Grāmatzīmes

UFO Online

Citi nosaukumi: UFO, NLO

UFO Online ir bezmaksas multiplayer spēle stilā Postapokaliptika. UFO Online spēles tiešsaistē - tā ir nežēlīga pasaules miera pilsētas 41, pasaule pēc 2024, kad svētceļnieki uz zemes ir nosūtīta briesmīgs vīruss, kas ir skārusi gandrīz visu cilvēci. Daļa ārvalstniekiem palika uz Zemes, bet lielākā daļa no tiem neizskaidrojami atkāpusies. Apgādnieka zaudējuma ir cilvēki, kas nomira no vīrusu un nav mutācijas, un tagad cīnās ar savu veidu, un ārvalstniekiem.

Minimālās sistēmas prasības spēlē:

- Procesors: Intel Pentium ® 4 2. 5 GHz vai līdzvērtīga

- RAM 1 GB

- Video: Radeon 9800 vai GeForce 6600 ar 128 MB grafikas atmiņas (jāatbalsta Shader Model 2. 0)

- Network Connection - 64 kbps

- Cietais disks: 500 MB brīvas vietas

Pievienoties spēlē UFO Online nepieciešama lejupielādēt un instalēt īpašu klienta programmatūru, kas optimizē procesu spēli un automātiski atjaunināts. Tad UFO Online Online reģistrācija ir piedāvāts ievadīt segvārdu (vēlamo in-spēle nosaukumu), paroli, e-pastu, lai vienotos ar noteikumiem un pieņemt lietotāja līgumu. Noteikti ievadiet kodu attēlu, kas novērš botus spēlē. Par jūsu atbalstu un sadarbības iespējas ar vienaudžiem un faniem šī spēle ir kopiena Vkontakte un Facebook, kas ir īpaši noderīgi, ja serveri saskaņā uzturēšanu.

UFO Online online spēles sadalīta sektoros, kas vadītu savu varoni. Pēc pārcelšanās viņam veikt maz laika, lai atpūstos. Dažās nozarēs tiks likts ēkas vai visu kopienu, kas dos Jums iespēju izmantot azartspēļu pakalpojumus, piemēram:

- "Veikals",

- "Galerija"

- "Arēna" un citi.

Kad tu spēlē spēli UFO portālā, tad jūsu raksturs būs sešas galvenās īpašības:

Stūres

- Dex,

- Body

- Uztvere

- Intelligence

- Charisma.

Augstāks raksturs, mazāka pieredze viņam būs nepieciešams, lai iegūtu šo vai šo prasmi. Izmantojot īpašo prasmju "apmācība" Jūs varat izveidot savu raksturu. Jūsu raksturs būs mugursoma un personīgās mantas trofeju. Šīs lietas jūs varat pārdot, mijmaiņas bartera ar citu spēlētāju, vai arī - ja lietas trofeju - zaudēt tās nāves brīdī. Un, ja jūsu mugursoma ir pārslogota, kas ir daļa no lietām ir, lai atbrīvoties no.

Ieročiem ir vairākas klases, kas ir atkarīgi no taktisko mērķi noteikta veida ieroci. Kad sākat spēlēt spēli online UFO Online, jums tiks nodrošināti ar pamata ieroci - pistoli, un ar līmeni raksturs, jums piekļūt cita veida ieroču, piemēram:

- Assault šautenes,

- Ložmetējiem,

- Ieroči kaujas atklātā kosmosā.

Katrs ierocis ir savas unikālas īpašības, kas jāņem vērā pirms spēles NLO Online.

Cīņas spēlē veic soli pa solim. Lai gūtu panākumus NLO tiešsaistes spēli lietderīgi pavadīt laiku, kas atvēlēts, lai plānotu savu nākamo soli cīņā. Tad visi varoņi zaudē savu rīcību. Cīņa turpinās tik ilgi, kamēr jūsu komanda nav uzvarēt, vai arī līdz brīdim, kad jūsu cīnītājs netiks nogalināti ar ienaidnieku. Ja jūsu komanda uzvar, jūs varat savākt visas trofejas, kas palika pēc uzvarēta ienaidniekiem. Ja jūs vēlaties, lai uzbruktu jebkuru citu spēlētāju, pārbaudiet, vai ļaut nozarei, lai uzbruktu. Bet piesargāties - ja brīdis cīņā pēkšņi pārtraukt savu interneta savienojumu, jūsu raksturs paliks kaujas un citas rakstzīmes, var nodarīt kaitējumu pat slepkavību. Visi kaujas vietām spēle ir unikāla, sadalīta šūnās un ir sava ainavu.

Online spēles UFO Online dod spēlētājiem iespēju tirgot, apmeklēt veikalus, pārdodot savas mantas citiem. Turklāt ir iespējama tikai starp reāliem cilvēkiem, līgumi netiek automātiski ģenerē tirdzniecības attiecības.

UFO Online reģistrācija tiks atvērta priekšā no jums ir iespēja pierādīt sevi kā lielu cīnītāji, bezbailīgs, izcili stratēģis un taktiķis un sasniegt top šajā spēlē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more