Grāmatzīmes

Toskānas piedzīvojums

Citi nosaukumi:

Toscany Adventure lauku spēle mobilajām ierīcēm. Šeit jūs redzēsiet skaistu spilgtu grafiku karikatūras stilā. Mūzika ir jautra, un varoņi ir pozitīvi.

Šajā spēlē tev jākļūst par palīgu meitenei vārdā Olīvija. Palīdzi viņai izglābt savu saimniecību no vietējā grāfa iejaukšanās. Pārvērtiet noplicinātu fermu par plaukstošu biznesu.

Lai viss izdotos, jums ir jādara daudzas lietas:

  • Soli pa solim izpētiet apkārtni
  • Tīra zeme jauniem laukiem un ražošanas ēkām
  • Rūpējieties par dzīvniekiem un putniem
  • Ražot preces pārdošanai
  • Iepazīstieties ar visiem fermas kaimiņiem
  • Pabeidziet uzdevumus, lai nopelnītu naudu un pieredzi

Spēlēt Toskānas piedzīvojumu nebūs pārāk grūti, taču arī jums nevajadzētu atpūsties.

Galvenais uzdevums ir iegūt materiālus saimniecības paplašināšanai un ēku celtniecībai. Lai to izdarītu, ir jāpievieno jauna teritorija. Tas patērē enerģiju, tāpat kā vairums šī žanra spēļu. Dažreiz to var papildināt, akcijas laikā atrodot noteiktu augu veidu. Pretējā gadījumā jums būs jāgaida krājumu papildināšana.

Gaidot būs iespēja kopt laukus, kopt dzīvniekus un ražot pārtiku.

Varēsiet izvēlēties ēku stilu, dekorēt teritoriju ar dekoratīviem elementiem pēc izvēles. Jūs pats nosakāt, kur novietot ēkas, padarīt saimniecību kompaktu vai, gluži pretēji, aizņemt milzīgu teritoriju.

Tērzējiet ar citiem spēlētājiem, uzaiciniet draugus un spēlējiet kopā tiešsaistē. Izveidojiet alianses un lūdziet citiem spēlētājiem jums palīdzēt, palīdziet sev. Veiciet kopīgus uzdevumus un piedalieties konkursos.

Vēlams, lai biedrībā būtu tikai aktīvi spēlētāji, citādi sacensību laikā būs grūti tikt pie vērtīgākajām balvām.

Izmantojiet iebūvēto tērzēšanu, lai sazinātos.

Spēle prasa regulāru uzmanību, jo tik lielu fermu nevar atstāt bez uzraudzības ilgu laiku. Piesakieties spēlē katru dienu un saņemiet ikdienas un iknedēļas pieteikšanās un aktivitātes balvas.

Sezonas brīvdienas un lielāko sporta notikumu laiku labāk nepalaist garām. Šādās dienās iegūsi iespēju tikt pie unikālas balvas, piedaloties tematiskajos pasākumos ar interesantiem konkursiem.

Izstrādātāji aktīvi atbalsta spēli. atjauninājumi tiek regulāri izlaisti ar jauniem dekoru priekšmetiem, jautriem konkursiem un citu saturu.

Spēļu veikals ļaus jums nedaudz ātrāk attīstīt savu saimniecību un iegādāties trūkstošos resursus, enerģiju vai dekoru preces. Dažas preces ir pieejamas par spēles valūtu, dažas tikai par reālu naudu. Nav nepieciešams veikt pirkumus par naudu, bet tādā veidā jūs varat finansiāli atbalstīt izstrādātājus, ja vēlaties. Sortiments tiek regulāri papildināts, svētkos ir dāsnas atlaides.

Toscany Adventure bezmaksas lejupielāde operētājsistēmai Android, varat sekot saitei šajā lapā.

Pievienojieties tūlīt, lai vietējais grāfs neaizvainotu draudzīgo Olīviju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more