar ienaidnieku. Katrai vienībai ir noteikts darbības punktu skaits, kas tiek iztērēti kustībai vai uzbrukumam. Darbības punktiem ir aktivizēts aktīvs aizsardzības režīms. Vienība šajā režīmā uzbruks jebkuram ienaidniekam, kas atrodas iedarbības zonā savas kārtas laikā.

Iznīcinot ienaidnieka vienību, tiek iegūti noderīgi resursi, kas jāsavāc pēc iespējas ātrāk. Tas padarīs jūsu karotājus stiprākus un palīdzēs novērst bojājumus.

Katrai misijai, kas jūs gaida, būs savi uzdevumi. Piemēram, iznīciniet noteiktu skaitu ienaidnieka vienību. Dažreiz šķiet, ka to vispār nav iespējams izdarīt, bet nekas nav neiespējams. Jums vienkārši jāpieliek visas iespējamās pūles.

Ar regulāriem starplaikiem gaisa palīdzība pienāk ar izpletni. Kad paņemat šo objektu, varat izvēlēties kādu no trim dažādām īpašām darbībām.

vienības, kas ieņem galvenos punktus, saņem bonusus aizsardzībai vai uzbrukumam.

Papildus palīdzībai, kas dažreiz tiek nomesta ar izpletni no augšas, ierodas ārkārtīgi nepatīkami priekšmeti. Pēc noteikta laika ienaidnieks sāk raķetes triecienu. Pirms tas notiek, visas bombardētās šūnas tiek iezīmētas sarkanā krāsā. Labāk ir izņemt savas vienības drošās pozīcijās. To var būt grūti izdarīt, ja ienaidnieka karaspēks atrodas tiešā tuvumā un var izmantot situāciju savā labā.

Var likties, ka spēle ir ļoti grūta. Bet grūtības šeit ir pietiekamas, lai jūs interesētu un nepadarītu fragmentu par murgu.

Spēle rada atkarību, un tajā var pavadīt diezgan daudz laika nemanot.

Diemžēl šobrīd nav pieejams viss APU pieejamais arsenāls. Daži ieroču veidi varētu ievērojami atvieglot uzdevumu spēlē, jo tie izrādījās ārkārtīgi noderīgi reālajā kaujas laukā.

Ukrainas aizsardzības spēku taktikas lejupielāde bez maksas uz PC, diemžēl nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam platformā vai izstrādātāju oficiālajā vietnē. Spēles izmaksas ir simboliskas, un izstrādātājs pārskaitīs visus ieņēmumus no pārdošanas, lai palīdzētu Ukrainai.

Sāciet spēlēt tūlīt, lai aizsargātu Ukrainu un visu civilizēto pasauli no zemiskā Z ordas iebrukuma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more