Grāmatzīmes

Tropu sapludināšana

Citi nosaukumi:

Tropical Merge mīkla par objektu sapludināšanu ar fermas simulatora elementiem. Spēlē jūs atradīsiet paradīzi tropos ar ļoti spilgtu un skaistu grafiku karikatūras stilā. Visi varoņi ir labi izrunāti un runā kā īsti multfilmu varoņi. Mūzika ir jautra un bezrūpīga.

Šeit jūs atradīsiet ceļojumu uz tropu salu. Ja domājat, ka dīkdienība pludmalēs jums ātri neapniks, tad spēle jums noteikti būs piemērota.

Tajā jūs gaida daudz neticamāko piedzīvojumu un brīnišķīgo atklājumu:

  • Apvienojiet priekšmetus, lai iegūtu instrumentus, vērtīgus artefaktus un vienkārši skaistus suvenīrus
  • Attīstiet un pārvaldiet saimniecību, kuru izstrādātāji jums ir uzticējuši
  • Uzcelt jaunas ēkas un izrotāt teritoriju pēc saviem ieskatiem
  • Pabeidziet uzdevumus un uzziniet jaunus interesantus stāstus

Tas viss un daži citi patīkami darbi, par kuriem jūs uzzināsit, spēlējot Tropical Merge, jūs gaida šeit.

Sala ir burvju pilna, un savu ekspedīciju laikā jūs noteikti saskarsities ar tās izpausmēm.

Iepazīstieties ar vietējiem iedzīvotājiem un palīdziet viņiem glābt pilsētu, kurā viņi dzīvo.

Ceļojums pa salu, kas ir daudz lielāka, nekā šķiet pirmajā brīdī. Izpētiet plašas zemes un veiciet neticamus atklājumus. Iegūstiet nepieciešamos resursus, lai izveidotu un attīstītu savu saimniecību.

Atrodiet apburtos dzīvniekus un apvienojiet tos, lai pabeigtu savu zvērnīcas kolekciju. Par tās iemītniekiem var kļūt neticamāko sugu mājdzīvnieki. Viņi visi ir jābaro un jānodrošina, lai viņiem būtu viss nepieciešamais. Spēlējiet ar viņiem un neļaujiet viņiem ilgu laiku garlaikoties.

Veidojiet savu valstību maģiskā tropu paradīzē.

Tikai jūs izlemjat, kā tas izskatīsies un kādas ēkas un dekoratīvie elementi tajā atradīsies. Jūs tos visus nesaņemsit uzreiz. Daudzi no tiem būs jāsavāc daļās, kas izkaisītas dažādās salas vietās.

Džungļos slēpjas tūkstošiem dažādu priekšmetu. Atrodiet tos visus, izpētiet un apvienojiet tos ar salu maģiju, lai stiprinātu vai radītu jaunus elementus.

Saņemiet balvas par pieteikšanos katru dienu, un nedēļas beigās jūs gaida vēl dāsnākas dāvanas, ja nepalaidīsit garām nevienu dienu.

Spēlei ir daudz fanu visā pasaulē, atrodiet viņu vidū jaunus draugus.

Spēļu veikals bieži piedāvā preces un resursus par reklāmas cenām. Par spēles valūtu vai īstu naudu varēsiet iegādāties visu, kas var noderēt spēles laikā. Piedāvājumi tiek regulāri atjaunināti, neaizmirstiet tur ieskatīties.

Sezonas brīvdienas un pasākumi ir dienas, kad spēlē notiek daudz jauna un interesanta. Tevi gaida īpaši konkursi, un dāsnas balvas, kuras vari iegūt, citā laikā nevar iegūt.

Spēlē gandrīz pastāvīgi parādās kaut kas jauns. Izstrādātāji cenšas jūs iepriecināt, pievienojot izpētes zonas, dekorācijas, jautrus zvērnīcas iemītniekus un skaistas ēkas.

Tropical Merge var lejupielādēt bez maksas operētājsistēmā Android, noklikšķinot uz saites lapā.

Instalējiet spēli, un jūs gaida piedzīvojumi pasaulē, kurā vienmēr ir labi laikapstākļi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more